دانشگاه UCLA Japreece دین انتخاب شده توسط شیکاگو آسمان در WNBA پیش نویس

او منتظر تا زمانی که دور سوم اما Japreece دین WNBA رویای آمد درست در شب جمعه. UCLA گارد نقطه شناخته شده برای ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 فروردین 1399

او منتظر تا زمانی که دور سوم اما Japreece دین WNBA رویای آمد درست در شب جمعه.

UCLA گارد نقطه شناخته شده برای رقابت و عبور از اول بازی انتخاب شد در دور سوم شیکاگو آسمان در سال 2020 WNBA پیش نویس رفتن 30th به طور کلی. 5-پا-7 محافظت از تگزاس بود تنها Bruin انتخاب شده در روز جمعه و تنها کالج محلی بازیکن برای دریافت پیش نویس این سال است.

دین آمد به UCLA پس از انتقال از Texas Tech میدوی را از طریق او دانشجوی سال دوم فصل. او به نام بزرگ-12 همه دانشجوی سال اول تیم در آوببکک به طور متوسط 12.7 امتیاز و 3.4 کمک در بازی.

پس از اتمام اشتباه دین در 26 بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه UCLA. او به طور متوسط 7.7 امتیاز و 2.3 تا حد زیادی کمک کردن نیمکت ساخت یک شروع است.

دین در زمان شروع نقش به عنوان یک تازه وارد شروع همه آنها به جز یک بازی در دو سال آخر به عنوان یک Bruin. به عنوان یک تازه وارد او به نام Pac-12 همه مسابقات و تیم پنجم شد در سراسر کشور در پرتاب درصد است.

او به دست آورده یک نقطه در تمام Pac-12 تیم به عنوان یک ارشد به طور متوسط 13.4 امتیاز 5.6 کمک و 3.7 ریباند در حالی که شروع تمام 28 بازی برای برونز. شاید او بهترین عملکرد آمد و در فوریه, به عنوان او تا به حال یک 22-12 دو-دو در یک وقت اضافه برنده بیش از Oregon State.

دین یکی از سه میدارد برای آسمان در روز جمعه. شیکاگو نیز انتخاب شده اورگان به جلو Ruthy Hebard در دور اول و ایالتی فلوریدا به جلو Kiah Gillespie دو میدارد پس از دین در سوم.

شیکاگو فهرستی از ویژگی های شلوغ گارد چرخش برای دین به کرک به عنوان یک تازه کار. All-Stars Courntey Vandersloot و Allie Quigley شده با ستونهای آسمان برای سال, در حالی که گارد الماس DeShields شکست سال گذشته درآمد او اول همه ستاره های انتخاب در فصل دوم.

دین دوم Bruin به پیش نویس به WNBA در بسیاری از سال و چهارم در سه پیش نویس. در سال 2019 آن را گارد کندی برک انتخاب شده توسط دالاس بال در دور دوم. سال قبل Jordin کانادا و Monqiue Billings انتخاب شدند سیاتل طوفان و آتلانتا رویا بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب