قوچ QB Jared Goff دارای سابقه در کنار او در سال 2020

یادداشت سردبیر: این یکی در یک سری از داستان های به دنبال در آینده قوچ های نجومی در زمینه تیم تاریخ غنی. به عنو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این یکی در یک سری از داستان های به دنبال در آینده قوچ های نجومی در زمینه تیم تاریخ غنی. به عنوان حق رای دادن شروع یک عصر جدید با حرکت به SoFi ورزشگاه ما با توجه به نحوه فعلی ستاره نسبت به تمام زمان قوچ نوابغ راه این سال را به تیم ملی است و بر خلاف گذشته قوچ تیم و آنچه تاریخ می گوید: در مورد قوچ' شانس در سال 2020 است.

زمانی که جارد Goff طول می کشد بعدی خود را به طور منظم فصل ضربه محکم و ناگهانی برای قوچ او را آغاز پنجمین سال به عنوان تیم شروع کارفرمایی.

یک دلیل این است که قابل توجه این است که لیستی از قوچ ایم که برگزار شد و موقعیت برای پنج سال است کوتاه و پر زرق و برق: Hall of Famers باب واترفیلد و هنجار ون Brocklin, زمانی MVP روم گابریل و حق رای دادن را بالا دو در حرفه عبور yardage.

یکی دیگر از دلایل این است که نقطه عطف نظر می رسد به خارج کردن بهترین در قوچ عبور ثرورس.

• واترفیلد: در بین پیشرو کلیولند قوچ به عنوان NFL به عنوان یک تازه کار در سال 1945 و ترکیب با ون Brocklin منجر به لس آنجلس قوچ برای اولین بار در شهرستان pro عنوان ورزشی در سال 1951 واترفیلد در واقع او را پرکارترین فصل به عنوان یک رهگذر با آن حق رای دادن-ثبت 2,168 عبور متری در سال 1949. او سال پنجم به عنوان استارتر.

• ون Brocklin: قبل از او معامله به فیلادلفیا ایگلز در سال 1958 ون Brocklin کمک به تعریف L. A. قوچ' اولین دوره عالی و مجموعه ای از حق رای دادن و ضبط به صورت حرفه ای عبور متری بود که برای 15 سال است. بزرگترین تکه از آن حیاط آمد و در سال 1954 زمانی که خود را 2,637 متری led لیگ. او سال پنجم به عنوان استارتر.

• گابریل: بزرگترین فصل متری-دانا بود سال 1967 سال سوم خود را پس از در نهایت برنده این نبرد به صورت کامل-زمان شروع کار است. اما بزرگترین فصل کلی بود در سال 1969 زمانی که توهین آمیز قهرمان مهیب چهارتایی-عصر قوچ آنها منجر به یک 11-0 شروع شد و به نام NFL MVP. اگر شما نیاز به ریاضی راهنما: آن او بود سال پنجم به عنوان تمام وقت استارت.

• جیم اورت: در خود سال پنجم به عنوان استارتر, 1990 اورت تلاش سخت و شاید بیش از حد سخت است. اما قوچ' حق رای دادن رهبر در گذر yardage نمی تواند حمل یک تیم بود که در حال سقوط از هم جدا پس از یک قوی دهه است. جالب اینجاست که در حالی که قوچ به پایان رسید فصل 5-11 اورت به پایان رسید آن را در تنها نرم افزار کاسه از کار خود را به عنوان جایگزینی برای مجروح جو مونتانا.

• مارک Bulger: کارفرمایی که به دنبال Kurt وارنر در سنت لوئیس به پایان رسید تا دوم به اورت در قوچ' تمام وقت عبور از لیست. او بزرگترین سال در, شما آن را حدس زده خود در فصل پنجم به عنوان استارتر در سال 2006. او به دست آورده و یکی از دو سفر به نرم افزار کاسه با پرتاب برای 4,301 متری در روند تبدیل شدن به سریعترین NFL رهگذر برای رسیدن به 1,000 حرفه ای تکمیل.

در مجموع پنج Pro هستش Bowlers یا تمام جوانب در سال پنجم خود را به عنوان قوچ شروع کارفرمایی.

(برخی دیگر از بزرگ نام قوچ quarterbacks نمی نگه دارید و این کار را برای پنج سال راست از جمله سوپر باول quarterbacks وارنر و وینس Ferragamo.)

یک تفاوت بین قوچ کارفرمایی ثابت از گذشته و Goff: در حالی که آنها به سال پنجم خود را در شروع نقش در اوج ورزشی سنین 27, 28 و 29, Goff است گرفتن وجود دارد در سن 26 پس از خروج از کال او پس از سال سوم و برنده شدن در این کار میدوی از طریق rookie نجومی در سال 2016. Goff هنوز هم ممکن است فضای بیشتری به نسبت پیشینیان خود را انجام داد.

این روشن نیست که حمله هماهنگ کوین اوکانل می دانستم که پتانسیل اهمیت داشتن یک شروع کارفرمایی در سال پنجم زمانی که او در جمع خبرنگاران گفت: ممکن است که Goff باید نشان می دهد بهبود در روش رهبری و فرماندهی X و O را در "پنجمین بار در سال از حمله مالکیت."

اما قوچ طرفداران می تواند امید که کارفرمایی بهره مند خواهند شد از ترکیب فیزیکی جوانان و روانی ادویه که یک بازیکن خود را در سال پنجم در راس یک جرم باید لذت ببرید.

آن اتفاق افتاده است قبل از.

توجه: آمار و افتخارات ذکر شده در اینجا با توجه به نرم افزار-Football-Reference.com.

مرتبط با: است هارون دونالد بزرگترین رم ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de