برنامه ریزی عادلانه تر SoCal: رکس ریچاردسون

شهرستانها در حال مرور سه بحران به طور همزمان — یک بیماری همه گیر مالی اضطراری برای بودجه شهرداری با توجه به تا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

شهرستانها در حال مرور سه بحران به طور همزمان — یک بیماری همه گیر مالی اضطراری برای بودجه شهرداری با توجه به تاریخی از دست دادن شغل و قیام در پاسخ به کشتار وحشیانه جورج فلوید تاکید اثرات ساختاری نژاد پرستی. هر یک از این بحران ها در معرض زمینه سلامت اقتصادی و نژادی و نابرابری که بماند برای جوامع از رنگ در کشور ما است. در حالی که صدها هزار نفر در حال راهپیمایی برای اعتراض به این بی عدالتی تولیدی گفت و گو رخ می دهد در میان خانواده و دوستان و همکاران و همسایگان ارزیابی چگونه ما می توانیم بهتر انجام دهید.

در حال حاضر زمان برای شهرستانها برای شرکت در این گفتگو با ارزیابی سیاست های خود و شناسایی فرصت ها به آدرس نژادپرستی ساختاری در دولت های محلی.

در جنوب کالیفرنیا ما تنوع را جشن می گیرند اما ما نیاز به قهرمان شمول و حقوق صاحبان سهام. آموزشی و اقتصادی نتایج بسیار متفاوت است بر اساس رنگ پوست. هنگامی که ما یک جمعیت تجربه کوتاه امید به زندگی به دلیل فقر سلامت و عوامل محیطی, شهرستانها نیاز به گام. زمانی که ما می بینیم مردان سیاه دستگیر شد در نرخ های بالاتر توسط پلیس شهرستانها نیاز به گام. هنگامی که مواجه با تماس های فوری با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد ما و بازگرداندن شغل در حالی که تعادل نیاز به حفاظت از عمومی بهداشت و درمان شهرستانها نیاز به گام برای اطمینان از جوامع از رنگ همان فرصت هایی برای بهبود اقتصادی. شهرستانها نیز باید برای رسیدگی به اختلافات در میان کسانی که COVID-19 تاثیر می گذارد. آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تست مثبت و مرگ در نرخ بالاتر از سفید پوستان است.

اگر در شهرستانها هستند و نه عمدی در مورد سهام منطقه ما خطرات شدید موانع در اقلیت و کم درآمد جامعه است. 3.1 میلیون کارگر در کالیفرنیا خود را از دست داده مشاغل در ماه مارس است. هنگامی که شما نگاه کنید بیشتر در عمق اطلاعات 2.4 میلیون اخراج شد شغل با دستمزد در مجموع کمتر از 50000 دلار در سال است. تنها 70,000 اخراج شد شغل با حقوق بیش از $100,000. کارگران در بسیاری نهفته صنایع — مهمان نوازی خدمات مواد غذایی, هنر, سرگرمی, تفریح و تجارت خرده فروشی هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی زیر خط فقر فاقد بیمه درمانی می شود و مردم از رنگ.

رهبران محلی نقش حیاتی در شکستن ساختاری نژادپرستی در شهرهای خود و برنامه ریزی و زمین با استفاده از ابزار است که می تواند در پیشبرد عدالت و شمول است.

بسیاری از جوامع ما طراحی شده بودند در زمانی که فدرال و سیاست های دولت به صراحت خواهان جدایی از مردم با مسابقه. عمل redlining مدون تبعیض نژادی الگوهای با انکار سیاه خانوار فدرال حمایت, وام مسکن به طور موثر قفل این خانواده ها از مالکیت خانه و جدا کردن صندلی آنها را به حداقل مطلوب محله در هر شهر آمریکا. با وجود عدم وجود چنین صراحت نژادپرستانه سیاست های مسکن امروز, طراحی جوامع برای جدا کردن مردم با درآمد است تداوم تبعیض نژادی در سراسر جنوب کالیفرنیا.

میانگین هزینه داشتن یک خانه در عمدتا سفید محله است که تقریبا دو برابر بیشتر از غیر سفید جوامع و عمدتا خارج از دسترس برای خانواده هایی که نشده اند فراهم شده این فرصت را به جمع آوری ثروت نسل از طریق مالکیت خانه در طبقه متوسط محله. امروز میانگین ثروت از خانواده است که 7 درصد از سفید پوستان یک استارک عدالتی که هزاران مطالعات ویژگی به دلیل انحصاری سیاست مسکن.

به این دلایل و بیشتر در ایالت کالیفرنیا به تصویب قانون در سال 2018 تقویت الزامات مورد نیاز برای برنامه ریزی شهری سازمان (MPOs) برای کار با حوزه های قضایی محلی به برنامه ریزی برای سهم عادلانه خود را از مسکن مقرون به صرفه با تغییر استفاده از زمین و منطقه بندی کدها و توسعه سیاست های حمایتی و برنامه های.

جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی (SCAG) در زمان عمل در ماه مارس به ایجاد فرمول که تعیین تعداد واحد مسکونی مقرون به صرفه در هر شهر و شهرستان باید برنامه ریزی برای. این تخصیص فرمول اولویت واحد در فرصت مناطق با دسترسی به شغل و حمل و نقل. با توجه به نیاز فوق العاده ای تعیین شده توسط دولت به 1.3 میلیون واحد در طول هشت سال تمام شهرداری ها باید برنامه برای مسکن مقرون به صرفه تر از بسیاری از انتخاب رهبران بر این باورند دست یافتنی است داده های فیزیکی و سیاسی محدودیت.

آینده برنامه ریزی فرایند به شناسایی خاص مسکن مکان می توان تمام 191 شهرستانها و شش شهرستان در جنوب کالیفرنیا یک شانس برای ادامه گفتگو در عدالت و فرصت های اقتصادی و نژادپرستی نهادی در یک مقیاس که در آن تغییر است محلی و معنی دار و در دسترس است.

این دشوار خواهد بود بحث با هیچ یک از "راست" راه حل. ساحل طولانی ممکن است به ارائه مسکن جدید فرصت است که نگاه کاملا متفاوت از راه حل های دنبال شده در ایروین همت یا پالم اسپرینگز. اگر ما رسیدن به یک نتیجه که در آن بیشتر مردم دسترسی به مسکن در نزدیکی مشاغل که بی خانمان می توانید پیدا کردن پناهگاه و که در آن به سر می برند خانه می تواند به دنبال امن تر زندگی در شرایط سخت خطوط جداگانه که ما در نقشه به عنوان "دارا" و "باید ندار" را شروع به محو شدن.

من دعوت تمام جنوب کالیفرنیا برای شرکت در این مکالمات از طریق همکاری با رهبران محلی برای به روز رسانی برنامه های مسکن و سیاست. درد و شور و شوق است که تحت الشعاع ما امروز و ذهن خود را باز قلب خود و محله خود را تغییر دهید. ما با هم می تواند به پیشرفت نژادی سهام و دسترسی به فرصت های اقتصادی برای همه.

رکس ریچاردسون لانگ بیچ شهرستان Councilmember و رئیس جمهور از جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن