جدید CIF جنوبی بخش فوتبال حذفی پیشنهاد می گذرد

وجود خواهد داشت یک تغییر قابل توجهی برای بازیکنان فوتبال و مربیان و طرفداران در هنگام 2020 فصل آغاز می شود.

CIF جنوبی بخش شورا رای نهایی خود را دانشگاهی-سال جلسه توسط یک تعداد از 80-6-4 به اتخاذ یک بخش جدید سیستم حذفی را برای مدرسه فوتبال.

در این جلسه که در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه مارس در گرند در ساحل طولانی صورت گرفت از طریق ویدئو کنفرانس به پیروی اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به این رمان COVID-19 بیماری همه گیر.

در این سیستم جدید هر تیم به چاک دار حذفی را بدست آورد در پایان فصل به طور منظم بر اساس قدرت امتیاز داده شده توسط وب سایت CalPreps.com.

سیستم جدید تضمین خواهد شد که هر تیم که بدست آورده اتوماتیک نقطه حذفی به پلی آف. که شده است در مورد رقابتی سهام فوتبال بخشی سیستم مورد استفاده در فصل های اخیر. همچنین تیم های که دریافت حجم بالایی از نقل و انتقالات – و موفقیت در این زمینه – قرار داده خواهد شد در بخش مناسب.

بسیاری از منطقه مربیان فوتبال شد خوشحال با نتایج.

“من برای این از یک روز و من کمی نا امید که آن را گرفته است این طولانی” سنت فرانسیس مربی جیم اوراق قرضه گفت. “ما یک تیم بزرگ در سال 2017 و پرداخت قیمت آن برای دو سال گذشته است. من فکر می کنم آنها آن را کردم راست. من فکر می کنم این هم آدرس انتقال موضوع است. من هیچ همدردی برای تیم های که بار کردن فهرست اسامی با نقل و انتقال و دریافت داده ها در سطح بخش.”

والنسیا مربی لری Muir همچنین دوست جدید حذفی سیستم.

“در سال 2017, زمانی که ما بازی CIF قهرمانی در برابر اکس مسیحی ما تا به حال بسیاری از سران و که در سال آینده ما تا به حال به جای یک مقدار بسیار زیادی از بچه ها گفت:” Muir. “جزر و مدی از فوتبال دبیرستان را در پاسخ به آن است. اگر من لازم نیست که در سال آینده اگر من همان نوع از تیم شاید آن قطره پایین یک بخش یا دو و یا بالعکس اگر من یک کلاس است که واقعا خوب است. من می خواهم این واقعیت است که پاسخ آن را به خوبی به تغییرات. امروز در فوتبال برنامه می تواند تغییر بسیار سریع است.”

این شورا همچنین رای دادند 79-9 به تایید پیشنهاد تغییر به نظم و انضباط سیاست برای ejections و دعوا. این قانون تصریح می کند که بازیکنان خارج شده از یک بازی خواهد بود و اجازه نداد به بازی در بازی بعدی اما می تواند در این تیم نیمکت.

پخش خواهد شد به حالت تعلیق از سه به شش بازی توسط CIF جنوبی بخش اگر یک بازیکن می شود به یک مبارزه است. اگر یک فن می شود خارج از یک بازی فن نمی خواهد بود قادر به حضور در بازی بعدی. در صورتی که فن دیگری تخلیه فن نمی خواهد بود قادر به حضور در هر بازی بیشتر برای بقیه فصل. این قانون خواهد بود تا برای رای نهایی در CIF-دولت جلسه در مارس 29.

این شورا به اتفاق آرا تایید شده (89-1) یک دولت پیشنهاد برای تغییر زبان جاری انضباطی انتقال. با توجه به قانون “این تجدید نظر خواهد اصلاح زبان روشن است که انتقال دانش آموز ممکن است به دست آوردن ورزشی واجد شرایط در صورت وجود اقدام انضباطی در محل و یا در انتظار در مدرسه سابق.”

در یکی از بحث بسیار موارد در دستور کار این شورا رای به دقت به تایید (46-39-5) قانون برای یک بار یکشنبه تمرین استثنا برای دانشجو-ورزشکاران که رقابت در رقابتی تشویق. استثنا اجازه خواهد داد که تیم به تمرین اگر آنها در حال برنامه ریزی برای رقابت در دبیرستان ملی Cheerleading قهرمانی در فلوریدا.

دولت در کمیسیون رای خواهد داد در این قانون در CIF-دولت اولین جلسه از سقوط 2020-21 فصل است. اگر این پیشنهاد به تصویب رسید, آن اجرا خواهد شد برای 2021-22 دانشگاهی فصل.

این شورا همچنین رای به اتخاذ (77-7-6) رقابتی سهام حذفی سیستم برای دختران و پسران شنا.

این قانون خواستار “دختران و پسران شنا تیم های قرار داده شده در این بخش است که مناسب برای تیم فردی که ممکن است برای هر مدرسه با جنس مخالف.” یک تیم اختصاص داده خواهد شد به یک بخش بر اساس قدرت امتیاز از نتایج قبلی آن دو فصل است.

این شورا همچنین رای برای جیم پری ورزشی مدیر هانتینگتون بیچ متحد دبیرستان منطقه به عنوان رئیس جمهور جدید از CIF-SS.

– هیلی سایر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>