'برکلی Changemaker' دوره نوبت کشف خود به ابزار برای تغییر

UC برکلی هاس مدرس الکس Budak منجر خواهد شد جدید دوره تابستان "برکلی Changemaker." Budak گفت برکلی دانشجویان هم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399
Alex Budak stands before. berkeley Haas class room

UC برکلی هاس مدرس الکس Budak منجر خواهد شد جدید دوره تابستان "برکلی Changemaker." Budak گفت برکلی دانشجویان همچنان الهام بخش او را به طوری که او می شود "خیلی هیجان زده برای آموزش است که من نمی تواند به خواب رفتن آن شب." (حسن نیت ارائه میدهد عکس از الکس عروسی)

مدرسان جدید UC برکلی البته باید در تنظیم یک هدف بلند پروازانه: تغییر جهان یک دانشجو در یک زمان.

"برکلی Changemaker: کشف یک تجربه" است که در سه هفته کلاس های ارائه شده در تابستان امسال به سال اول دانشجویان برای کمک به آنها در شناسایی احساسات خود و اهرم صفات رهبری برای تبدیل برکلی و جهان بهتر است.

محور در دانش آموزان خود کشف این دوره را با استفاده از انتخاب و خوانش تصویری پانل های انعکاسی نوشتن تمرینات و گفتگو با افراد خارج از کلاس برای کشف سن سوالاتی از قبیل: چه هدف خود را? چه معنی آن را به شن? چگونه می توانم شما را از خطرات و هنوز هم یادگیری از شکست ؟

"دانش آموزان ایجاد خواهد شد هویت خود را به عنوان رهبران در حالی که آنها برای اولین بار انتقال به برکلی گفت:" برکلی هاس مدرس الکس Budak خواهد شد که تدریس این دوره آغاز ژوئیه 27. "ما می خواهیم دانش آموزان خود را به عنوان changemakers که انعطاف پذیر و خلاق و مشارکتی و خوش بینانه است. ... رهبران آماده و قادر به تاثیر در آینده در راه مثبت."

ارائه شده از طریق برکلی و کالج از حروف و علم کلاس بخشی از یک campuswide ابتکار رهبری توسط اعضای هیات علمی و مدیران و هماهنگ با غنی لیون برکلی ارشد نوآوری و کارآفرینی افسر برای الهام بخشیدن به دانش آموزان به فکر می کنم فراتر از خود.

لیون گفت: این دوره است که کلید ساختمان بنیاد که برای دانشجویان جدید در اوایل روز و یک مثال از برکلی تا میراث پرورش رهبران نوآورانه که وضع موجود را به چالش. نمونه هایی از چنین رهبران این فعالان دانشجویی که در اواسط دهه 1960 ساخته شده برکلی خانه آزادی بیان جنبش و برکلی دانشمندان و کارآفرینان پشت انقلابی شرکت هایی مانند Apple Inc. و تسلا موتورز.

"قرار دادن changemakers را به جهان بوده است بخشی از برکلی DNA برای همیشه و برای دانشجویان ورودی به این دلیل است که آنها به برکلی گفت:" لیون خواهد شد که یک کمک مربی در کلاس. "از طریق این دوره ما می خواهیم دانش آموزان به تغییر به دور از فکر کردن در مورد ما تاثیر به عنوان افراد است. ... خود بزرگترین ضربه را از طریق آمده و با افراد دیگر. ما قصد داریم برای به چالش کشیدن دانش آموزان به درک که عمیق تر است."

ساخت یک changemaker

کال انجمن فارغ التحصیلان عضو هیئت مدیره و هاس عضو هیات علمی دایان دوایر مصاحبه غنی لیون مدیر ارشد نوآوری و کارآفرینی افسر در UC برکلی و فعلی دانشجویی نوح شرق به یادگیری بیشتر در مورد برکلی Changemaker درسی. (ویدئو کال انجمن فارغ التحصیلان)

به عنوان یک کارآفرین اجتماعی Budak گفت: در ابتدا تصور این دوره از تجربه کار با changemakers و کارآفرینان در سراسر جهان بودند که مطمئن نیستید که چگونه به تصویب تغییر مثبت است.

"وجود دارد این فروتنی که از آمد و گفت:" من نمی دانم دقیقا همان چیزی است که جهان نیاز دارد اما من نمی دانم که جهان باید بیشتر changemakers,'" گفت: Budak. "جهان نیاز بیشتر افرادی که در آن مهارت های رهبری که طرز فکر و که تمایل به ایجاد یک تفاوت مثبت منجر به تغییر مثبت است."

"این نوع بوده است این موضوع است که ارتباط من تمام حرفه ای برای پیدا کردن و کشت آن changemakers," او اضافه شده است. "این واقعا چه درایوهای من است."

در بهار 2018, عروسی شروع آموزش چه خواهد بود اولین تکرار از changemaker البته برای برکلی هاس کسب و کار آموزان و کارآفرینان. هر چند تا حدودی مشابه عروسی جدید تابستان دوره های تکامل یافته برای خدمت به دانش آموزان سال اول از تمام رشته های دانشگاهی.

"و هوسها می توانید خود را در این دوره فقط به عنوان بسیار به عنوان بنیادی دانش آموزان و فقط به عنوان بسیار به عنوان دانشمندان علوم اجتماعی" گفت: عبدالله ، "پس این ایده که ما همه در این با هم ما با وجود مناطق مختلف از تجربه و تخصص ما امیدواریم که یک وسیله نقلیه برای کمک به متحد کردن ما."

به عنوان دانش آموزان شروع به توسعه خود را منحصر به فرد صفات رهبری هماهنگی مربی Laura Hassner گفت: این دوره با تاکید بر اهمیت تفکر انتقادی, همکاری, و, ارتباطات, در حالی که همچنین ترویج حس جامعه است.

از طریق ویدئو-ضبط و پای بخاری به سبک چت و دانش آموزان خواهد آموخت که از 15 برنده جایزه برکلی دانشکده از 16 بخش دانشگاهی از جمله مهمان ویژه صدراعظم کارول مسیح و استاد اقتصاد جانت یلن سابق رئیس فدرال رزرو آنچه در آن به معنی یک changemaker مختلف خود را در زمینه های حرفه ای.

"بنابراین حتی اگر یک دانش آموز می آید به برکلی و می داند که دقیقا آنچه آنها می خواهند به مطالعه و یا اگر آنها می خواهند وقت بیشتر برای کشف آنچه برکلی را ارائه کرده است" گفت: Hassner "این کلاس بهره مند خواهد شد آنها را در هر مرحله آنها در این فرآیند."

در حالی که دو واحد کلاس متشکل از 15 جلسه با تعیین مهلت برای هر هفته تمام مواد درسی آنلاین در دسترس هستند برای دانش آموزان برای دسترسی کامل و هر زمان که برنامه های خود را اجازه می دهد آنها را.

این دوره رایگان است برای تمام تماسهای ورودی اول که عبور از آن است. دانش آموزان را نیز دریافت رایگان برکلی واحد برای استفاده در تابستان 2021. Hassner گفت: ثبت نام در این کلاس خواهد بود نزدیک به 500 دانش آموزان است.

'استقبال از ناشناخته'

A group of students talking to each other and sitting at a long classroom table

UC برکلی دانشجویان الکس عروسی را هاس changemaker دوره پاییز گذشته. سوم-سال دانشجو بریتنی Sartor نشسته در سمت راست را درگیر در یک کلاس ورزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از الکس عروسی)

سوم-سال دانشجو بریتنی Sartor در زمان عروسی اولیه هاس changemaker کلاس در پاییز گذشته و گفت: دانش آموزان سال اول باید دید دوره جدید به عنوان یک فرصت برای پیش بینی پتانسیل واقعی خود را به عنوان رهبران.

Sartor خود اعلام درونگرا گفت که قبل از عروسی البته او تا به حال همیشه وحشت زده به صحبت و یا صدای سنج ایجاد کردن در طول کلاس. او گفت: Budak کمک فشار او را از منطقه راحتی خود را از طریق فعالیت های تعاملی و بحث.

یکی از انتساب او به خاطر داشتن بود به راه رفتن در اطراف محوطه دانشگاه درخواست غریبه به قرض گرفتن یک کلاه و یا آواز خواندن یک آهنگ بیتلز در نقطه. آن را یک ورزش در تجربه رد که او گفت: به او کمک کرد تا احساس راحتی بیشتری درخواست از مردم برای کمک به.

"من نه تنها به عنوان رهبر بلکه به عنوان یک فرد" گفت: Sartor که می خواهد برای شروع شرکت خود را که ایجاد گیاهی جایگزین هایی برای گوشت است. "من بیشتر مایل به رفتن پس از چیزهایی که من در مورد پرشور و به ایجاد تغییرات در خودم که من شخصا می توانید."

الهام ژو گرفت و البته گفت که عروسی را به انرژی مثبت و توانایی برای الهام بخشیدن به دانش آموزان خود را ساخته شده او احساس راحت با "استقبال از ناشناخته است."

ژو که اذعان می کند او گیج کننده برای آماده سازی گفت که پس از او فارغ التحصیلان سال آینده او می خواهد به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران در یک کشور در حال توسعه و هیجان زده است که برای سفر در هر کجا که ممکن است او را.

"الکس دوباره قاب شکست به عنوان یک چیز مثبت و از ما خواست به 'شکست رو به جلو'" گفت: ژو. "شکست اجتناب ناپذیر است بنابراین من قادر به درک آن فقط همه چیز در مورد قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و حرکت از اشتباهات خود را."

جهان در pivot

لیون گفت: Budak جدید changemaker دوره می تواند تبدیل به یک onboarding تجربه برای همه تازه وارد دانش آموزان است که می تواند منجر به دیگر "changemaker" اتصال دوره های آموزشی و یا حتی یک مدرک از طریق یک همه جانبه "تغییر مدرسه است."

Rich Lyons smiling

"برکلی changemaker روایت است که اکثر اساسا در مورد ارزش ها و به خصوص کسانی که ارزش آن را برکلی بنابراین متمایز گفت:" برکلی رئیس نوآوری و کارآفرینی افسر غنی لیون.

در میان جهانی از همه گیر لیون گفت: توسعه رهبری بزرگ ضروری است برای افرادی که قادر به حرکت به جلو با هم.

"جهان pivoting در حال حاضر ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته" لیون گفت. "اما آن را به ویژه مهم در این نوع از لحظات هنوز هم نگاه کنید تا در افق از زمان به زمان. اجازه دهید در ادامه به بزرگ فکر می کنم چون در این دوره و کسانی که ادامه آن پتانسیل لازم برای تغییر زندگی بسیاری از دانش آموزان است."

عروسی اضافه شده است که در میان هل فعلی اجتماعی تغییر به عنوان اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس همچنان در سراسر جهان "این یک امتیاز است برای تدریس این دوره در این اخلاقی لحظه."

"ما یک ضرورت اخلاقی به هر دو ضد نژادپرستانه و عمل گرا" او گفت:. "و من باور دارم که هر دو اساسی درس از این دوره به عنوان به خوبی به عنوان آن ناب برکلی ارزش کمک خواهد کرد که دانش آموزان ما تبدیل به changemakers جوامع ما و کشور ما نیاز به در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de