لیکرز بریس برای 'حباب' اما می گویند که آنها در حال آماده

هر فصل دارای فراز و نشیب آن وحشی تاب و افسردگی. اما معمولا دنی سبز گفت: شما می توانید ببینید که در آن شما در ح

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

هر فصل دارای فراز و نشیب آن وحشی تاب و افسردگی. اما معمولا دنی سبز گفت: شما می توانید ببینید که در آن شما در حال رفتن.

لیکرز باید اجرا حیطه این سال در بی سابقه حوادث خارج از کنترل خود: یک زمان وضعیت سیاسی در چین; برخورد با مرگ و میر ناشی از کوبه و Gianna برایانت و در حال حاضر در تلاش برای راه اندازی مجدد متوقف فصل در یک بیماری همه گیر. در یکی از حس سبز فکر می کند این تیم است که می تواند بهترین رسیدگی پیش بینی نشده ممکن است بهترین شات در برنده شدن در مسابقات قهرمانی در این کمپین شبیه هیچ دیگر است.

"این بسیار یک راز" لیکرز گارد گفت. "این نوع مانند شده است coaster غلتکی در یک غار است که شما نمی دانید که در آن آن را به پایان و یا چگونه آن را به پایان و یا که در آن شما در حال رفتن به."

به عنوان آنها آماده به ترک زمین های والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر لیکرز احساس اضطراب است که مشترک در سراسر لیگ. سبز توصیف بسیاری از صفحات از سلامت به عنوان محدودیت نیست "هیجان انگیز ترین چیزی برای نگاه به جلو به." او حتی فکر Dwight Howard سی ان ان وحی که او را از پیوستن به لیکرز در اورلاندو به حال سربی حلقه به آن: "من یک تعهد قراردادی."

در حالی که لیکرز باید گفت که آنها در حال آماده بازی آنها همچنین آماده برای جدید موانع موانع و چرخش است که می تواند اضافه کردن به شلاق زدن یک در حال حاضر درهم و برهم فصل است. که نیاز به یک کمی بیشتر انعطاف پذیر طرز فکر که بازیکنان در حال کار بر روی روش های مختلف.

کایل Kuzma که روزانه باند پیاده روی در خانه اش در حالی که تحت قرنطینه به تکرار خود pregame مد اظهارات گفت: او را بسته بندی فقط یک کیسه و یک کیسه کفش برای یک حذفی اجرا است که به طور بالقوه می تواند بیش از سه ماه. او سعی کردم به سنگ تیز کردن در در در دادگاه جنبه از بازگشت به رقابت.

"آن را به معنای زیادی و این که چرا من این طوری جدی" او گفت:. "بسیاری از بازیکنان فرصت برای برنده شدن در حلقه. من یک شانس برای انجام این کار در سال سوم و نوع واقعا حرکت می کند در زندگی حرفه ای من رفتن به جلو. که مهم است."

Howard دوشنبه شب تعهد برای پیوستن به این تیم نشان دهنده یک افزایش بزرگ در این عنوان تعقیب است. در حالی که هوارد نشده بود رسما گفت: هر کسی که او بود که در روزهای منتهی به اعلام سبز گفت که او و دیگر هم تیمی بودند که در تماس با او تا به حال یک حس قوی او خواهد آمد داخل.

لیکرز' حس قوی از شیمی قبل از وقفه چیزی است سبز می داند حیاتی خواهد بود به گرد و غبار به عنوان فصل بازنشانی.

"ما قادر خواهید بود به ریز ریز کردن آن را و من مطمئن هستم که بچه ها را اجتماعی-فاصله قمار یا باید داستان را بگویید و یا گرفتن تا شش فوت," او گفت:. "ما خواهیم دید که چگونه از آن می رود."

در حالی که تنها یک مقدار محدود از تصاویری که از لیکرز' تمرینات فردی بازیکنان و مربیان باید اصرار آنها از لحاظ فیزیکی آماده شده است. سبز برآورد او "80 درصد" از بازی-آماده به شکل یک شکاف است که او فکر می کند خواهد بود هنگامی که پل 5-در-5 کار مجاز است. Kuzma که در برخورد با آسیب مچ پا قبلا در این فصل گفت: شکستن اجازه داده او را به طور کامل درمان.

ذهنی سبز امید تجربه است که یک لبه – نه تنها در دادگاه اما از آن است. محدود طبیعت دیزنی پردیس تست می تواند بی بسیاری در میان بازی NBA صفوف اما او معتقد است لیکرز باید بیشتر ترکیب.

"در این مرحله ما به عنوان آماده به عنوان ما احتمالا تا به حال رفتن به می شود در این نوع از جو اما تیم ما یک مزیت است چرا که ما بچه های قدیمی تر بچه ها که می خواهم به خود را داشته باشد; در خانه بماند; آنها خانواده هایی که انجام داده اند, مهمانی," او گفت:. "بنابراین ما به راحتی فکر می کنم پیش از بسته وقتی که می آید به بچه ها که می تواند نشستن هنوز و در خانه بماند و لازم نیست به نگرانی در مورد بودن در صحنه و یا انجام یک دسته از مسائل در خارج از خانه پس امیدوارم که به ما کمک می کند تا به نفع ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن