متهم در جنوب کالیفرنیا مایع منی آلوده رابطه جنسی مورد موافق به اعتراف به گناه

بین المللی موسیقی برنامه موسس که ادعا توزیع مایع منی آلوده فلوت به مدارس در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان و سفر ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 تیر 1399

بین المللی موسیقی برنامه موسس که ادعا توزیع مایع منی آلوده فلوت به مدارس در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان و سفر به فیلیپین به داشتن رابطه جنسی با افراد زیر سن قانونی است که انتظار می رود به اعتراف به گناه به فدرال و ایالتی اتهامات در ماه اکتبر.

جان ادوارد Zeretzke, 61, از ونتورا که تشکیل فلوت در سراسر جهان در سال 2009 کار کرده است و هزاران نفر از کودکان در سراسر ایالات متحده موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به یکی فدرال تعداد تولید پورنوگرافی کودکان و شش دولت به اتهام اعمال هرزه با جزئی زیر 14 با توجه به سوابق دادگاه.

جولیا برت Deixler فدرال مدافع نمایندگی Zeretzke کاهش یافته است به نظر سه شنبه در مورد درخواست.

از نوامبر. 6, 2015, آوریل 28, 2016, Zeretzke سعی در جلب جزئی به شرکت در فعالیت جنسی فدرال کیفرخواست مدعی. به طور خاص در Nov. 7, 2015 قربانی گفت Zeretzke در Facebook chat او برنامه ریزی شده برای از دست دادن بکارت خود را در آینده تولد 16th, با توجه به شکایت.

در پاسخ به قربانی کیفرخواست مدعی, Zeretzke گفت: "او همیشه می خواستم برای داشتن رابطه جنسی با یک باکره و خواست او می تواند این باشد که فرد" برای او. Zeretzke سپس فرستاده گفته قربانی هشت, عکس از خود, رابطه جنسی با سابق, دوست دختر و, روز بعد, 34 صریح تصاویر خود را.

در طول یک Facebook chat, Zeretzke همچنین گفت: دختر او می خواست برای دیدن یک عکس از دستگاه تناسلی و توضیح داد که چگونه او می خواهم به داشتن رابطه جنسی با او کیفرخواست متحده است.

علاوه بر این کیفرخواست مدعی است که از اوت. 20 سپتامبر. 23 می 2017, Zeretzke سفر به فیلیپین به درگیر در رابطه جنسی با فردی که 12 تا 16 سال و دریافت پورنوگرافی کودکان خود را از طریق Facebook account.

به طور جداگانه در مارس 2019, اورنج کانتی هیئت منصفه مجرم شناخته Zeretzke برای مشکوک عمل هرزه که شامل پنج دانش آموز در نارنجی و لوس آنجلس همه آنها زیر سن 14.

Zeretzke متهم از ضبط ویدیو از خود ejaculating به فلوت او توزیع در سال 2017 به دو دختر در Sonora ابتدایی در کوستا مسا و سه دختران در کستیک ابتدایی با توجه به بخشی از یک هیئت منصفه متن به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

از زمان تاسیس آن در سال 2009 فلوت در سراسر جهان کار کرده است با هزاران نفر از کودکان در سراسر ایالات متحده از جمله مدارس در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان برای ایجاد جفت تزئین فلوت. کودکان در این برنامه خواهد نگه داشتن یک رابطه جنسی در حالی که دیگر دور داده شد به کودکان در کشورهای دیگر.

فلوت در سراسر جهان منجر شده است موسیقی های هائیتی و فیلیپین هندوراس و هند رزرو. این سازمان همچنین فرستاده است "رابطه جنسی با سفیران" به نپال آفریقا و بخش هایی از جنوب شرقی آسیا با توجه به وب سایت سازمان است که پس از حذف شده است.

مقامات در سال 2017 شروع به جمع آوری برخی از فلوت از دانش آموزان پس از یادگیری آنها ممکن است آلوده به منی.

معلوم نیست که در این مورد می ایستد.

Zeretzke چهره های 15 تا 30 سال در زندان به اتهام فدرال. او همچنین ثبت نام باید به عنوان یک مجرم جنسی. دادستان فدرال موافقت کرده اند که Zeretzke این حکم باید اجرا همزمان با هر جمله اعمال شده توسط دولت است.

Zeretzke برنامه ریزی شده بود به اعتراف به گناه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در تاریخ 16 ژوئن. که شنوایی شده است تا با تاخیر Oct. 20 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net