بیمارستان کودکان LA بالا 5 در سراسر کشور بر اساس رتبه بندی جدید

بیمارستان کودکان لس آنجلس در میان بالا 10 اطفال امکانات پزشکی در سراسر کشور با توجه به یکی از کشور های پیشرو م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 تیر 1399

بیمارستان کودکان لس آنجلس در میان بالا 10 اطفال امکانات پزشکی در سراسر کشور با توجه به یکی از کشور های پیشرو مشاوران برای مصرف کنندگان در سراسر صنایع مختلف از جمله بهداشت و درمان.

میلر کودکان و زنان بیمارستان بلند, ساحل, بیمارستان کودکان اورنج کانتی و UCLA ماتل بیمارستان کودکان در همین حال ساخته شده آن را به بالا 50 در حداقل یکی از 10 اطفال تخصص است که U. s. اخبار & گزارش جهانی در ارزیابی آن به تازگی منتشر شده 2020-21 بهترین بیمارستان های کودکان رتبه بندی.

اخبار مجله — که سالانه صفوف همه چیز را از مدارس به بیمارستان — نگاه به داده های بالینی از حدود 200 مراکز درمانی و بررسی بیش از 15000 متخصص اطفال در مورد بیمارستان که آنها می خواهم ارسال کودکان با بیماری ها در این زمینه است. U. s. اخبار & گزارش جهانی و سپس رتبه بالای 50 امکانات در هر یک از 10 زمینه — از سرطان به ریه بیماری — با 88 بیمارستان ساخت حداقل یکی از این لیست که اعلام شد دوشنبه, ژوئن 22.

بیمارستان ها که رتبه بسیار در زمینه های متعدد ساخته شده و سپس U. s. اخبار و گزارش جهانی بالا-10 رول افتخار از جمله بیمارستان کودکان لس آنجلس.

"به U. s. اخبار & گزارش جهانی معتبر بهترین بیمارستان های کودکان رول افتخار یکی باید نشان دهد قوی ترین دستاوردهای تعالی بالینی" Paul S. Viviano, رئيس جمهور و مدیر عامل بیمارستان کودکان لس آنجلس گفت: در یک بیانیه کتبی دوشنبه "با یک بی همتا تیم متخصص و مهربان متخصصان متعهد به آموزش و پژوهش و همچنین به عنوان پروتکل هایی است که رانندگی ایمنی و کیفیت و به طور مداوم منجر به بهترین نتایج سلامت برای بیماران است."

بیمارستان کودکان لس آنجلس قرار داده شده در بالا 20 در 10 تمام دسته ها.

"این افتخار بر کار هر CHLA عضو تیم" Viviano گفت: "باور ما این است که زمانی که پدر و مادر را انتخاب کنید و بیمارستان کودکان لس آنجلس آنها انتخاب بهترین مراقبت برای کودکان و نوجوانان."

بیمارستان رتبه بندی در هر دسته بودند:

  • پنجم در کودکان سرطان;
  • سوم در کودکان, قلب و عروق و جراحی قلب;
  • هشتم در کودکان, دیابت و غدد;
  • ششم در گوارش و جراحی دستگاه گوارش;
  • دوم در کودکان و نوزادان;
  • 15 در کودکان نفرولوژی;
  • نهم در کودکان مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب;
  • چهارم در کودکان ارتوپدی;
  • 12th در کودکان pulmonology و عمل جراحی ریه و
  • 13th در کودکان اورولوژی.

میلر کودکان و زنان بیمارستان لانگ بیچ در ضمن رتبه 49 در میان top-50 بیمارستان های کودکان در سراسر کشور در pulmonology و عمل جراحی ریه.

"دستیابی به این تعیین یک عهد به کار خستگی ناپذیر فرزندان ما ریوی موسسه تیم انجام داده است و در طول چند سال گذشته به ارائه بالاترین کیفیت مراقبت از کودکان تحت تاثیر شرایط تنفسی," گراهام, بورس اوراق بهادار تهران, M. D., افسر ارشد پزشکی میلر کودکان و زنان گفت: در یک شنبه مطبوعاتی.

بیمارستان کودکان اورنج کانتی در رتبه بالای 50 در هفت از 10 تخصص. آن آمد و در 16 دیابت و غدد درون ریز و 20 در ارتوپدی.

UCLA ماتل بیمارستان کودکان نیز در آمد بالا 50 در هفت دسته جمله 25th در گوارش و جراحی دستگاه گوارش.

اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی خود را آغاز کرد بهترین بیمارستان های کودکان رتبه بندی در سال 2007 برای کمک به خانواده هایی که کودکان نادر است و یا زندگی تهدید بیماری پیدا کردن بهترین مراقبت های پزشکی در دسترس است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب