استخر بادی آمار: این اعداد واقعی هستند

یک پنجم نیروی الکتریسته دانمارک را توربینهای بادی تأمین میکنند. اما آبتنی جزء آن دسته از تفریحاتی است که بچهه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یک پنجم نیروی الکتریسته دانمارک را توربینهای بادی تأمین میکنند. اما آبتنی جزء آن دسته از تفریحاتی است که بچهها همواره از آن استقبال میکنند. راندمان در محدودهای از منحنی هد و دبی به حداکثر خود میرسد که به آن BEP بهترین نقطه راندمان اطلاق میشود(به انگلیسی: BEP Best Efficiency point). پروانههای توربینی با تیغههای پخشکنندهای احاطه شدهاند که مسیرهای به تدریج پهن شوندهای فراهم میآورند تا سرعت آب را به آهستگی کاهش دهند؛ بنابراین هد سرعت به هد فشار تبدیل میشود. استخر بادی بزرگسالان حتی به پشتیبانی در اطراف کل پایه نیاز دارند تا آب را بدون شکستگی با موفقیت در خود نگه دارند. حتی استخرهای کوچک می توانند 100 گالن یا بیشتر را در خود جای دهند. استخر بادی بزرگسال در ابعاد بزرگ تر و عمق بیشتر تولید می گرددند و قیمت بالاتری نسبت به استخرهای بچه گانه دارند. این امر همچنین باعث کاهش آلودگی محیط زیست مانند آلودگی هوا ناشی از سوزاندن سوختهای فسیلی و بهبود سلامت عمومی، کاهش مرگ و میر زودرس ناشی از آلودگی و صرفه جویی در هزینههای بهداشتی مربوطه میشود که سالانه تنها در ایالات متحده به چند صد میلیارد دلار میرسد.

Art ic​le has ​been gener at ed wi th the  help ᠎of GSA Conte nt  Gen​erator Demoversion.

آب از یک شکاف به اعماق زمین میرود و پس از تماس با سنگهای داغ گرم میشود که به حالت جوشان در میآید. در این حین وارگاس(قاتل فوق حرفه ای سازمان اسپکتر) با اسلحه به آنها نزدیک میشود و دومینو به موقع جیمزباند را مطلع میکند و باند او را به قتل میرساند.! برای مسئله پایداری استخر در برابر ضربه و تکانههای احتمالی از پلهای با جنس پلی وینیل کلراید استفاده میشود. استخر های بادی از جنس پی وی سی یا همان پلاستیک نرم می باشند و در مدل های چند لایه طراحی می شوند تا در برابر نور آفتاب و دمای آب سرد و گرم مقاوم باشند. برخی از بالکن ها به گونه ای طراحی کرد که وزن یک استخر بادی پر از آب را تحمل کند، اما این خیلی معمول نیست. دیواره ضخیم، طراحی استاندارد، کفی مناسب و قابل استفاده روی هر سطح و ساختار ضد حساسیت، از ویژگیهای مثبت آن به شمار میآیند. استخر های بادی در شکل های مربع ، دایره و مستطیل ساخته می شوند و در هر فضایی به سادگی قابل نصب می باشند. از جمله مطرح ترین و با کیفیت ترین کمپانی های تولید کننده استخرهای بادی می توان برند اینتکس و بست وی را نام برد که کیفیت محصولات تولید آن ها مثال زدنی است و نوآوری نیز در تولید این محصولات موج می زند و روز به روز با نیازهای مصرف کنندگان خود را تطبیق می دهند که این امر می تواند بسیار ایده آل باشد .

در استرالیا برای تأمین گرمای خانه خود به جای استفاده از سوختهای فسیلی از سوخت گیاهی (هیزم) استفاده میشود؛ و وقتی چوب میسوزد انواع گازها و بخار آب آزاد میشود. همرفت حاصله باعث ایجاد حرکت مکشی هوای گرم به سمت بالا در برج توسط اثر دودکشی میشود. نیروگاههای جریانی روزمینی بدون ایجاد یک مخزن بزرگ، از رودخانهها انرژی میگیرند. اکنون، هواپیماهای الکتریکی سرنشین دار بیشتر فقط نمایشهای تجربی هستند، اگرچه انرژی بسیاری از هواپیماهای کوچک بدون سرنشین از باتری تأمین میشود. برای این کار آنها در کورههای زباله سوزی میسوزانند و از این انرژی برای تولید الکتریسیته استفاده میشود. این تولیدات در شکل ها ، ابعاد و رنگ های متنوع برای تمام سنین به فورش می رسند. شرکت اینتکس ( Intex ) تولیدات گسترده ای در زمینه ی استخر بادی و سایر محصولات بادی با کیفیت دارد. این کمپانی مشهور توانسته است با ارائه ی کیفیت عالی ، قیمت مناسب و تنوع زیاد محصولات ، بخش عظیمی از محصولات بادی را به خود اختصاص دهد.

جنس این استخر وینیل بوده و به همین دلیل بیشترین کیفیت و دوام را از آن خواهید دید. جنس پلاستیک مورد استفاده در تولید این استخرها، وینیل و پلی استر سه لایه ضخیم است. در ادامه این مطلب به تعدادی از سوالات شما پاسخ داده ایم. قبل از خرید استخر بادی ممکن است سوالات زیادی برای شما پیش بیاید. پمپهای پرتوان شرکت اینتکس برای این منظور در بازار عرضه میشوند که در کمترین زمان کار پر و خالیکردن باد استخر را انجام میدهند. در یک تعریف دیگر، زیستتوده شامل مواد گیاهی یا جانوری است که میتواند به الیاف یا دیگر مواد شیمیایی صنعتی از جمله سوختهای زیستی تبدیل شود. این استخرها در ابعاد متنوع (گاهی به بزرگی یک استخر خانگی) عرضه میشوند و در عین حال استفاده از آنها بسیار آسان است. شرکت اینتکس انواع استخر بادی بچه گانه، استخر بادی بزرگسال سایز بزرگ و انواع استخرهای بادی در ابعاد و اندازههای مختلف را با قیمتی ارزان و مناسب تولید و عرضه میکند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن