پومونا مدارس برای بازگشایی آنلاین-تنها آموزش

اخیر سنبله در تعدادی از coronavirus موارد به صورت محلی همراه با نگرانی از پدر و مادر در مورد خطرات بالقوه بهداشتی است تحت فشار قرار دادند پومونا Unified School District برای شروع 2020-21 سال تحصیلی تقریبا.

سرپرست ریچارد مارتینز اعلام کرد که تصمیم به حرکت به جلو با یک فاصله-آموزش مدل چهار شنبه, جولای 16.

با توجه به منطقه تصمیم گیری ساخته شده بود در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بازگشایی عقبگرد مشاوره با محلی مقامات بهداشت و بازخورد جامعه بیش از دو ماه گذشته. این حرکت به این معنی است که در مورد 23,000 دانش آموزانی که حضور در ترکیب 41 مدرسه, سایت, شروع سال تحصیلی نشسته پشت صفحه نمایش کامپیوتر و نه در مقابل یک معلم است.

در نزدیکی بنیتا متحد و کلرمونت یکپارچه مدارس, در ضمن نیز تصمیم به شروع سال دانش آموزان آموزش از راه دور.

“با در نظر گرفتن فرماندار اخیر دستور داده فعلی روند نشان از افزایش گسترش COVID-19 و مهم خانواده و جامعه در ورودی … من اعلام کرد که زمانی که مدرسه بازگشایی در 11 اوت سال 2020 از آن خواهد شد تنها از طریق تاسیس آموزش از راه دور مدل تا زمانی که شرایط اجازه در غیر این صورت” مارتینز در بیانیه ای گفت به پومونا پدر و مادر پنج شنبه.

مارتینز گفت که در حالی که او بخواهد “حقایق اطراف این همه گیر شد متفاوت” انتخاب برای شروع سال تحصیلی از طریق آموزش از راه دور یکی ساخته شده با دانش آموزان و کارکنان و بهداشت جامعه در بالا از ذهن است.

قبل از تصمیم گیری مارتینز در با بررسی بیمارستان محلی مدیران برای درک بهتر برخی از خطرات در اعزام دانش آموزان و کارکنان را به کلاس های درس با توجه به الیور Unaka اطلاعات عمومی و افسر برای منطقه است.

بیش از دو ماه گذشته در این منطقه به میزبانی, مجازی چند شهر در سالن جلسات بنابراین پدر و مادر می تواند سوال در مورد پومونا واحد سقوط برنامه. یک ماه ژوئن بررسی درخواست پدر و مادر و کارکنان چه نوع از مدل یادگیری آنها ترجیح می دهند از جمله تمام وقت در کلاس درس, یادگیری, یادگیری تلفیقی و تمام وقت آموزش آنلاین به دست آورد بیش از 1300 پاسخ.

این نظرسنجی نشان داد که پدر و مادر و کارکنان ترجیح ترکیبی از کلاس درس و آموزش آنلاین برای دانش آموزان است. اما به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش در ماه جولای پدر و مادر ابراز نگرانی در مورد اعزام دانشجویان به دانشگاه Unaka گفت.

“این یک تصمیم ساخته شده با مقدار زیادی از بازخورد از والدین و اعضای جامعه” Unaka گفت. “تا کنون پاسخ از پدر و مادر به این تصمیم شده است به شدت مثبت است.”

بنیتا Unified School District که در خدمت La Verne, San Dimas و گلندورا اعلام کرد طرح خود را برای شروع سال تحصیلی از راه دور on Aug. 24 پس از کشتی با امکان آوردن دانش آموزان از نظر جسمی و برگشت به دانشگاه.

در بیانیه ای به پدر و مادر در چهار شنبه 15 ژوئیه سرپرست Carl J. Coles اشاره کرد که این منطقه در حال دریافت دستورالعمل های دو روز زودتر از لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت در مورد چگونه برای بازگرداندن دانش آموزان از طریق یادگیری ترکیبی ، که همان روز Newsom اعلام های مختلف کسب و کار و جامعه تعطیلی به دلیل افزایش coronavirus موارد در کالیفرنیا است.

Coles نوشت که بیش از حد وجود دارد عدم اطمینان و نگرانی با آوردن دانش آموزان به کلاس درس. او در اشاره به امکان وجود دارد که دولت می تواند با تعطیل کردن کلاس های حضوری در هر زمان اگر موارد سنبله دوباره.

“درست مثل این کسب و کار هیچ تضمینی وجود ندارد که مدارس ما می تواند باز باقی می ماند حتی در یک مدل ترکیبی” Coles نوشت. “با توجه به عدم اطمینان از این بیماری همه گیر سازندگان: دانشگاه های ما فقط در روز/هفته پس از به طور بالقوه بازگشایی یک احتمال است. ما دانش آموزان و کارکنان شایسته بهتر است. آنها سزاوار ثبات در برنامه ریزی آموزشی برنامه نویسی و تحویل.”

کلرمونت Unified School District نیز در اصل برنامه ریزی شده برای استفاده از ترکیبی مدل یادگیری برای دانش آموزان به بازگشت به آن 10 دانشگاه اما پس از چند جهش در پرونده های منطقه تجدید نظر. در یک جلسه ویژه در یکشنبه, جولای 15, تخته, آموزش و پرورش رای دادند به اتفاق آرا به تمام دانش آموزان شروع سال تحصیلی از سپتامبر. 2 تحت آموزش از راه دور ،

مجازی پدر و مادر جلسه برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئیه به پرده 2020-21 مدرسه بازگشایی و ایمنی طرح است که توضیح دهید که چگونه این ترم گشوده خواهد شد تحت آموزش از راه دور مدل کلرمونت متحد, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو