پایان واجد شرایط ایمنی نگهداری پلیس در قبال نقض حقوق

بیش از دو هفته گذشته آمریکایی ها شده اند متحد در خشم خود را در مورد بی معنی کشتن جورج فلوید توسط پلیس است. مرگ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

بیش از دو هفته گذشته آمریکایی ها شده اند متحد در خشم خود را در مورد بی معنی کشتن جورج فلوید توسط پلیس است. مرگ فلوید و دیگران بی شماری که تا به حال در زندگی خود را مختل و یا از آنها گرفته توسط سوء استفاده از اقدامات افسران پلیس باید بی درنگ اصلاحات. در سطح فدرال در حال حاضر فرصتی است تا در نهایت به رفع حقوقی حماقت واجد شرایط ایمنی.

حقوق مدنی قانون از سال 1871 ساخته شده روشن است که هر دولت و بازیگر که نقض حقوق آمریکایی "مسئول خواهد بود" برای انجام این کار است. به عبارت دیگر اگر یک افسر پلیس و نقض حقوق مدنی آمریکا از آنها "مسئول خواهد بود" برای انجام این کار است.

از سال 1967 با این حال دیوان عالی ایالات متحده تحریف زبان حقوق مدنی قانون از سال 1871 و ایجاد یک وضعیت به موجب آن یک قربانی سوء استفاده پلیس تنها می تواند پیروز اگر قبل از یک مورد است "به وضوح تاسیس" که نمونه ای از سوء رفتار غیر قانونی است.

به عبارت دیگر به عنوان کلارک adobe agent از موسسه کاتو یادداشت "اگر آقای فلوید خانواده می خواهد به شکایت افسر که در زمان زندگی خود از آنها نیاز به پیدا کردن یک موجود مورد از هشتم متحده مدار دادگاه تجدید نظر برگزاری است که یک افسر پلیس ممکن است زانو زدن در unresisting مشکوک گردن نادیده گرفتن درخواست خود, برای, کمک, تا زمانی که او می گذرد ، اگر چنین موردی اتفاق می افتد به در کتاب خود مورد خواهد بود شتابزده پرتاب در خارج از دادگاه."

استاندارد این است که چگونه ما را دیده ام موارد شبیه به این که از میکا Jessop و Brittan Ashjian که شکایت فرزنو افسران پلیس که آنها متهم به سرقت صدها هزار دلار از آنها را در یک حمله پلیس.

در پاسخ نهم مدار حکومت "در زمان حادثه وجود نداشت و به وضوح تاسیس قانون برگزاری است که افسران نقض چهارم یا چهاردهم متمم زمانی که آنها سرقت اموال است که تصرف به موجب یک حکم. به همین دلیل افسران شهر را به عنوان واجد شرایط ایمنی است."

این واضح است پوچی است که باعث مسخره نه تنها حقوق مدنی از سال 1871 اما هر حس چگونه یک نظام حقوقی باید به کار گیرند. آن را نیز به عنوان یکی از بسیاری از قوانین است که قادر به افسران پلیس به دور با سوء.

بسیاری از مأموران پلیس خدمت به جوامع خود ستودنی و با احترام. برخی ندارند. و آن این است که متاسفانه سوء رفتارهای اقلیت از افسران پلیس که نه تنها زندگی از بین برد اما در کل حرفه ای از اجرای قانون به طور مداوم قرار داده و تحت یک ابر تیره. آن را ندارد به این راه.

این هفته در کنگره جاستین Jalbi L-میشیگان و تشکر. Ayanna Pressley, D-ماساچوست معرفی "پایان دادن به واجد شرایط ایمنی عمل" به پایان دکترین واجد شرایط ایمنی بازگرداندن هدف اصلی از حقوق مدنی قانون از سال 1871.

"واجد شرایط ایمنی محافظت پلیس و دیگر مقامات از عواقب حتی به صورت وحشتناک نقض حقوق" گفت: Jalbi. "آن مانع از پاسخگویی برای 'سیب بد" و تضعیف عمومی ایمان در اجرای قانون است. آن را در تقابل با متن قانون و قصد کنگره و آن را در نهایت برگ آمریکایی ها حقوق بدون حفاظت مناسب."

ما به شدت اصرار کالیفرنیا نمایندگان برای حمایت از آنچه که باید حزبی تلاش است.

گرفته همراه با تلاش است که می توان به صورت محلی — از جمله آموزش بهتر و تمرکز بیشتر بر د-تشدید — ما امید به زندگی در آمریکا که در آن حوادث بود که از کشتن جورج فلوید تبدیل به یک چیزی از گذشته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب