پومونا گسترش فضای باز ناهار خوری گزینه های برای تحریک اقتصاد محلی

در تلاش برای به اقتصاد محلی افزایش پس از ماه از رمان coronavirus مربوط به محدودیت هایی که مانع کسب و کار, شهرس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

در تلاش برای به اقتصاد محلی افزایش پس از ماه از رمان coronavirus مربوط به محدودیت هایی که مانع کسب و کار, شهرستان پومونا رهبران را به طور موقت به سست قوانین برای کامیون مواد غذایی و رستوران ها.

در یک جلسه در ماه ژوئن پومونا شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب یک حرکت اجازه می دهد تا کامیون مواد غذایی به کار بر روی مالکیت خصوصی مانند رستوران پارکینگ و یا در مقابل یک کسب و کار با صاحب ملک اجازه. شش ماه برنامه آزمایشی شناخته شده به عنوان فعال پومونا اجرا خواهد شد از طریق پایان سال 2020 است. به عنوان بخشی از برنامه های این شهرستان به صرف اجازه می دهد هزینه های برای شرکت کسب و کار و/یا کامیون مواد غذایی.

این برنامه به معنای کمک به رستوران برخورد با اشغال محدودیت به علت ادامه بیماری همه گیر. برای مثال اگر یک رستوران می خواهد به استفاده از پارکینگ خود را برای فضای ناهارخوری می توانید آن را انجام دهید. این شامل هر کسب و کار است که نمی خدمت به مواد غذایی است اما می خواهد به یک کامیون مواد غذایی در اموال خود را.

این طرح برای پیگیری مجوز ارزیابی روند و گزارش به شورای شهر در اوایل سال آینده با توجه به آنیتا گوتیرز و توسعه و مدیر خدمات.

"مردم هیجان زده در مورد این برنامه و در چشم انداز داشتن بیشتر کسب و کار بیشتر خلاق با راه آنها عمل" گوتیرز گفت. "ما امیدواریم که برای دیدن این برنامه در قدرت کامل در چند هفته آینده."

علاوه بر برنامه مصوب ژوئن 15, اجازه می دهد تا برای استفاده کامل از شهر پیاده روها و خیابان که در آن مجاز به اجازه می دهد رستوران ها و کامیون مواد غذایی به ارائه منظقه وانت و parklets برای ناهار خوری. بسته شدن جاده ممکن است مجاز در منطقه مرکز شهر. گوتیرز اشاره کرد که پیاده رو های خرده فروشی و, پنجره, هنر, رویدادهای همچنین اجازه خواهد داشت که تحت این برنامه.

شهردار Tim Sandoval گفت که او امیدوار است این برنامه اسپرز بیشتر پا ترافیک در خیابان های شهر و احیای اقتصاد است که به شدت رنج می برد بیش از چهار ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر. در حالی که برخی از اعضای شورا ابراز نگرانی در مورد این برنامه و تاثیر آن بر آجر و ملات فروشگاه Sandoval گفت: این برنامه می تواند الهام بخش کسب و کارهای محلی برای دریافت خلاق و شاید کمک به هموار کردن راه برای سرمایه گذاری های جدید از جمله کامیون مواد غذایی.

"من فکر می کنم این می افزاید: عطر و طعم از جامعه آن را می افزاید: به اقتصاد در اینجا در پومونا و مردم آن را می دهد فرصت برای حتی باز کردن کسب و کار خود را" Sandoval گفت.

کسب و کار ممکن است شروع به استفاده از این برنامه بلافاصله در شهرستان پومونا سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de