LA County آخرین ضعیف فکر کردن ایده

کالیفرنیا آغاز خواهد شد رای گیری در Nov. 3 انتخابات در اوایل ماه اکتبر و برای برخی از سیاستمداران و گروه های م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399

کالیفرنیا آغاز خواهد شد رای گیری در Nov. 3 انتخابات در اوایل ماه اکتبر و برای برخی از سیاستمداران و گروه های منافع آنها نشان دهنده این رقابت ها برای رای دهندگان تصویب دستور کار است که بسیاری از رای دهندگان مخالفت اگر آنها به حال کمی بیشتر توجه کنید از چه چیزی اتفاق می افتد.

برخی از شوراهای شهر و شهرستان تخته از سرپرستان اعلام ویژه "انتخابات" به تثبیت با انتخابات قانونی ترفند که مجلس قانونگذاری ایالتی به تازگی استفاده می شود به گزاره های 18 و 19 واجد شرایط برای رای گیری یک هفته پس از مهلت.

اگر وجود داشته است کامل جلسات عمومی رای دهندگان ممکن است آموخته اند که در پیش است که گزاره 18 اجازه می دهد دانش آموزان دبیرستانی برای رای بر افزایش مالیات ها و گزاره 19 خواهد افزایش مالیات بر املاک در خانه ها و خواص دیگر منتقل بین والدین و فرزندان.

در کامپتون شورای شهر در مورد قرار دادن یک شهرستان منشور اصلاح در انتخابات است که تصویب چنین تغییراتی به عنوان پایان انتخابات برای موقعیت شهر کارمند دادستان شهرستان و شهر خزانه دار. به جای آن, این مقامات خواهد بود منصوب شده توسط شورای شهرستان. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

در کالور سیتی, شورای شهر مورد بحث در جولای 27 جلسه که آیا برای قرار دادن یک اندازه گیری قبل از رای دهندگان به افزایش این شهر ملک مالیات نقل و انتقال. آنها می خواهم به فرمان تدوین و تایید شده توسط شب Aug. 3 برای به دست آوردن آن را در انتخابات ماه نوامبر.

در لس آنجلس هیئت ناظران مورد بحث در روز سه شنبه که آیا به پیش نویس رای گیری اندازه گیری است که اصلاح این شهرستان منشور به دستور تخصیص 10 درصد از محدودیت درآمد در صندوق به طور کلی برای برنامه های پشتیبانی شده توسط یک ائتلاف از گروه ها به دنبال عدالت اجتماعی است.

شهرستان, مدیر عامل شرکت گفت: هیئت مدیره است که اصلاح خواهد محدودیت های مالی و بودجه انعطاف پذیری county, چیزی است که می شود به خصوص خطرناک در طول رکود اقتصادی می تواند جذب اطلاع از رتبه بندی اوراق قرضه سازمان و مجموعه ای می تواند "یک خطر ناک سابقه."

شهرستان مشاور گفت: هیئت مدیره است که آن نامشخص است که آیا اصلاح "خواهد زنده ماندن یک چالش قانونی."

شهرستان کلانتر گفت: هیئت مدیره است که اصلاح خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت امنیت عمومی.

اما سرپرست شیلا Kuehl اصرار داشت که اصلاح شد مورد نیاز برای جلوگیری از "180" توسط یک آینده هیئت مدیره است که با قبول نمی کند که هیئت مدیره فعلی را اولویت های هزینه.

سرپرست کاترین Barger مقابله که متمم خواهد بود "غیر مسئولانه" و به دور از سرپرستان مسئولیت به عنوان اعضای هیئت مدیره.

اگر چه سرپرست جانیس هان ابراز نگرانی کرد که اصلاح خواهد منجر به اخراج از شهرستان و کارگران و سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: او تا نگرانی بیش از یک چالش قانونی این اقدام در نهایت به تصویب 4-1 با Barger ارائه تنها مخالفت.

"این شده است به خوبی فکر کردن" Barger گفت: شکایت که در آن ایجاد شده بود در "مرده از شب."

او با اشاره خاص با تحریک یک نظرسنجی که به سفارش ایران در راه است. انجام شده توسط یک شرکت به نام Evitarus و به بیرون درز به Fox 11 لایحه Melugin این هفته نظرسنجی نظر سنجی از 1200 به احتمال زیاد رای دهندگان بین 25 ژوئن و جولای 2 و به این نتیجه رسیدند که "به طور کامل 67 درصد از رای دهندگان تمایل به رای" بله "" در یک اندازه گیری است که "اختصاص یک درصد از موجود درآمد" به "خدمات و پشتیبانی" است که "احیای محروم و کم درآمد جامعه ایجاد ثبات مسکن و ترویج نژادی و حقوق صاحبان سهام."

پول آمده از امنیت عمومی بودجه. حداقل این است که قصد از این گروه حمایت از منشور اصلاح. وب سایت خود را در Reimagine.لا باعث می شود آن را بسیار روشن است که آنها فکر می کنم اجرای قانون است که بیش از بودجه.

فرمان در حال حاضر خواهد شد پیش نویس و هیئت مدیره رای خواهد داد روز سه شنبه برای قرار دادن آن در انتخابات. "ما در حال درخواست رای دهندگان از L. A. شهرستان به تصمیم بگیرد که آیا آنها فکر می کنم آن را یک ایده خوب" هان گفت.

وجود ندارد زمان زیادی را برای رای دهندگان به یادگیری جزئیات از کل بودجه لس آنجلس جمعیت 10 میلیون قبل از تصمیم گیری که آیا به طور دائم اختصاص صدها میلیون دلار به برنامه هایی که هنوز ناشناخته است.

شما فقط می تواند با رای "نه" به ارسال پیام است که آن را سوء استفاده از قدرت به بار آخرین لحظه منشور اصلاح به یک توپ و آتش آن را بر روی انتخابات ماه نوامبر. ما باید برای دیدن اگر آنها را به صرف پول برای مبارزات انتخاباتی برای آن است.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن