مربی موسیقی که به مایع منی آلوده فلوت به دانشجویان محکوم به 18 سال زندان

بین المللی موسیقی برنامه موسس که توزیع مایع منی آلوده فلوت به پنج مدرسه ابتدایی دخترانه در رنگ نارنجی و لوس آن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

بین المللی موسیقی برنامه موسس که توزیع مایع منی آلوده فلوت به پنج مدرسه ابتدایی دخترانه در رنگ نارنجی و لوس آنجلس شهرستان در سال 2017 محکوم شد چهارشنبه 18 سال در زندان است.

جان ادوارد Zeretzke, 61, از ونتورا که تشکیل فلوت در سراسر جهان در سال 2009 کار کرده است و هزاران نفر از کودکان در سراسر ایالات متحده مجرم در Orange County Superior Court به شش فقره اعمال هرزه در برابر کودکان است.

"وجود دارد هیچ جایی در جامعه ما به جرم جنایت علیه کودکان" کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا در بیانیه ای گفت. "ما نمی خواهد تحمل این نوع رفتار در مدارس ما و یا در هر نقطه در دولت ما. دانش آموزان ما سزاوار قادر به یادگیری در یک محیط امن و ما همچنان به استفاده از قدرت کامل از قانون به تعقیب هر کسی که سوء استفاده از کودکان است."

متهم در سال 2019

Zeretzke مجرم شناخته شد در مارس 2019 پس از بررسی توسط ایالات متحده پستی خدمات بازرسی و لس آنجلس کلانتر در هماهنگی با دفتر دادستان کل است.

"ایالات متحده پستی خدمات بازرسی شده است یک قهرمان برای کودکان و ایمنی آنها گفت:" پاتریشیا آرمسترانگ و بازرس-در-مسئول آمریکایی خدمات بازرسی را لوس آنجلس را بدست آورد. "صدور حکم آورده امروز نشان دهنده تعهد از اجرای قانون برای جلوگیری از بهره کشی از قربانیان بی دفاع."

در ژوئن 2019, Orange County Superior Court Judge کیمبرلی Menniger دستور آزادی یک redacted بخشی از هیئت منصفه رونوشت پس از کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه استدلال در دادگاه عمومی برای دسترسی به این سند است.

Menniger نیز به دستور دادستانی کل برای ارائه به سازمان رسانه ای با نام مدارس قربانیان حضور داشتند — Sonora ابتدایی در کوستا مسا و کستیک ابتدایی. قاضی سپس مهر و موم شده در متن که در مجموع بیش از 500 صفحه است.

مقامات با نیوپورت-مسا Unified School District و کستیک اتحادیه مدرسه منطقه پاسخ نداده شنبه به درخواست برای اظهار نظر.

دادستان و اورنج کانتی عمومی دفتر مدافع اعتراض به انتشار این مدرسه نام, گفته, آن می تواند به طور غیر مستقیم شناسایی قربانیان و مانع از این پرونده جنایی. جنوب کالیفرنیا اخبار گروه مشخص نشده جنسیت قربانیان جرم و جنایت.

در بیانیه افتتاحیه به هیئت منصفه معاون دادستان کل آماندا کاسیاس گفت که در حالی که Zeretzke بود و یا در یک اتاق هتل در نزدیکی مدارس و یا در محل اقامت خود او ساخته شده ویدئوها و عکس گرفت از خود ejaculating بر روی و به فلوت با توجه به متن.

کودکان عکس با استفاده از فلوت

سپس بعد از آن در کلاسهای درس Zeretzke عکس کودکان با استفاده از فلوت کاسیاس گفت.

زمان فلوت بودند جمع آوری شده و تست شده, هیچ کدام شواهد نشان از هر مایع منی است. دادستان گفت: Zeretzke درگیر در "سازنده لمس کردن است."

"این سازنده که مجرم در واقع بدون دست زدن به قربانی باعث قربانی به لمس خود را با یک شیء صرف نظر از اینکه آیا یا نه مجرم است و در حال حاضر" کاسیاس توضیح داده شده به هیئت منصفه.

Zeretzke همچنین متهم است که از مالش قربانی شانه در حالی که در یک کلاس درس چینی برگشت و زمزمه در گوش او که او زیبا دادستان گفت.

حساب های رسانه های اجتماعی نیز نشان می دهد Zeretzke درگیر در چند آنلاین چت با فرد دیگری با او رد و بدل عکس از قربانیان با استفاده از فلوت با توجه به کاسیاس. در آن چت, او توضیح داد که چگونه تمایلات جنسی خود را و توهمات بودند انجام توسط دختران' استفاده از فلوت.

فلوت در سراسر جهان کار کرده است با هزاران نفر از کودکان در سراسر ایالات متحده از جمله مدارس در نارنجی و لوس آنجلس شهرستان برای ایجاد جفت تزئین فلوت. کودکان در این برنامه خواهد نگه داشتن یک رابطه جنسی در حالی که دیگر دور داده شد به یک کودک در یک کشور دیگر.

فلوت در سراسر جهان منجر شده است موسیقی های هائیتی و فیلیپین هندوراس و هند رزرو. این سازمان همچنین فرستاده است "رابطه جنسی با سفیران" به نپال آفریقا و بخش هایی از جنوب شرقی آسیا با توجه به وب سایت سازمان است که پس از حذف شده است.

جداگانه فدرال مورد انتظار

در یک جداگانه مورد Zeretzke موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به یکی فدرال تعداد تولید پورنوگرافی کودکان.

از نوامبر. 6, 2015, آوریل 28, 2016, Zeretzke سعی در جلب جزئی به شرکت در فعالیت جنسی با توجه به فدرال کیفرخواست.

علاوه بر این کیفرخواست مدعی است که از اوت. 20 سپتامبر. 23 می 2017, Zeretzke سفر به فیلیپین به درگیر در رابطه جنسی با فردی که 12 تا 16 سال و دریافت پورنوگرافی کودکان خود را از طریق Facebook account.

Zeretzke برنامه ریزی شده است به طور رسمی وارد گناه در ایالات متحده دادگاه منطقه در Oct. 20.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب