لا پونت کشیش است مانند آمازون او به ارمغان می آورد کلیسا به شما

چه کار می کنید اگر یک بیماری همه گیر می بندد کلیسا خود را? این ایده آمد به پدر توماس آسیا در اوایل این بیماری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 فروردین 1399

چه کار می کنید اگر یک بیماری همه گیر می بندد کلیسا خود را? این ایده آمد به پدر توماس آسیا در اوایل این بیماری همه گیر.

پدر توماس آسیا, کشیش سنت مارتا کلیسای کاتولیک در لا پونت دارای monstrance حاوی سوگندی خوبان در طول سه ساعت در صفوف منظم در اطراف دره در عید پاک یکشنبه. آسیا و دیگر کشیش شده اند مراجعه و دعا با خانواده های محلی از خارج از خانه پس از 5 آوریل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از راینر Banzuela)

برای اولین بار او را دیدم یک ویدیو از یک کشیش در رم که راه می رفت در سراسر شهرستان خود را با سوگندی خوبان مقدس میزبان مندرج در طلا monstrance. سپس در مارس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس پیشنهاد مردم نور شمع به عنوان یک نمایش نمادین از جامعه و امید است.

"من در ترکیب هر دو ایده به طوری که خداوند در اطراف بازدید از خانه ها و مردم باید به استقبال او با قرار دادن یک شمع روشن توسط خود ایوان و یا درب جلو گفت:" کشیش سنت مارتا کلیسای کاتولیک در La Puente. "از آنجا که مردم نمی تواند به کلیسا بروم من فکر آوردن خداوند به خانه های خود. خداوند خواهد بود برای رفتن به خانه خود را و شما پرداخت مراجعه کنید. و ما نیاز به باز کردن درب از قلب ما به خداوند."

آسیا جماعت شامل ساکنان از La Puente, West Covina, گردو هکیندا هایقتس رولند ارتفاعات و چین هیلز. او فکر کرد که چند خانوار را درخواست یک بازدید در این بی قراری بار. بیش از 300 نامیده می شود.

از آوریل 5, آسیا سفر کرد و در شرق دره سان Gabriel اشتراک گذاری لحظات ارتباط با محله های کشیش نشین خود. پدر آلفونسو Abarca-Patricio, دانشیار کشیش کمک می کند تا با بازدیدکننده داشته است. خود را در محله منشی سازماندهی برنامه در حالی که محله وزیران به عنوان رانندگان و دریانورد.

دو کشیش سنت را ترک مارتا در 6:30 p. m. و را دو راه. پوشیدن ماسک آنها می رسند اهل خانه و رویکرد در حوزه اجتماعی دور نقطه است. خانواده دعا و دریافت یک برکت و رحمت خود را از درب جلو.

"از جایی که من ایستاده می بینم و احساس خود را سرشار از ایمان به خداوند" آسیا گفت. "حتی برخی از گریه به عنوان آنها را به دریافت برکت از خداوند برای حفاظت از. ما این کار را برای مردم از خدا به می دانم که او است که در اینجا برای ما. او هرگز ما را ترک. او در کنترل است."

حدود چهار ساعت بعد کمی صفوف بازگشت به محله.

"ما خسته اما برآورده و خوشحال" آسیا گفت.

در عید پاک یکشنبه این گروه کوچک به رشد کامل در صفوف منظم با دیگر داوطلبان سوارکاری همراه و دعا از اتومبیل های خود را. با وجود بارش شدید باران و وزش بادهای چند غیر دوستانه سگ کلیسا گروه موفق به تکمیل سه ساعته صفوف آسیا با برگزاری سوگندی خوبان هوا برای بیشتر از زمان.

"اگر خداوند می خواهد آن را اتفاق می افتد," او گفت: از چالش است. "هیچ یک از اصحاب من مریض شدم. این کلانترها به ما اجازه برگزاری صفوف و مردم در پاسخ به سریع و بی مطالعه پیام در Facebook است که ما در حال گذر است."

"بهترین بخش بود دیدن کل جامعه ایران به احساس مردم را عشق به خدا و اشتیاق خود را برای او" آسیا گفت.

کارا رودریگز از گردو گفت: شگفت انگیز است که کشیش هنوز در بازدید از خانواده فراتر از عید پاک است.

"ما خیلی خوش شانس," او گفت:. "با تشکر از شما پدر توماس, برای برکت خانواده ما و خانه ما. حتی در (یک) قوی باران, پدر توماس آمد و شخصا به برکت خانواده ما و خانه ما به عنوان بخشی از هفته مقدس Eucharistic صفوف. او باور نکردنی است."

كه در سال 1998 آسیا جشن 22 سال در وزارت این سال است. او در ابتدا به عنوان یک عضو از ماریان مبلغان از صلیب مقدس در فیلیپین که در آن او به عنوان یک روحانی و وزیر. در سال 2018 شد incardinated به قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس. اسقف اعظم خوزه گومز اختصاص داده و او را به عنوان هفتمین کشیش سنت مارتا.

آسیا قبلی تکالیف شامل خدمت در سنت فیلومنا را در کارسون خانواده مقدس کلیسا در آرتسیا و بانوی ما از دره در کنگا پارک.

"من از دست مردم بسیار, I miss گردهمایی" کشیش گفت. "من از دست پستال مردم هر یکشنبه. من از دست صدای خنده کودکان در مدرسه و در کلیسا. اما من می دانم که ما هنوز هم می تواند متحد در ما جدایی. آن را فقط به فاصله و مکان هایی که ما را مجموعه جدا اما ما ایمان و ماموریت هنوز هم وجود دارد که باعث می شود ما یکی است.

"در شروع این بیماری همه گیر, من استفاده می شود این شعار 'ما یک کلیسا ما درمان به عنوان یکی.'"

آسیا گفت: ارائه یک لحظه مهلت از همه گیر نگرانی های بخشی از کار خود را به عنوان یک کشیش.

"(در حال رشد) من می خواستم به یک روزنامه نگار یا یک deejay," او گفت:. "اما خدا بهتر برنامه های و بهترین طرح. او به من بلندتر میکروفون و بهترین پیام برای اعلام به جهان است."

آسیا گفت: حتی از راه دور محله های کشیش نشین خود الهام بخش او را به نونهالان.

"ما می دانیم که ما در یک بحران در حال حاضر تعریف شده است به عنوان یک لحظه از مشکل یک لحظه از خطر عدم قطعیت" او گفت:. "پس می بینید که این فقط یک لحظه است. این نیز بگذرد. خدا در بالای همه چیز. او در کنترل است. ما پیروزی در این نبرد در برابر COVID-19. برای خدا بزرگتر است از این ویروس است. ما یک کلیسا. ما درمان به عنوان یکی."

Anissa V. ریورا است مقاله نویس برای Pasadena Star-News San Gabriel Valley Tribune, آمریکا, اخبار روزانه, Azusa هرالد گلندورا مطبوعات و وست کووینا Highlander سان دیماس/لا ورن Highlander جنوب کالیفرنیا اخبار گروه 605 E. هانتینگتون Drive, Suite 100 مونرویا CA 91016, 626-497-4869.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن