دو حزبی مقاومت به reining در نظارت دولت

آیا شما شده است در اینترنت به تازگی ؟ که در آن شما بروید ؟ آنچه شما باید انجام دهید وجود دارد ؟ اگر شما فکر می

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

آیا شما شده است در اینترنت به تازگی ؟ که در آن شما بروید ؟ آنچه شما باید انجام دهید وجود دارد ؟

اگر شما فکر می کنم پاسخ به این سوالات در حال کسب و کار هیچ کس سپاسگزار است که مجلس نمایندگان نمی پاس جدید با عبور نمود از قدرت دولت برای انجام ضمانت نظارت آمریکایی است.

مارس 15 بود تاریخ انقضا برای سه نظارت بر اطلاعات خارجی عمل مقامات: خارجی نظارت مقامات شناخته شده به عنوان بخش 215 از قانون پاتریوت به "گرگ تنها" قدرت و اقتدار برای "غربت wiretap." در طول همان ماه خانه گذشت یک بیل با عبور نمود و سنا چند تغییر و آن را بازگشت به خانه.

در حالی که با عبور نمود از نظارت مقامات اغلب هم زده بحث در پایان چیزی بود که همیشه کار می کرد برای حفظ مجوز در نیروی.

در این زمان آن متفاوت بود. طرفداران حفظ حریم خصوصی از جمله آمریکا کتابفروشان برای آزادی بیان و تشکیل یک ائتلاف به تماس برای تصویب یک حریم خصوصی متمم. آن را تراز وسط قرار دارد قانون با احکام دادگاه را روشن است که مرور اینترنت و جستجو در تاریخ بود که نمی تواند جمع آوری شده در بخش 215 که اجازه می دهد تا دولت به مطالعه سوابق و بدون ملاقات با یک علت احتمالی استاندارد است.

اصلاح معرفی شده توسط سناتور استیو Daines R-مونتانا و Ron Wyden D-اورگان جایگزین شد مذاکره متمم بود که ضعیف تر و سن. Wyden اعلام کرد مخالفت خود را.

مخالفان همچنین از رئیس جمهور تهمت است که تهدید به وتوی این لایحه است. "ضمانت نظارت آمریکایی ها اشتباه است!" او در توئیتر خود نوشت, بعد اضافه میکند: "در کشور ما فقط از طریق رنج می برد بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آن است. عظیم سوء استفاده از FISA بود که بخشی از آن را!"

حمایت از جمهوریخواهان مجلس بود که رای دادند با عبور نمود در ماه مارس کاهش یافت و آنها پیوستند و برخی از دموکرات ها. کنگره حزبی مترقی co-صندلی Rep. علامت Pocan D-ویسکانسین گفت: "مردم این کشور بیش از ای اداره و بیش از surveilled."

در طرف مقابل تشکر. لیز چنی R-وایومینگ گفت: حفظ حریم خصوصی متمم برای محدود کردن مجموعه ای از مرورگر اینترنت جستجوهای بیش از حد بزرگ بود یک خطر برای امنیت ملی است. تصدیق کرد که FISA مقامات شده بود "دختر" چنی گفت: مجلس باید هنوز تصویب یک لایحه که "اساسا تضعیف توانایی ما برای حفظ امنیت ملی."

سخنران نانسی پلوسی نمی تواند جلو آرا و او کشیده لایحه کردن کف.

خانه در حال حاضر با اشاره به FISA با عبور نمود لایحه به کمیته کنفرانس که در آن مجلس اکثریت دموکرات ها را در مذاکره با جمهوری خواهان اکثریت سنا در یک مصالحه نسخه از قانون.

ضمانت راز نظارت از تلفن و اینترنت سوابق از آمریکایی ها همواره نگران کننده تر است بنابراین در حال حاضر که ما تا به حال گزارش های متعدد از بازرس کل وزارت دادگستری مستند که FBI و DOJ ارائه راز دادگاه FISA با جدی ناقص برنامه های کاربردی به منظور به دست آوردن حکم برای جاسوسی را. پس از یک تحقیق که در بر داشت 17 "اشتباهات" "حذفیات" و "خطاهای قابل توجهی" در چهار برنامه های کاربردی برای نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه IG Michael Horowitz نگاه در حکم برنامه های کاربردی در 29 دیگر موارد یافت و به طور متوسط 20 خطا در هر یک از.

قبل از اینکه آمریکایی ها دوباره اعتماد دولت با قدرت به نادیده گرفتن قانون اساسی حمایت به نام امنیت ملی این نقایص است که اجازه این سوء استفاده ها به اتفاق می افتد باید اصلاح شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن