ضعیف ترین Hyperlink شما: از آن برای استخر پیش ساخته استفاده کنید

این مرحله بسیار مهم و ویژه است زیرا همجواری سیم برق و آب می تواند بسیار پر خطر باشد و یک ترکیب کاملا خطرناک ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این مرحله بسیار مهم و ویژه است زیرا همجواری سیم برق و آب می تواند بسیار پر خطر باشد و یک ترکیب کاملا خطرناک است پس بنابراین نهایت دقت در این عملیات باید در نظر گرفته شود . در صورتی که طول عمر و هزینه های کمتر نگهداری برای شما مهمتر است، استخرهای فایبرگلاس برای شما مناسب تر به نظر می رسند، زیرا استخرهای بتنی هزینه های بیشتری برای نگهداری سطح استخر (کاشی، سنگریزه و غیره) در پی دارند. در صورتی که فشار زیاد باشد حتماً باید فیلتر را تمیز کنید. این استخر پیش ساخته دارای پله های زیبایی است که ورود به استخر را آسان می کنند. نصب ساده تر: استخر از پیش ساخته شده است، بنابراین نیازی نیست ماشین آلات و تجهیزات با صدای بلند و گوش خراش را تحمل کنید. قیمت های ارزان تر: اندازه جمع و جور، هزینه حمل و نقل کمتر و نیروی کار کمتر به معنای هزینه کمتر برای شما است. استخرهای پیش ساخته باید اغلب در فواصل بسیار طولانی حمل شوند، بنابراین باید تا جایی که امکان دارد باید بتوان آنها را به راحتی حمل کرد. فرآیند نصب استخرهای فایبرگلاس مشابه استخرهای پیش ساخته بتنی است که در آن استخر تولید شده در کارخانه پس از بسته بندی به محل اقامت شما ارسال می شود. ​Data was c᠎re ated wi th GS A Conten t Genera᠎tor  DEMO​.

نفوذ ریشه درخت در استخر ها از مشکلاتی است که پس از مدتی ممکن است ایجاد شود. در استخر های بتنی بعد از آب بندی و عایق کاری نوبت به سرامیک کاری استخر، می رسد. به بیان ساده، ساخت استخر پیش ساخته بتنی بسیار شبیه ساختن یک کاسه سفالی یا گلدان DIY در خانه است، با این تفاوت که یک استخر پیش ساخته بتنی بسیار بزرگتر از یک کاسه یا گلدان سفالی است. همانطور که می دانید، بتن واقعا سنگین است، به همین دلیل بیشتر استخرهای بتنی پیش ساخته بزرگتر از ۳۵ در ۱۵ فوت نیستند. هنگامی که بتن به طور کامل خشک شد، سازندگان استخر را از قالب و از بسته بندی آن خارج می کنند. با این اوصاف، همچنان میتوانید استخر خود را در داخل زمین، بالای سطح زمین یا تا حدی بالای سطح زمین بسازید. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، تمامی مصائب و مشکلات احداث استخرهای بتونی مانند گودبرداری، طراحی، محاسبه و صرف هزینه های گزاف برای جلوگیری از نشتی و تعمیرات آن در نتیجه ی نشست زمین را حل کرده و راه حلی مطمئن برای داشتن استخر شخصی می باشد. همانطور که بیان کردیم، ساخت استخر بتنی ممکن است چند ماه طول بکشد، اما می توانید به راحتی استخری پیش ساخته ای را بسیار سریع و راحت درون زمین محل اقامت خود نصب کنید.

این روش ساخت استخر کاملا جدید نیست، اما برای صاحب خانه ها بسیار راحت تر است. بنابراین نه تنها نصب این قبیل استخرها راحت تر است، بلکه هزینه کمتری نیز برای شما در پی خواهد داشت. مهمترین فاکتوری که بر قیمت استخر پیش ساخته دخیل و تاثیرگذار است، کیفیت محصول میباشد. برخلاف استخر روکار که نصب آن سریعتر و آسانتر است، نصب و راهاندازی استخرهای پیش ساخته توکار نیازمند اجرای عملیات ساختمانی هستند. این معبد همان معبدی است که مسعودی در سده دهم از خرابههای آن واقع در یک فرسنگی استخر یاد کردهاست. هر یک از لایه استخرهای فایبرگلاس از مواد متفاوتی ساخته شده اند که با لایه های دیگر ترکیب می شود و پوسته استخر را تشکیل می دهد. استخر های فایبر گلاس که با نام استخر آماده فایبر گلاس نیز شناخته شوند در اشکال مختلف مربع، دایره، مستطیل، نیم گرده و با ابعاد مشخص در کارخانه ساخته می شوند.

علاوه براین استخرهای فایبرگلاس در اشکال و سبک های بیشتری در دسترس قرار دارند. اغلب استخرهای بتنی پیش ساخته در اشکال سنتی مربع، دایره و مستطیل هستند. از دیگر مزایای استخر پیش ساخته می توان به هزینه تمام شده بسیار پایین آن ها اشاره کرد. استخر بتنی پیش ساخته یک استخر بتنی است که با استفاده از قالب در یک کارخانه تولیدی ساخته یا “ریخته گری” می شود. این باعث می شود آنها بیشتر مستعد تجمع آلودگی و هجوم جلبک ها شوند. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن ریزی استخر روی لینک کلیک کنید. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در قشم ارائه و راه اندازی میکند. با این حال، برخی از سازندگان استخر ممکن است چند طرح آزاد را نیز ارائه دهند، اما انتخاب ها محدود خواهند بود زیرا استخرهای پیش ساخته دارای محدودیت حمل و نقل هستند. علاوه بر این، پوشش ژله ای به عنوان یک سپر در برابر جلبک های استخر و زباله های میکرو عمل می کند.

آخرین مطالب