ترم پاییز به روز رسانی منابع برای آموزش از راه دور

معاونت دانشجویی Stephen C. Sutton, معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی لیزا گارسیا Bedo

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

معاونت دانشجویی Stephen C. Sutton, معاون شهردار برای تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش تحصیلات تکمیلی لیزا گارسیا Bedolla معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش کاترین P. Koshland و معاونت سهام و ورود اسکار Dubón ارسال پیغام زیر به UC برکلی دانشجویان در روز سه شنبه:

به عنوان شما همه آگاه خطوط روند در مورد COVID-19 موارد مثبت در آالمدا کانتی منطقه و دولت ادامه خواهد داد به افزایش می دهد.

افزایش موارد در جامعه محلی است که از نگرانی های خاص. با توجه به این توسعه به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال بعید است که وجود خواهد داشت یک وارونه در وضعیت سلامت قبل از ترم پاییز آموزش آغاز می شود در اوت. 26 ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای شروع ترم پاییز به طور کامل با آموزش از راه دور. اما ما همچنان آماده سازی برای پیاده سازی هیبرید و/یا انعطاف پذیر حالت از آموزش به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

COVID-19 است که به ما نشان میدهد که ما باید نه تنها چالاک حرکت سریع بین درجه باز بودن و گاهی عقب کشیدن اما همچنین آماده برای حرکت به جلو به محض این که شرایط اجازه می دهد.

این به این معنی ما را حفظ خواهد کرد به طور کامل از راه دور گزینه باز برای همه دانشجویان, اما همچنین آماده برای پیاده سازی برنامه های ما برای انتخاب فرد آموزش فعالیت برای آن دسته از دانش آموزانی که می توانید با استفاده از آنها به عنوان شرایط اجازه می دهد حتی اگر آن است که بخشی از راه را از طریق یک اصطلاح است.

ما درک می کنیم که این پیچیده تر و دشوار برای دانش آموزان و کارکنان و مدرسان و ما متعهد به ادامه برای برقراری ارتباط به طور منظم با شما در مورد این مسائل است.

در مورد شکرگزاری ما ادامه خواهد داد تا با برنامه ریزی برای رفتن به طور کامل از راه دور پس از روز شکرگزاری حتی اگر ما قادر به محوری به برخی از فرد راهنما در طول ترم.

آیا ما همه از راه دور و یا عمدتا از راه دور, شما باید بدانید که ما پیش بینی بهبود یافته از راه دور تجربه یادگیری برای دانش آموزان است. ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در تکنولوژی ما از بهار. و پژوهش های آموزش و یادگیری (RTL) تیم فراهم کرده است بسیاری از منابع برای کمک به مربیان با آموزش از راه دور در آموزش حفظ وب سایت.

ما متوجه است که این تغییرات ممکن است خسته کننده و آن را دشوار است برای شما به را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای انجام به سقوط. این نیز ممکن است گیج کننده برای ورودی در مقطع کارشناسی و از جمله اولین نسل دانشجویان (دانش آموزان از خانواده های که در آن نه پدر و مادر چهار سال مدرک دانشگاهی). لطفا می دانم که شما در اینجا حضور دارند. شما یک بخش ضروری از دانشگاه برکلی جامعه و از ما حمایت خواهد کرد شما را در داشتن یک پاداش کالج تجربه. ما باید تعداد زیادی از دفاتر گروه ها و خدمات در برکلی و فرصت های آموزشی برنامه یک محل عالی برای شروع است. این ورودی در مقطع کارشناسی کلاس نیز نشانه ما قومی متنوع ترین دانشجوی پذیرفته شده در کلاس در بیش از 30 سال است. ما متعهد به تشویق و حمایت از همه کمتر دانش آموزان از طریق برنامه هایی مانند دفتر تحصیلات تکمیلی تنوع و مراکز آموزشی به عدالت و تعامل جامعه.

ما به امید این ایمیل می توانید با ارائه اطلاعات بیشتر برای کمک به شما تصمیم خود را. در کل اگر شما می توانید منطقی زندگی می کنند و یاد بگیرند که در آن شما در حال حاضر ماندن وجود دارد ممکن است انتخاب ارجح برای شما. اما, شما ممکن است تصمیم به اقامت در برکلی منطقه اگر شما در پردیس مسکن انتقادی در کلاس های حضوری (بسته به بهداشت عمومی شرایط) در فرد تحقیق و یا کار و یا دیگر خاص رهنمود برای آمدن به دانشگاه; و یا دسترسی به محل اقامت و یا نیازهای دیگر. خوشبختانه دولت فدرال لغو این قانون است که باید آسیب ما دانشجویان بین المللی. آنها می توانند در حال حاضر تصمیم گیری است که بهترین کار برای آنها.

بیشتر بدانید

ما در حال میزبانی یک سری از "گفتگو"زندگی جریان حوادث که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتر.

  • مسکن دانشجویی (از جمله روشن و خاموش پردیس مسکن): شنبه, جولای 21, 12-1 بعد از ظهر
  • آموزش: یکشنبه, جولای 22, 12-1 بعد از ظهر
  • به تازگی پذیرفته شده در مقطع کارشناسی (برای سال اول و جدید نقل و انتقال دانشجویان): چهار شنبه, جولای 29, 5 تا 6 بعد از ظهر
  • تجربه دانش آموز (از جمله دفاتر حرفه ای و گروه های دانشجویی و رویدادها): چهار شنبه, آگوست 11, 5 تا 6 ساعت.

کمک به ما در حمایت از شما

برای کمک به ما در درک بهتر چگونگی حمایت شما ما را asksurvey شما در مورد برنامه های خود را برای سقوط و بهداشت عمومی عادات طوری که ما می تواند ایجاد یک برنامه برای حمایت از COVID-19 پیشگیری از شیوه های. نظرات شما مهم است. سازمان دیده بان ایمیل خود را برای جزئیات بیشتر.

دانشجویان بین المللی

این مدل آموزش برای پاییز سال 2020 باقی می ماند یک مدل ترکیبی. تعویض به آموزش از راه دور است که یک اقدام موقت است. در طول هفته آینده برکلی بین المللی کار (زیستی) خواهد بود صدور تمام دانشجویان بین المللی جدید در خارج از ایالات متحده جدید من 20 ویزا سند به منظور تسهیل در برنامه های خود برای ویزا و ورود به ایالات متحده با مناسب نماد تایید ما هیبرید مدل آموزش. شما باید هر گونه سوال, لطفا تماس با برکلی بین المللی ،

حمایت آموزشی

برای دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان فارغ التحصیل بخش ایجاد پرسش و پاسخ در مورد پاییز, آموزش.

ما آغاز خواهد شد با ارائه دسترسی از راه دور به خدمات دانشگاهی از قبیل مشاوره تحصیلی, تدریس خصوصی و همکار مشاوره و ارزیابی گزینه های دیگر به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد. ما در حال بررسی تکنولوژی چگونه می تواند به بهبود خدمات ما ایجاد مزایای کارکنان و زیر ارشاد برای حمایت از دسترسی عادلانه از جمله پیوستن به ادا (Americans with Disabilities Act) بهترین شیوه و حصول اطمینان از دانش آموزان فن آوری آنها نیاز به موفقیت.

پردیس تجربه

دانشگاه و تجربه آغاز خواهد شد از راه دور. وجود خواهد داشت فرصت های برای جمع آوری با گروه دیگر از دانشجویان در محوطه دانشگاه در شروع اما ما امیدواریم که به سوئیچ به یک روش انعطاف پذیر باید بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد. ایالت کالیفرنیا است که در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس راهنمایی برای دانشگاه ها و کالج ما انتظار داریم که به زودی. ما خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر در sa.berkeley.edu/covid19/Fall2020.

دانش آموزانی که نمی آیند به محوطه دانشگاه از جمله زندگی در محل اقامت سالن ها و آپارتمان ها مورد نیاز خواهد بود به رعایت بهداشت عمومی و ایمنی مورد نیاز است.

کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی

ما متعهد به ارائه کمک های مالی برای حمایت از دانش آموزان در پوشش برآورد کل هزینه های حضور و غیاب از جمله شهریه مسکن, کتاب, مواد غذایی نیاز دارد و اینکه آیا آنها زندگی می کنند و یا در نزدیکی محوطه دانشگاه و یا خارج از منطقه خلیج با خانواده خود را.

دانش آموزان نه زندگی در خوابگاه تشویق می شوند برای به روز رسانی خود را در "هزینه حضور" اطلاعات در CalCentral به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. با کلیک بر روی "به روز رسانی مسکن" را انتخاب کنید و "زندگی خارج از دانشگاه." لطفا نقد و بررسی کمک های مالی و مسکن به روز رسانی برای پاییز سال 2020 برای کسب اطلاعات بیشتر. باید استاندارد تخصیص مطابقت ندارد خود را واقعی هزینه های زندگی شما ممکن است درخواست تنظیم هزینه های زندگی در اواسط ماه اوت است.

در پردیس مسکن

در پردیس مسکن برای دانش آموزان در مناطق مسکونی سالن خواهد بود اشغال تنها تنها شما می توانید اتاق خود را. ما قادر خواهد بود به جای همه دانش آموزان دریافت کرده اند که مسکن ارائه می دهد. سطح اشغال در آپارتمان برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو و دانش آموز مسکن خانواده (دانشگاه ایجاد کرد آلبانی) باقی می ماند همان. همه مجتمع های مسکن ادامه خواهد داد به مسکونی زندگی, مسکن, حضانت نگهداری و بحرانی دیگر کارکنان در سایت. اطلاعات اضافی در دسترس است housing.berkeley.edu/fall2020covid.

خاموش-پردیس مسکن

ما دانش آموزان یادآوری کنید که خارج از پردیس مسکن (از جمله خصوصی آپارتمان ها و خانه ها fraternities sororities و تعاونی) متعلق نیست و یا مدیریت این دانشگاه است. شما بیشتر احتمال دارد به قرارداد و/یا گسترش این ویروس اگر شما در زندگی شلوغ و متراکم محیط زندگی. توصیه می کنیم که اگر شما زندگی می کنند در خارج از دانشگاه در برکلی شما باید اتاق خواب خود را و شما نمی معاشرت در فرد با هر کسی خارج از خانواده خود (مردم های آپارتمان خود را). برای گروه محیط زندگی با تعداد زیادی از ساکنان ما دانش آموزان را تشویق به ایجاد کوچکتر اجتماعی حباب مانند ما در مسکونی سالن.

آماده شدن برای موارد مثبت

در حالی که ما در حال کار مجدانه برای کاهش گسترش ما را رزرو فضا در دانشگاه Foothill مسکن مجتمع برای دانش آموزانی که تست مثبت و در انزوا; در حال انتظار برای نتایج آزمون خود را; یا تا به حال تماس نزدیک با یک مثبت شناخته شده و نیاز به قرنطینه تحت سلامت عمومی سفارشات. ما مطمئن خواهند شد که دانش آموزان باید خدمات غذا و دیگر منابع آنها ممکن است به هنگام انزوا/دوره قرنطینه. دانشجويان ساکن در خوابگاه اولویت داده خواهد شد اما دانشگاه خدمات بهداشتی نیز نظارت بر تعداد کمی از فضاهای در Foothill که در دسترس خواهد بود به خانه پرخطر دانش آموزان زندگی می کنند که در خارج از محوطه دانشگاه به عنوان مناسب. دانش آموزانی که در حال تجربه علائم و یا فکر می کنند که در تماس با یک مورد مثبت باید تماس بگیرید 24/7 خط مشاوره پرستار در (510) 643-7197.

افکار نهایی

برنامه های ما را با ضرورت تکامل به عنوان ما جهت دریافت از مقامات بهداشت عمومی. این مورد در سراسر کشور با شهرها و شهرستانهای متحده کاهش و سپس reintroducing محدودیت. ما سپاسگزار برای شما صبر و انعطاف پذیری. این بار به چالش کشیدن اما ما همچنان به سرمایه گذاری در قوی از راه دور تجربه – هر دو آموزش و تعامل دانش آموز – برای اطمینان از دانش آموزان می توانید کامل و معنی دار تجربه دانشگاه بدون توجه به جایی که آنها در حال یادگیری. پردیس همچنان به عنوان مدبر مصمم و انعطاف پذیر به عنوان دانش آموزان ما. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و مشترک ما سفر را از طریق این زمان دشوار است و ما را قوی تر.

اقامت خوبی خرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب