آمیب موسیقی به دنبال $400,000 در GoFundMe به نگه داشتن چراغ های نئون در

آمیب موسیقی که تماس های خود را به "بزرگترین مرکز مستقل ثبت فروشگاه" راه اندازی کرده است GoFundMe کمپین برای سو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

آمیب موسیقی که تماس های خود را به "بزرگترین مرکز مستقل ثبت فروشگاه" راه اندازی کرده است GoFundMe کمپین برای سوار کردن رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مستقل موسیقی زنجیره ای سه فروشگاه در هالیوود برکلی و سن فرانسیسکو در حال سنگر های جدید و قدیمی, وینیل, turntables, تمیز کردن کیت سی سخت به پیدا کردن و بین المللی دی وی دی و دیسک های بلو ری.

آنها نیز برای برگزاری کنسرت رایگان و ملاقات و خوش آمد می گوید هر دو بالا و آمدن هنرمندان و باحسن نیت افسانه مانند پل مک کارتنی و Ozzy Osbourne.

اما آنها بسته شده اند پس مارس 18 دلیل گسترش COVID-19.

"بدون تجلی فیزیکی از موسیقی ما یک طوفان الکترومغناطیسی به دور از داشتن فرهنگ ما از بین برود" به GoFundMe زمین نسبت به موسسان مارک دادند و دیو Prinz می خواند. "ما نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. ما پاسداران است که شعله; به عنوان شما هستند."

زمین گفت: آمیب موسیقی نیاز به $400,000 برای حفظ وینیل ریسندگی و 400 نفر مشغول به کار هستند.

در آغاز مبارزات انتخاباتی در روز دوشنبه. در مطبوعات زمان سهشنبه, آن را تا به حال نزدیک به 2000 اهدا کنندگان لگد زدن در بیش از 80.000 دلار. کمک های مالی در محدوده از $20 تا $200.

فروشگاه نمی تواند نظر رسیده است.

GoFundMe یک وب سایت است که فراهم می کند یک پلت فرم برای کارآفرینان و افراد برای رسیدن به رویاهای خود را از طریق تامین وردپرس. آن را آغاز کرده است یک طرح برای کسب و کارهای کوچک در پاسخ به COVID-19. یکی از آنها این است که چراغ های شهر کتابفروشی در سان فرانسیسکو یک ساحل شمالی موسسه از روز از beatnik شاعران در 1950s. این ساخته شده در ادبی توسط انتشارات آلن گینزبرگ را "Howl." در حال حاضر آن را می گوید آن نیاز 300.000 دلار برای تقویت رو به کاهش ذخایر نقدی. آن GoFundMe کمپین به ارمغان آورده است در حدود $500,000 از 10,000 اهدا کنندگان.

Weinstein و Prinz باز آمیب موسیقی در برکلی در سال 1990. فروشگاه دوم به دنبال آن در سال 1997 در سن فرانسیسکو Haight-Ashbury محله.

هالیوود فروشگاه باز در اواخر سال 2001 در بلوار غروب آفتاب بلوک به دور از Cinerama گنبد. آن را تقریبا بلافاصله یک جاذبه توریستی, نقشه کشی, رکورد عاشقان از دور و گسترده ای را به پرسه زدن در آن 31,000 فوت مربع از گنجینه های.

اما آن نئون قرمز ثبت شد و در حال حاضر مجموعه ای برای رفتن تاریک که همه گیر رسید. غروب ساختمان است که میله میله به پاره کردن و جایگزین بالا رود. در اوایل سال جاری آمیب موسیقی اعلام کرد این امر می تواند در حال حرکت چند بلوک دور به یک کمی کوچکتر فضا در بلوار هالیوود.

کمک های مالی کمک خواهد کرد که سرمایه گذاری می GoFundMe زمین متحده است.

اگر چه فروشگاه ها بسته آمیب فروش وینیل و سی دی و فیلم بر روی وب سایت خود را با ایالات متحده حمل و نقل در دسترس است. اما اگر pawing از طریق $1 سطل چیزی که شما از شانس هستید برای هم بودن.

رکورد مازاد آمیب را در تالار گفتمان رقیب در سانتا مونیکا بلوار نیز به طور موقت بسته شده است.

آمیب موسیقی

اطلاعات: آمیب.com

GoFundMe: gofundme.com/f/amoeba-موسیقی-نیاز-کمک-به-زنده ماندنtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن