پاسادنا می بیند پرش بزرگ در coronavirus موارد بیش از آخر هفته

پاسادنا عامه و شمارش عظیم 84 جدید کروناویروس موارد در مدت سه روز از شنبه, جولای 11 به جمعه, جولای 13.که فقط 10

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

پاسادنا عامه و شمارش عظیم 84 جدید کروناویروس موارد در مدت سه روز از شنبه, جولای 11 به جمعه, جولای 13.

که فقط 10 نفر خجالتی 94 مقامات شمارش در هفت روز هفته گذشته بین ژوئیه 4 و 10 ژوئیه.

بخش عمده ای از جدید 84 موارد گزارش شده در پنج شنبه, جولای 12, زمانی که مقامات محلی شمارش 47 در یک روز — بالاترین یک روز کل که نیست نسبت به تست پرونده هر چند شهرستان سخنگوی لیزا Derderian می گویند که برخی تعداد آن موارد به معنای شد گزارش یک روز پیش از آن.

رله یک پیام از مقامات بهداشت Derderian گفت: این گروه خبری جدید در مورد "اتفاق می افتد در میان افرادی که مشغول به کار هستند و افرادی که اجتماعی" هستند و عمدتا محدود به خانه های پرستاری کنه.

این گروه خبری شواهدی از تغییر در یک تجزیه و تحلیل از شهر داده که نشان داد این ویروس پخش شد سریع تر از همیشه قبل از اینکه در این شهرستان سه مرکز و شرق ZIP codes — 91104, 91106 و 91107 — که در آن عفونت های جدید سرانه باید دو برابر یا سه برابر از اوایل ممکن است.

در ضمن میزان عفونت به نظر می رسد کاهش در این شهرستان در مناطق غربی و حوزه های کسب و کار در 91101, 91103 و 91105 کدهای پستی سه مکان که بیشتر نهفته خانه های پرستاری از بقیه از شهرستان. که به ویژه در 91105 که در آن عفونت های جدید سرانه کاهش یافته به یک چهارم از سطح دیده می شود در اوایل ممکن است.

این موارد در این مناطق کاهش یافته و در همان زمان خانه سالمندان موارد به عنوان یک کل شروع به کاهش در ماه ژوئن تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. مدت کوتاهی پس از آن موارد شروع به افزایش در این شهر مناطق دیگر -- یک روند است که هنوز هم امروز ثابت مانده است.

"در پاسادنا در دو هفته گذشته نرخ COVID-19 عفونت در میان (به Latinx جامعه) دو برابر شده است," او نوشت: در بیانیه ای. این ویروس در حال گسترش سریع تر در میان این جمعیتی بیش از هر دیگر, او گفت:, و اضافه کرد این گروه تمایل به نگه داشتن بیشتر در خط مقدم شغل که ترک آنها را در معرض این ویروس بیش از دیگران است.

علاوه بر این او گفت: Latinx مردمی تمایل به زندگی در مجاورت نزدیک به یکدیگر و گاهی با چند نسل زیر یک سقف است که باعث می شود آن را بیشتر به چالش کشیدن به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این گروه خبری بارها گزارش شده در این روند است که تنها تشدید در به روز رسانی های اخیر و همچنین به عنوان به سرعت در حال رشد مورد شمارش در زیر 40 جمعیت. اما وجود دارد یک روند جدید مقامات بهداشتی هستند اشاره کرد, Derderian گفت: آنها دیده می شود 45 درصد سربازان ارتش در موارد بيماران با سن کمتر از 18.

همه از این روند آشکار در 84 مورد جدید گزارش شده بین شنبه, جولای 11 و جمعه, جولای 13. در اینجا چگونه 84 موارد با تفکیک گروه سنی:

  • 5 موارد درگیر بیماران جوان تر از 18. به عنوان مسئولان شهرستان اشاره کرد تعداد کودکان آلوده ballooned است و در هفته های اخیر رو به افزایش از 48 در تاریخ 30 ژوئن به 66 ماه جولای 13.
  • 51 مورد این بیماران بین سنین 18 و 40. این گروه سنی بیشتر دیده می شود موارد جدید نسبت به هر گونه دیگر از ابتدای ماه جولای به عنوان موارد افتاده از 374 در تاریخ 30 ژوئن و در حال حاضر به نشستن در 486 روز دوشنبه, جولای 13.
  • 22 مورد این بیماران بین سنین 41 و 64. این گروه سنی نیز دیده می شود, افزایش هر چند نه به عنوان نمایشی به عنوان همتایان خود در حال حرکت از 378 به 444 در همان زمان به عنوان دیگر.
  • 6 مورد درگیر بیماران 65 ساله و مسن تر یک جمعیتی است که یک بار سوار این شهر coronavirus مورد شمارش است و در حال حاضر شاهد کاهش چشمگیر. این گروه سنی تا به حال 527 موارد در ژوئن 30. در حال حاضر آن را تا 547.

وقتی که می آید به این شهر داده است تقریبا به عنوان کامل — که به نوعی برای سلامت بخش به عنوان نژادی داده است که اغلب وجود ندارد و نیاز به تحقیقات بیشتر از مقامات بهداشت. پنجاه و هفت از تعطیلات آخر هفته 84 موارد تحت بررسی هستند اما در اینجا این است که چگونه بقیه شکستن:

  • 6 مورد درگیر سفید بيماران است.
  • 14 مورد درگیر Latinx بیماران.
  • 2 موارد درگیر سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بيماران است.
  • 5 موارد درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران است.

در ضمن بستری شدن در بیمارستان در حال نوسان در نزدیکی هانتینگتون بیمارستان که مقامات گفته اند که آنها با استفاده از به عنوان یک بارومتر برای منطقه سلامت منابع است.

بیش از آخر هفته تعدادی از بیماران در بیمارستان ها اختصاص داده شده COVID واحد کاهش یافت و از 57 به 51 اما از روز دوشنبه در بیمارستان بود به 54.

این نوسانات جزئی در این طرح بزرگ به عنوان بیمارستان گزارش شده بود یک کم از 19 بيمار در اوایل ماه ژوئن و 79 بيمار در اواخر ماه آوریل به عنوان ویروس به نظر می رسد به اوج برای اولین بار.

در ضمن در لس آنجلس روز دوشنبه مقامات گزارش 3,322 موارد جدید COVID-19 و 18 مرگ و میر بیشتر در یکشنبه, جولای 12, آوردن این شهرستان را در مجموع به 133,549 موارد و 3,809 مرگ و میر.

این آخرین آمار و ارقام را شامل اعداد از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن