'پلیس' نشان می دهد تلویزیون axed در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس

آن باقی مانده است دیده می شود اگر در جریان اعتراضات بیش از مرگ غم انگیز از جورج فلوید خواهد شد و تغییرات عمده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

آن باقی مانده است دیده می شود اگر در جریان اعتراضات بیش از مرگ غم انگیز از جورج فلوید خواهد شد و تغییرات عمده ای را به ادارات پلیس در سراسر کشور. اما آنها در حال حاضر موفق به هل دادن برخی از تلویزیون مبارزان جرم خاموش کردن صفحه نمایش.

برترین شبکه در روز سه شنبه اعلام کرده است که لغو طولانی در حال اجرا unscripted سریال "پلیس." حرکت زیر زودتر تصمیم توسط کابل شبکه به جلو قسمت از نشان دادن آن برنامه در پاسخ به مرگ فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

"پلیس در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت" شبکه سخنگو گفت.

یکی از طولانی ترین در حال اجرا را نشان می دهد در تلویزیون "پلیس" برای اولین بار در فاکس در سال 1989. استقرار یک سینما حقیقت سوار-امتداد رویکرد این مجموعه به شرح زیر شهر افسران پلیس و شهرستان کلانتر نمایندگان در جریان گشت های تماس برای خدمات و فعالیت های دیگر مانند فحشا و مواد مخدر نیش.

برترین شبکه پیشرو Spike TV برداشت "پلیس" در سال 2013 و پس از آن به پایان رسید از 25 فصل اجرا ، وقتی که سنبله بود rebranded به عنوان برترین شبکه در سال 2018 این سری را به انجام شبکه های جدید. در اوت. 21, 2017, "پلیس" جشن آن 1000 هفتم قسمت با زندگی ویژه میزبانی Terry Crews.

33 فصل از "پلیس" برنامه ریزی شده بود برای اولین در دوشنبه اما هیچ قسمت پخش شده در برترین شبکه پس حداقل ژوئن 1, به گزارش هالیوود.

"پلیس" مواجه شده است و انتقاد در طول سال برای این راه آن را به تصویر می کشد مظنون و تاکتیک های پلیس و برای تبدیل کار پلیس به سرگرمی است. یک پادکست به نام "در حال اجرا از پلیس" بود که در نتیجه 18 ماه تحقیق نشان می دهد و مفصل چگونه افسران گاهی اوقات اجبار افراد به امضای منتشر شده به فیلم برداری می شود نشان می دهد که خدمه باید انجام سلاح و کمک پلیس.

نزدیک به 20 سازمان های اجرای قانون را همکاری با "پلیس" در طول سال از جمله مینیاپولیس اداره پلیس. اما سازمان های مختلف حاضر به شرکت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن