اگر اکنون عینک شنا را نزنید، بعداً از خود متنفر خواهید شد

اما عینکهایی نیز برای افرادی با بینایی ضعیف ووجود دارند؛ تا بتوانند به راحتی شنا کنند. در گذشته افرادی که دچا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اما عینکهایی نیز برای افرادی با بینایی ضعیف ووجود دارند؛ تا بتوانند به راحتی شنا کنند. در گذشته افرادی که دچار مشکل ضعف بینایی بودند؛ برای شنا کردن همواره به دنبال یافتن عینکهای شنایی با لنز طبی بودند. در طراحی بکار رفته شده در ساخت این عینک ها حفرههایی تعبیه شده برای پوشش چشم ها؛ که بسیار شباهت به چشم ها دارند. در ساخت عینک سوئدی شنا مانند سایر آنها لایه برای لاستیک ها و فوم بکار برده نشده است. برای کمک به کودکان برای عادت کردن به استفاده از عینک، پیشنهاد می شود که آنها را در فرآیند انتخاب مشارکت دهید و همچنین از آنها بخواهید که عینک را در حمام یا زمان آب بازی های کودکان، امتحان کنند. از آنجایی که جنس لنز های عینک شنا تعیین کننده ي اصلی ترین قابلیت آن یعنی فراهم آوردن برترین دید در زیر آب می باشد؛ دقت به این مورد هنگام خرید عینک شنا به شما در انتخاب برترین انتخاب کمک فراوانی میکند. ​This art icle has  been cre at ed by GSA᠎ Con te nt  Gen​erat​or  DE MO !

به دلیل تنگ بودن بند تعبیه شده در عینک که به جهت عدم نفوذ آب به داخل آن عموما به طور دائمی مورد استفاده قرار نمی گیرد. درواقع، این نوع عینک از بند های مخصوصی ساخته شده است که از نفوذ آب جلوگیری می کند. عینک بدون بند شنا حاوی دو لنز و تعدادی چسب پزشکی است. در آن زمان عینک شنا بیشتر شبیه به دو عدسی بزرگ بود که بر روی چشم قرار میگرفت و همچنین با وزن سنگینش، شنا را برای شناگران سخت میکرد. شاید کمی موجب ناراحتی شناگران شود. همیشه سعی کنید عینک را متناسب با فرم و شکل صورتتان انتخاب کنید، تا هنگام استفاده از آن احساس ناراحتی نکنید. ما در این پست قصد داریم بهترین مارک عینک شنا را به شما معرفی کنیم تا با شناخت برند های معتبر بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. رنگ شیشه عینک نیز مورد بسیار مهم است و میبایست آن را باتوجهبه شرایط استخر مدنظر انتخاب نمایید. طبق مقررات بینالمللی، شلوار شنا هنگام مسابقات بینالمللی و رکوردگیری، باید از پارچهای به رنگ روشن و به صورت یک تکه باشد. با کمی گشت و گذار در فروشگاه های مختلف ورزشی می توانید با عینک های شنایی مواجه شوید که لنز عینک آنان دارای رنگ های مختلفی از قبیل: کهربایی، دودی، آبی، بنفش، آینه ای و همچنین شفاف هستند.

عینک تفریحی شنا دارای یک قاب ضخیم است که با مکش کمی اطراف چشم را به خوبی دربرمیگیرد. ماسک هاي شنا در مقایسه با سایر مدل ها، چون فاصله ي بیشتری بین لنز ها و چشم شناگر ایجاد میکنند برترین دید را هنگام شنا برای مصرف کنندگان فراهم می آورند. این مدل عینک توسط شرکت سوئدی Malmsten AB تولید شد و اولین بار در دهه ۱۹۷۰ طراحی شد. شاید برای اولین بار است که درباره عینک شنای طبی میشنوید و برایتان عجیب باشد. از این رو ما در اینجا درباره بهترین برند عینک شنا صحبت خواهیم کرد. قبل از معرفی بهترین برند عینک شنا ابتدا لازم است درباره انواع مدلهای مختلف عینک شنا به همراه کاربردشان بدانیم. اولین مورد استفاده از عینک در شنا، در سال ۱۹۱۱ رخ داد. در سال ۱۹۲۶ نیز “گرترود ادرل” از عینک مشابهی استفاده کرد که با پارافین، مهر و موم شده بود تا از چشمان خود در برابر آب نمک هنگام شنا در کانال محافظت کند. او از سال ۱۷۳۵ تا ۱۷۳۸، منشی لژ سنت جان در فیلادلفیا بود. اکثر عینک شنا حرفهای به یک شکل هستند و قیمتشان از عینکهای تفریحی گرانتر است.

به همین دلیل هم قیمت آنها نسبت به سایر عینکهای شنا گرانتر است. به چه دلیل از عینک شنا استفاده میکنیم؟ عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror از تکنولوژی Ultra Fit پشتیبانی میکند که باعث میشود بعد از 3 جلسه ، عینک فرمِ صورت شما را بگیرد و درواقع خیلی نرم تر از روز اول میشود. این لنز ها یه علت شفافیت و درخشندگی دید مناسب در زیر آب را فراهم میکند. این برنامه، در واقع با استفاده از دوربینهای ویژه که در محل اصلی نمایشگاه واقع شدهاند و همچنین افزودن المانهای مجازی و دیجیتال به آنها با استفاده از واقعیت افزوده، به کاربر امکان تعامل با وسایل آزمایشگاهی و در نهایت مشاهده نتیجه کار خود را میدهد. ویژگی که این عینک شنا را از سایر عینکهای شنا متفاوت میسازد؛ خاصیت ضد بخار و مستحکم بودن عینک است. اگر به دنبال عینک شنایی هستید که به خوبی روی صورت بنشیند؛ نشتی نداشته باشد و مهمتر از همه بخار دور شیشه آن جمع نشود؛ در ادامه با ما همراه باشید. شاید شما هم اگر یک شناگر باشید و به ورزش شنا علاقه داشته باشید؛ این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. در ادامه ۴ مدل عینک شنا را معرفی خواهیم کرد.

آخرین مطالب