لس آنجلس — بیس بال و بدون طرفداران در می ایستد و می تواند یک گوش باز تجربه.

کمبود جمعیت و سر و صدا می تواند واقعی برای تلفن های موبایل از بازی — مبتذل و در غیر این صورت خیلی بیشتر قابل شنیدن است. برای کوزه مانند واکر Buehler (که شدت ریخته بر روی زندگی میکروفن هم در ورزشگاه و پخش) که می تواند به معنای یک سطح جدید از قرار گرفتن در معرض.

“من قصد ندارم به آن را انجام دهد عمدا. اما من هنوز هم احساس می کنید به همان شیوه در مورد این بازی و من همیشه — هیجان زده” Buehler گفت: از تعدیل آوازی خود رفتار در سال 2020 است. “در آن لحظات بزرگ من فکر می کنم این طبیعی است. من فکر می کنم آن را تقریبا غیر صمیمی به بطری آن را — حداقل برای من. بعضی از بچه ها می توانید انجام دهید که. بعضی از بچه ها مثل خودم نمی توانید. بنابراین من قصد دارم که به کشف کردن که در آن میکروفون و فریاد راه دیگر.”

شاید نه.

MLB تشویق تیم ها به استفاده از پمپ در صدای جمعیت را در خود خالی استادیوم. داجرز مدیر دیو رابرتز اذعان کرد که MLB توصیه می شود چند صدا-اثرات شرکت به از را انتخاب کنید به ارائه این سرویس به تیم “استقلال” در انتخاب رویکرد خود را. داجرز انجام یک تست اجرا در طول چهارشنبه شب intrasquad بازی — از جمله walkup موسیقی ارگ دیتر Ruehle و PA گوینده تاد Leitz (زنده در نوار).

“من نمی دانم که چگونه دقیق آن این است چگونه واقع بینانه آن را به” گفت Kike’ هرناندز قبل از اجرای آزمون. “من فکر می کنم شاید این رفتن برای کمک به بچه ها که بازی با بسیاری از احساسات و مسائل. من فکر می کنم آن است که احتمالا رفتن به کمک به آنها توان خود را در این زمینه به دلیل آن می تواند یک کمی بی دست و پا زمانی که شما در حال تمام عاطفی و فریاد و مشت پمپاژ و چیزهای که شما می توانید کاملا بشنو هر چیز که در جریان است در این زمینه است.

“امیدوارم آن را برای تلفن های موبایل واقعی و امیدوارم این باعث می شود آن را احساس بیشتر شبیه به یک بازی واقعی نمی خواهم آن را یک intrasquad بازی و یا یک زندگی BP یا سیم کارت تالیا بازی یا چیزی. امیدوارم آن کمی بیشتر از یک احساس واقعی بزرگ-بازی لیگ.”

که البته در درجه اول انگیزه تلاش برای ساختن تلویزیونی بازی به نظر می رسد به عنوان طبیعی که ممکن است. اما پمپاژ در سر و صدا را نیز اجازه می دهد تا بازیکن را در این زمینه به برقراری ارتباط بدون نگرانی در مورد آن شنیده بودن در ستاره شرق (و بالعکس).

“من تمایل به بسیار خوب, بنابراین من نمی خواهم این واقعیت است که هر کسی می تواند بشنود وقتی که من صحبت کردن در این زمینه” هرناندز شوخی. “اما من فکر می کنم آن را یک مزیت زمانی که شما در حال بازی دفاعی و شما در واقع می توانید به شنیدن این که پاک کردن صدا از کرک بت, به ویژه هنگامی که شما در حال بازی بیرون از محیط بدانید که آیا بچه ها در اطراف بر روی توپ و یا مسدود شدن یا ضربه زدن به آن از خفاش.”

به این ترتیب نیست

هرناندز و همسرش, ماریانا هستند که در انتظار اولین فرزند خود و هرناندز گفت که “تغییرات کمی دیدگاه خود را از چیزهایی که” مانند تصمیم به بازی در این بیماری همه گیر در این فصل است. اما خود را قریب الوقوع رایگان آژانس همچنین صحبت با صدای بلند — چیزی که Mookie بتی همچنین با اشاره به تصمیم خود را به بازی.

امید بستن به خارج در این فصل را به تعویق انداخته که رایگان آژانس تا پس از فصل آینده (زمانی که توافق دسته جمعی را مجبور به مذاکره شود).

“برای من شخصا شاید اگر آن را هر سال دیگر من در نظر گرفته اند فکر انصراف” از 28 ساله هرناندز گفت. “اما زمانی که شما نزدیک به یک عامل آزاد, من فکر نمی کنم شما می توانید که کالا و عقب بنشینید و را انتخاب کنید برای به تاخیر انداختن رایگان آژانس یک سال. من فکر می کنم رایگان آژانس چیزی است که همه کار می کند برای تمام طول زندگی خود را به ویژه هنگامی که شما بوده ام در اینجا و بازی در لیگ های بزرگ و آن طول می کشد در حالی که برای شما برای رسیدن به این نقطه است. برای من همچنین قادر بودن به یک عامل هنوز در 20s — این نوع از شما می توانید می گویند نقل قول را تمام کردن ‘لوکس’ این روز است. … سی (سال) است که 40 جدید در بیس بال این روز است.”

همراه با هرناندز و بتی Joc Pederson و جاستین ترنر می تواند رایگان عوامل این offseason یک بخش قابل توجهی از فهرستی است که می تواند منجر به گردش مالی بیشتر از داجرز داشته اند بیشتر در طول زمستان خود را در زمان اجرا از بخش عناوین. که شده است از دست داده در آن دسته از بازیکنان است.

“من قصد ندارم به دروغ شده است وجود دارد یک نظر در اینجا و آنجا” هرناندز گفت. “اما در همان زمان هیچ چیز در این زندگی تضمین شده است. تنها چیزی که ما تضمین شده در حال حاضر در این فصل که جلوتر از ما. من فکر می کنم همه ما حتی اگر رایگان آژانس می تواند در پشت ذهن ما یا هر چیز دیگری و می تواند خزش به افکار خود را در اینجا وجود دارد و من فکر می کنم ما همه بسیار با تمرکز بر آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن این سال و چه هدف برای ما به عنوان یک واحد است.”

همچنین

رابرتز انتخاب شده به عنوان یکی از نه نفر اعضای جدید در UCLA ورزشی سالن از شهرت. کلاس 2020 شامل کایرا Goerl (softball), لورن تعطیلات (فوتبال زنان), Kevin عشق و راسل وستبروک (بسکتبال مردان) مایک پاول (track & field), نوئل کوین (بسکتبال زنان), تاشا Schwikert (ژیمناستیک) و آدام رایت (مردان water polo). … حداکثر Muncy گاوین لوکس و A. J. پولاک در زمان اضافی در خفاش ها در یک شبیه سازی شده-محیط بازی سه شنبه بعد از ظهر. Muncy به عنوان DH در intrasquad بازی. Muncy شده است قادر به ضربه با وجود مجروح انگشت در دست چپ او بود اما محدود در کار دفاعی. رابرتز گفت: Muncy شروع به در نظر گرفتن زمین توپ در حال حاضر و می تواند بازی دفاع در یک intrasquad بازی پنج شنبه و یا جمعه. … تایلر سفید داده شد آزادی و امضا شده با SK Wyverns از بیس بال کره ای سازمان است. سفید را شامل نمی شد در داجرز’ 60 بازیکن برای اردوی تابستانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو