کم جدید: تنها 3 پاسادنا coronavirus مرگ و میر گزارش این هفته

نبود یک coronavirus-ارتباط مرگ گزارش شده بین پنج شنبه و جمعه در پاسادنا دربندی خاموش ترین شهر مثبت هفته و در ع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399

نبود یک coronavirus-ارتباط مرگ گزارش شده بین پنج شنبه و جمعه در پاسادنا دربندی خاموش ترین شهر مثبت هفته و در عین حال با تنها سه مورد مرگ — همه گزارش آخرین شنبه و یکشنبه آخر هفته ممکن است 23-24 — کمترین تعداد در گزارش یک هفته پس از اولین فاش شد در ماه آوریل است.

به عنوان روز پنجم بدون مرگ چهار شنبه, آوریل 29 همچنین علائم طولانی ترین خط این شهر دیده است بدون مرگ از اولین گزارش شد. پاسادنا تا به حال دو تا چهار روز رگه در ماه گذشته اما قبل از آن که بهترین اجرا شد دو یا سه روز.

پس از وقوع آغاز شد 82 پاسادنا بیماران فوت کرده اند در حالی که مبتلا به این ویروس هر چند نه همه درگذشت به عنوان یک نتیجه مستقیم از آن و برخی از کسانی که جان خود را از دست نمی شد و ساکنان.

به عنوان شهر حرکت می کند به بازگشایی رستوران, خرده فروشی, آرایشگاه و سالن مو, شهرستان, سخنگوی لیزا Derderian گفت مقامات "تشویق این هفته شماره" اما هشدار داد مردم ممکن است احساس قدرت با تمام reopenings "که می تواند به افزایش تعداد اگر شخصی هشدارها و دستورالعمل نیست جدی گرفته شود."

او همچنین هشدار داد که به دلیل سکسکه و خصلت در مورد مرگ و گزارش روند وجود دارد اغلب تاخیر که می تواند ناخواسته چوله های شهر و ارقام به طور موثر پنهان افزایش موارد برای روز یا بیشتر.

"ما می خواهیم با اعتماد به نفس باقی می ماند اما نه بیش از حد اعتماد به نفس" Derderian گفت.

دربندی کردن در هفته بهداشت شهرستان مقامات روز جمعه گزارش داد تنها هفت به تازگی مورد تأیید هیچ یک از آنها در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

در مجموع 918 coronavirus بیماران شمارش شده است در پاسادنا پس از وقوع آغاز شد هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود.

در میان هفت مورد جدید گزارش جمعه بود و در عین حال بیمار دیگر که کمتر از 18.

خاص این گروه سنی دیده است یک افزایش چشمگیر در موارد طول دو هفته گذشته در حال رشد از شش به 26 نفر ممکن است بین 13 و 29 مه با حداقل یک مورد جدید گزارش شده در هر روز از ماه مه 20.

بهداشت محلی گفته اند آنها به شناسایی روند و باید یک توضیح برای آن را به زودی.

همچنین در میان چهار مورد شامل پنج بیماران بین سنین 18 و 40 در حالی که تنها یک بیمار جدید گزارش شده در 41 - تا 64 سال سن ،

در لس آنجلس در روز جمعه, همه چیز کمتر گلگون به مقامات بهداشت عمومی گزارش 50 بیشتر مرگ و میر مرتبط با COVID-19 حتی به عنوان دولت مجاز رهبران محلی به سرعت بازگشایی اقتصاد است. گریم تلفات کمک فشار کالیفرنیا تلفات به بیش از 4000.

بالاتر از نرمال در مجموع 1,824 موارد جدید شامل تعداد حدود 500 مورد از یکی از آزمایشگاه که با فرآیندهای تست بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. که اضافه شده به 51,562 تعداد موارد تایید شده در L. A. شهرستان تا کنون.

این شهرستان را ارقام حذف شدند پاسادنا آخرین شمارش به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان رایان کارتر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن