دانشگاه رفتن از راه دور فراهم می کند 4.6 میلیون دلار در فن آوری به دانش آموزان نیازمند

صدها نفر از لپ تاپ ها مانند این صادر آخرین ترم به دانش آموزان فاقد فن آوری در حالی که پناه در محل پس از دوره ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399
Jennifer McNulty, the analyst for the Student Technology Fund, looks over the top of many boxes of laptops in the back of a car that are being readied to give to Berkeley students in need.

صدها نفر از لپ تاپ ها مانند این صادر آخرین ترم به دانش آموزان فاقد فن آوری در حالی که پناه در محل پس از دوره رفت و آنلاین خواهد شد به دانش آموزان واجد شرایط در ماه آینده از طریق پردیس جدید دانشجویی فناوری سهام برنامه (گام). جنیفر McNulty تحلیلگر برای دانش آموزان, تکنولوژی, صندوق, است که عامل, گام همسالان بر روی جعبه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از گلن کروز)

با سقوط 2020 ترم آغاز دور جدید UC برکلی برنامه ای است که یک دانشگاه رسمی خواستار یک مثال از "برکلی در بهترین" ارائه فوق العاده 4.6 میلیون دلار در حمایت از دانش آموزان خواهد شد که حضور در کلاس و انجام تکالیف و آزمون ها از صفحه اصلی -- اما که عدم اعتماد لپ تاپ Wi-Fi و فن آوری های دیگر.

برخی از 3300 لپ تاپ و 800 Wi-Fi نقاط داغ را در میان براش وام بگیرم تجهیزات فرستاده شروع در ماه اوت به متقاضیانی که در دیدار با الزامات جدید دانشجویی فناوری سهام برنامه (گام). این برنامه با حمایت مالی برکلی دفتر معاونت کارشناسی آموزش و پرورش و رئیس دفتر اطلاعات افسر که با هم به $4.1 میلیون به تلاش و اجرا توسط دانشجو فن آوری صندوق کمک کننده اضافی $500,000.

این برنامه به نفع دانش آموزان مانند آنتونی مزا که تلاش پس از آموزش رفت و از راه دور در ماه مارس بدون تکنولوژی مورد نیاز برای مدرسه. زندگی با خانواده در لس آنجلس, او تا به حال هیچ کامپیوتر متناوب Wi-Fi و فقط با یک تلفن "ساخته شده است که زوم تماس و انجام مشق شب بسیار سخت برای من," او گفت:.

"من ایمیل اساتید گفت: من قصد به ترک کلاس اولیه درخواست از آنها برای بازگشایی آنلاین امتحانات که توقف در نیمه راه با وحشتناک اتصال من در خانه گفت:" مزا که رشته در هر دو رشته علوم سیاسی و مطالعات حقوقی.

این COVID-19 همه گیر و برکلی سریع محوری در این بهار به آنلاین آموزش "برجسته این واقعیت است که نه همه برکلی دانشجویان کافی تکنولوژی برای پشتیبانی از راه دور تجربه های آموزشی" گفت: آن ماری ریچارد پردیس دانشیار مدیر ارشد فناوری اطلاعات. "بسیاری از مردم فرض کنیم که همه دانش آموزان از جمله دانش آموز مدرسان — حمل آخرین و بزرگترین فن آوری است. اما بسیاری از تکیه بر کتابخانه پرداخت برنامه های به اشتراک گذاری دستگاه ها یا لپ تاپ های قدیمی و گوشی های است که نمی تواند نگه دارید تا با زمان آموزش و یادگیری نیاز دارد."

Student Anthony Meza works at home in Los Angeles during the COVID-19 crisis on his Chromebook laptop, which was loaned to him by the Student Technology Fund.

کارشناسی آنتونی مزا دریافت براش وام بگیرم لپ تاپ از پردیس این بهار است که به او کمک کرد تا فراموش مدرسه در حالی که پناه در محل در لس آنجلس. در دانشگاه او گفت که او اغلب متکی به کتابخانه رایانه و گزینه قرض گرفتن یک کتابخانه لپ تاپ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آنتونی مزا)

برکلی آگاه بوده است از این شکاف دیجیتالی را برای برخی از زمان او اضافه شده است و ارائه لپ تاپ براش وام بگیرم برنامه های آزمایشگاه های کامپیوتر دانشگاه Wi-Fi و رایگان و کم هزینه وسیله برای iClicker یک دستگاه کنترل از راه دور است که کمک می کند تا مربیان جمع آوری بازخورد فوری از دانش آموزان است. اما برای این دانش آموزان بودند که لازم بود در محوطه دانشگاه.

"هنگامی که پناهگاه در محل ماموریت برقرار شد بسیاری از دانش آموزان احساس تاثیر بلافاصله گفت:" ریچارد که همچنین مدیر فن آوری اطلاعات برای بخش امور دانشجویی. "ما می دانستیم که ما نیاز به انجام کاری و این بودجه بر عمق تعهد ما به حمایت از دانش آموزان است."

"دسترسی به تکنولوژی" گفت: اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos "است که بخشی از دسترسی به آموزش و کشف و خدمات عمومی برای دانش آموزان ما." برای چند سال او را با همکاری دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی به تدوین و فرموله کردن یک وسیله مبتنی بر برنامه ریزی برای کمک به دانش آموزانی که نمی توانیم لپ تاپ که ملاقات علمی خود را نیاز دارد. او گفت: کاهش بودجه دولت مانع از راه اندازی چنین برنامه ای.

سپس در ماه آوریل پیش بینی مواج virus ممکن است اثر بر فرد آموزش این سقوط, یک پیشنهاد برای یک سری از پردیس سرمایه گذاری برای بهبود کنترل از راه دور یادگیری دانش آموز تجربه در کنار هم قرار شد با گام به عنوان سنگ بنای او گفت:. او اضافه کرد که آن را تا حد زیادی کمک یک دانشجو به رهبری تلاش دو سال قبل که آمار ارائه داده شده در همسالان خود' فن آوری نیاز دارد.

"این است برکلی در بهترین ... سهام از تجربه بود در همه ذهن ما از شروع" گفت: Alivisatos نیز ضمن تشکر از خیرین برکلی "را ساخته اند که سرمایه گذاری های قابل توجهی برای کمک به ما را از طریق این دوره زمانی که هزینه های ما هستند اما درآمد ما پایین است."

Associate CIO Anne Marie Richard smiles and talks with a roomful of students.

بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر حضور در برکلی از راه دور عدم لپ تاپ و Wi-Fi در خانه و داشتن تکیه بر استفاده از تکنولوژی در محوطه کتابخانه ها و آزمایشگاه گفت: Anne Marie ریچارد برکلی دانشیار مدیر ارشد فناوری اطلاعات. جدید برنامه مرحله او گفت: "بر عمق تعهد ما به حمایت از دانش آموزان است." (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آوریل ایروین)

مزا خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم پاییز امسال بهره مند از قبل از توقف اضطراری-gap برنامه — فن آوری دسترسی به برنامه (شیر) — اجرا فقط در طول ترم بهار از طریق دانشجو-بودجه دانشجویی فناوری صندوق. آن را ارائه 470 لپ تاپ و 200 نقاط داغ برای دانشجویانی که واجد شرایط هستند.

"من یک Chromebook که من تبدیل مدرسه تجربه" گفت: Meza. "من می توانم بدون مشکل و با فضل کن."

که لپ تاپ کمک به او در این تابستان بیش از حد در نقش خود به عنوان یک مربی برای ورودی برکلی دانشجویان در این پردیس را شش هفته تابستان پل برنامه کمک می کند که به دانشجویان جدید جامد شروع به سفر خود را در یک تحقیقات دقیق دانشگاه.

جنیفر McNulty دانشجویی فناوری صندوق تحلیلگر به نام مرحله "خبر بزرگ" از شیر بود که "منابع محدود با توجه به حوزه مشکل است. ما در پرواز بودند توسط صندلی از ما, شلوار, تلاش برای بدست آوردن دانش آموزان دستگاه به عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند. ما تا به حال از 1200 برنامه های کاربردی برای تکنولوژی اما ما قادر به پاسخگویی به نیاز با منابع ما بود."

"در حال حاضر" او گفت:, "ما می تواند حتی بیشتر مفید برای بار دوم در اطراف."

Student Sam Good smiles with her free HP Chromebook, which was given to her by the Student Technology Fund when the coronavirus pandemic shut down the campus.

سامانتا "سام" خوب سال چهارم مهندسی عمران و محیط زیست عمده ای زندگی می کند که در برکلی دانشجو تعاونی مسکن در زمان این عکس از خودش با او HP Chromebook که او دریافت کرد و در اوایل این سال از دانش فن آوری صندوق. زمانی که آموزش رفت و از راه دور او تا به حال هیچ کامپیوتر پس از استفاده Davis سالن آزمایشگاه کامپیوتر برای انجام کار خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سام خوب)

رودریگو رامیرز یک تاریخ مصرف برکلی دوره های آموزشی در خانه این تابستان در لس آنجلس بود و روی آن ضربه بزنید ذینفع. او گفت که او سپاسگزار برای Wi-Fi hot spot او دریافت, پس از او مدرسه خود را یا در ماشین و یا در یک پارک به جای در خانه خود خانواده پنج فرد خانواده است.

"آن را بیش از حد با صدای بلند" کار در خانه گفت: رامیرز که در رشته دو رشته — علوم سیاسی و فلسفه "و من نیاز به یک جدایی بین من فضای زندگی و فضای کار عمدتا برای من سلامت روان. نقطه داغ به من کمک کرد تا حد زیادی."

دانش و فناوری صندوق ایجاد شد و در سال 2014 توسط a $51-هر ترم هزینه است که دانش آموزان رای به تحمیل خود از طریق بهار 2021. آن را فراهم می کند کمک های مالی به صندوق ابزار تکنولوژی و خدمات برکلی برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید. با شیر در حال حاضر بازنشسته این صندوق منتقل شده به کار گام به گام از, بازاریابی, برنامه, برای خرید تجهیزات به مدیریت توزیع از طریق فدرال اکسپرس.

تا کنون گام واز بیش از 2000 برنامه های کاربردی از دانش آموزان گفت: McNulty. حدود 62 درصد از دانشجویان بقیه از تحصیلات تکمیلی و حرفه ای دانش آموزان است. بسیاری از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد و کمک های مالی او گفت:, و بیش از 20 درصد گزارش شده مشکلات اقتصادی مربوط به COVID-19 که شامل از دست دادن شغل و مراقبت از اعضای خانواده است که بدون کار و یا بیمار است.

واجد شرایط برای مرحله است که بر اساس تایید نیاز مالی و توجه خاصي به متقاضیان با وظایف آموزشی به عنوان مقطع کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان. برنامه باز نمی شود به جلسات تابستان دانش آموزان ادامه خواهد داد برای توزیع سخت افزاری به صورت مداوم از طریق آینده 2020-2021 سال تحصیلی در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Oman Rincon holds up the Wi-Fi hot spot he was loaned by the campus so that he could do his schoolwork remotely when the campus shut down during the pandemic.

کارشناسی عمر Rincon دریافت براش وام بگیرم Wi-Fi hot spot با پرداخت طرح داده از دانش فن آوری صندوق را ضربه بزنید این بهار است که در زمان دور خود را نگرانی در مورد بیش از محدودیت های خود را 12 GB طرح و کشش خود را در حال حاضر-تنگ کالج بودجه. تا پردیس بسته در طول همه گیر "من درک نمی," او گفت: "من چقدر با تکیه بر مدرسه زیرساخت (به صورت رایگان از Wi-Fi) ... این برنامه به من اجازه داد به تمرکز در مدرسه را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد مصرف داده" برای ترم. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از عمر Rincon)

حتی دانش آموزان با نیاز نیست که در مورد کمک های مالی اعمال می شود گفت: McNulty چرا که این نرم افزار شامل یک بخش به خود گزارش مشکلات اقتصادی که ممکن است وجود داشته در زندگی خود را قبل از همه گیر.

"در میان متقاضیان تا کنون 23 درصد وابسته به درآمد حقوق بگیران که از شغل خود به دلیل COVID-19 و 20 درصد از دست داده بود یک کار و یا بیکار و یا در حال مراقبت از کودک تعهدات که باعث شد آنها به درآمد کمتر و 8 درصد گزارش شده وظایف اضافی مراقبت از دیگران" او گفت: که باید در معرض توسط COVID-19 "مجموع بحران است."

"این متصل به آنچه صدراعظم بوده است گفت: در مورد کال ناخواسته تبدیل شدن به یک رفت و آمد پردیس به دلیل هزینه های بالا از (Bay Area) مسکن" گفت: McNulty. "دانش آموزان آیا فقط آمدن به دانشگاه برای جامعه بلکه برای خدمات. آنها لازم نیست به اینترنت در خانه و آنها در حال کار ساعت های زیادی در روز در کتابخانه دانشگاه به دلیل آن است که منابع آنها به آن دسترسي داشته باشند. در حال حاضر شده است وجود دارد یک شریان قطع به این دلیل که دانشگاه بسته است."

McNulty گفت که او و دیگران در پردیس نیز در حال کار به سرعت به تلاش و آدرس فن آوری نیازهای 96 دانش آموزان با ناتوانی که اعمال به گام و آنها در حال ارسال را پیگیری نظرسنجی برای تعیین ماهیت این افراد دسترسی نیاز دارد.

هر گونه کم درآمد در نیاز به یک لپ تاپ و یک نقطه داغ یا تجهیزات مرتبط مانند یک وب کم و یا هدفون گفت: McNulty باید درخواست به گام برای فن آوری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

پشتیبانی فنی برای دانش آموزان ارائه شده است به گام از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و یک گام صفحه سوالات متداول را فراهم می کند اطلاعات اضافی.

Boxes of Wi-Fi hot spots are stacked on a table at Unit 2, ready to be distributed by mail to students in need of technology to do their schoolwork remotely.

جعبه Sonim XP8 نقاط داغ شد و آماده برای توزیع این بهار در واحد 2 توسط دانشجو فن آوری صندوق. بسیاری از خواهد شد در ماه آینده به دانش آموزان خواهد شد که آموزش از راه دور در شروع ترم پاییز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جنیفر Schimmel)

با دانش و فناوری صندوق پایان این تقویم سال آن را یک "دلار چند سوال" اگر از آن خواهد شد در آینده دانشجو رفراندوم گفت: ریچارد. این صندوق همچنین پشتیبانی از دانش آموز مرکز فناوری; دانش آموز پروانه به شدت با استفاده از نرم افزار مانند مایکروسافت, Adobe Creative Cloud, MATLAB, لینک, آموزش و زوم و متعدد دانشجو-آغاز پروژه های فناوری.

"ما قطعا امیدواریم که دانش آموزان انجام رای به تمدید این برنامه به دلیل آن پشتیبانی از عناصر بسیار مهم از تجربه آموزشی خود," او گفت:. "و ما به دنبال راه هایی برای ادامه حمایت از دانش آموز نیاز به تکنولوژی فراتر از 2020-21 سال تحصیلی زیرا ما به خوبی آگاه است که نیاز باقی خواهد ماند."

Alivisatos گفت که پردیس رهبران امید به راه "به ادامه مرحله صورت دائمی ... به ارائه روشی مبتنی بر حمایت مالی برای فن آوری دسترسی به هر دانش آموز در کال. من خوشحالم که ما می تواند انجام دهد بیشتر برای سقوط اما در دراز مدت نیاز است همچنین حاد است."

"آن مطمئن کمک خواهد کرد اگر ایالت کالیفرنیا می تواند به پیدا کردن راه خود را به تجدید طبقه و موثر سرمایه گذاری در آموزش عالی" او اضافه شده است. "بازگشت به مردم خوب کالیفرنیا خواهد بود نا معلوم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن