مرور ترم پردیس زندگی در یک دنیای مجازی

پردیس دانشگاهی رهبران پیوست اجرایی معاونت امور دانشجویی Stephen Sutton به بحث در مورد آنچه در زندگی دانشجویی را مانند نگاه در پاییز. (UC برکلی تصویری)

UC برکلی پردیس رهبران پنج شنبه پنجه انبوهی از سوالات بر محور چه زندگی دانشجویی را مانند نگاه در این دوره از COVID-19 که مجبور دانشگاه ها در اینجا و در سراسر جهان به مهاجرت به یک دنیای مجازی.

اعضا از چند گوشه از دانشگاه و شرکت در یک شب نادر پردیس مکالمات در تعامل دانش آموز و خدمات چهارمین چنین بحث به معنای ارائه وضوح و تعیین انتظارات برای دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی به عنوان پردیس آماده برای ورود تعداد محدودی از آنها را در اواخر ماه اوت.

“این رفتن به متفاوت از آنچه به طور معمول این است که” استفان ساتون معاونت دانشجویی گفت: با توجه به تجربه دانش آموز که عادی در کلاس های درس و خوابگاه دانشجو باشگاه ها و حوادث و در جای دیگر در 1,232 هکتار محوطه دانشگاه.

هنوز Sutton — همراه با شرکت اعضا کاترین Koshland معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش; اسکار Dubón معاون صدراعظم برای سهام و ورود; Lisa گارسیا Bedolla معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی; و شارون Inkelas ویژه استادان مشاور صدراعظم در خشونت های جنسی/آزار و اذیت جنسی — تاکید کرد که کار قابل توجهی در حال انجام است به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان باید به عنوان قوی به عنوان یک تجربه امکان پذیر است که آیا آنها در محوطه دانشگاه و یا نه.

برای مثال دانشکده را به صرف چند ماه گذشته غرق خود را در بهترین شیوه در ساختمان با هدف بالا-کیفیت دوره های آنلاین و تحویل پیشرو از راه دور, آموزش Koshland گفت.

اما حتی به عنوان برنامه های در حال فرموله اعضا گفت: آنها ممکن است مجبور به تغییر چرخ دنده ها بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت در زمان منتهی به اولین روز کلاس در اوت. 26. هر تصمیم در مسکن ناهار خوری, فعالیت های فوق برنامه و خوابگاه زندگی برای مثال ساخته خواهد شد با بیش از حد بودن ایمنی در ذهن اعضا به توافق رسیدند.

“این یک فرآیند تکرار شونده است. ما در حال ساخت این برنامه و پس از آن گفت که “ما در حال انجام” گفت: گارسیا Bedolla. “عدم قطعیت سخت است و ما همه در حال یادگیری به عنوان ما. همه ما باید برای نگه داشتن هر یک از دیگر امن و انعطاف پذیر باشد.”

در قلب hourlong بحث شد این واقعیت است که برای اولین بار در سال و انتقال دانش آموزان به ویژه در گاهی اوقات در تلاش برای ایجاد ارتباطات جدید پردیس اطراف حتی در زمان عادی. پس از coronavirus همه گیر منفجر شده معمولی راه برای ارتباط ساختمان, چگونه دانش آموزان ایجاد حس تعلق در فضای مجازی?

گارسیا Bedolla و اشاره کرد که او سپری کرده است در بسیاری از ساعات اداری به تنهایی در زندگی حرفه ای اش ترغیب دانش آموزان برای رسیدن به استادان خود را در اوایل ، Koshland اضافه شده است که دانش آموزان باید عمدی در مورد کمک به ساخت برخی از این تماس است که می تواند از دست رفته در دنیای مجازی هر چند Inkelas گفت که دانش آموزان نیز می تواند قرار داده و به استفاده از بسیاری از ابزار فن آوری و تکنیک های که برای ساخت جوامع مجازی با همسالان خود.

برای Dubón بدون توجه به آنچه چالش های او انتظار بهترین برکلی درخشش را از طریق.

“شما قابل توجه و شگفت انگیز است که ملحق خواهد شد قابل توجه و شگفت انگیز, جامعه,” او گفت: پرداختن دانشجو به بینندگان است. “ما انعطاف پذیر هستند و ما پیدا کردن راه هایی برای حرکت را از طریق این چالش ها با هم. که برای من تجسم خلاقیت چه برکلی مورد تمام شده است.”

اطلاعات در سقوط برنامه کلاس و درس ساختمان محل ارسال خواهد شد به دانش آموزان در اوایل ماه جولای همراه با جزئیات جدید دانشجو در مقطع کارشناسی ثبت نام. برای اطلاعات بیشتر در برکلی امور دانشجویی سایت اینجا.