ناسا در حال برنامه ریزی برای تولید اکسیژن در مریخ

مدتی در سال 2020 ناسا راه اندازی خواهد شد یک ماموریت به مریخ که قرار است به زمین پشتکار مریخ نورد در سیاره سرخ زیر سال. با هدف کاوش باستان محیط مریخ و تحقیق در مورد آن فرآیندهای زمین شناسی و همچنین تعیین گذشته خود habitability. مریخ نورد خواهد شد حمل ناسا مریخ اکسیژن در محل بهره برداری از منابع آزمایش (استرنج) است که در واقع یک جعبه طلایی است که می تواند تبدیل دی اکسید کربن به اکسیژن است.

تولید آب

این یکtmosphere در مریخ است که ظاهرا 95 درصد دی اکسید کربن. MOXIE آزمایش سعی خواهد کرد برای جدا کردن اکسیژن از گاز CO2. ایده این است که هنگامی که زمان می آید برای بشر ماموریت به مریخ, ما در حال حاضر قادر به تولید اکسیژن مایع و سوخت از سیاره خود را در نتیجه از بین بردن نیاز به حمل پر مخازن اکسیژن از زمین به مریخ برای یک سفر بازگشت.

MOXIE با استفاده از اکسيد جامد الکترولیز تکنولوژی که طول می کشد پایین-فشار گاز از جو و متراکم آن تا زمانی که آن را شبیه به فشار اتمسفر بر روی زمین است. تجهیزات و سپس گرم گاز تا 800°C. هنگامی که انرژی تزریق شده به آند و کاتد اکسیژن خواهد بود جدا شده از دی اکسید کربن و جمع آوری خواهد شد به طور جداگانه. این است که در آن طلا می آید.

(Image: Screenshot / YouTube)

استرنج را در جو مریخ است که خواهد شد و سپس تحت فشار و حرارت در داخل واحد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“[جعبه ساخته شده از طلا] از آنجا که ما نگران بودند که استرنج خود را اجرا داغتر از هر چیز دیگری در اطراف آن و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما نمی تاثیر هر یک از نزدیکی الکترونیک جعبه در داخل مریخ نورد. طلا بسیار کم انتشار و باز تابش که به معنی آن نیست تابش گرما به طور موثر” اسد desh niti ابزار مهندس سیستم ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت گفت: به سالک به گزارش KITCO.

سیستم تجزیه و تحلیل نمونه های متفاوت از مریخ شرایط روز در مقابل شب تابستان در مقابل زمستان و طوفان های گرد و غبار در مقابل آب و هوا روشن. MOXIE با قابلیت تولید 6 گرم اکسیژن در هر دقیقه است که فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن یک سگ کوچک تنفس. در آینده زمانی که بشر اکتشاف مریخ آغاز می شود آژانس فضایی انتظار MOXIE به مقیاس 200 بار.

ناسا نیز با پیوستن به آژانس فضایی اروپا (ESA) در یک پروژه با هدف بازگرداندن نمونه های سنگ از مریخ است. این پشتکار ماموریت جمع آوری نمونه های سنگ سال آینده. در 2026 دو آژانس های فضایی را ارسال یک جفت از فضاپیما به سیاره سرخ. یکی از آنها به زمین با مریخ نورد در مریخ به جمع آوری نمونه از پشتکار در 2028 و پس از آن راه اندازی بازگشت به مدار. دوم یک قرار ملاقات گذاشتن با آن به جمع آوری نمونه از مدار و دوباره به زمین توسط 2031.

تست rover

این پشتکار مریخ نورد در حال حاضر تحت قبل از راه اندازی تست در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. راه اندازی است که به جای برنامه ریزی شده در جولای 17, 2020, که می افتد در عرض 20 روز به پنجره است که ایده آل برای راه اندازی برای مریخ است. باید این ماموریت از دست این پنجره تنها می تواند راه اندازی می شود پس از یک دوره از 26 ماه هنگامی که پنجره بعدی باز می شود.

(Image: Screenshot / YouTube)

اگر این ماموریت نتواند راه اندازی پنجره, آن را یکی دیگر از 26 ماه قبل از اینکه شرایط مناسب برای تبدیل شدن به دوباره سعی کنید. (تصویر: Screenshot / YouTube)

به این ترتیب با وجود این هرج و مرج ناشی از CCP coronavirus ناسا است که در ادامه ماموریت عملیات. اعضای تیم در این مرکز در حال زیر همه CDC قوانین و تمرین های اجتماعی فاصله خود را امن نگه دارید از عفونت های ویروسی است.

به عنوان بخشی از “ارسال نام خود را به مریخ” کمپین ناسا stenciled نام بیش از 10 میلیون نفر در سه میکروچیپ با استفاده از یک پرتو الکترونی. تجهیزات متصل شده به یادبود ورق آلومینیوم در رور.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

یک Eclipsing Binary میلی ثانیه تپ اختر کشف شده توسط FAST

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>