کلیپرز نزدیک مرکز پس از مثبت coronavirus آزمون در سفر پارتی

کلیپرز بسته عمل خود را تسهیلات به بازیکنان و کادر شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی زیر یک تست مثبت برای coronavi

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

کلیپرز بسته عمل خود را تسهیلات به بازیکنان و کادر شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی زیر یک تست مثبت برای coronavirus برای یک عضو از تیم سفر که آماده شد به سر به اورلاندو فلوریدا در هفته آینده به آماده شدن برای فصل راه اندازی مجدد. ESPN آدریان Wojnarowski گزارش توسعه است.

این اولین گزارش از تست مثبت در کلیپرز شد.

در زوم چت با خبرنگاران در روز چهارشنبه مربی Doc Rivers گفت که او نمی دانست که از هر یک از اعضای این تیم کلیپرز و یا کارکنان داشتن تست مثبت است.

"نه که من می دانم" او گفت:. "من حتی نمی دانم که اطلاعات است که خوب است. من فکر می کنم تا کنون حداقل در حیاط ما خیلی خوب است. بچه ها به انجام یک کار بزرگ در تلاش برای محافظت از خود, اما, این, ویروس, او یک معنی مشتری. بنابراین ما در حال انجام بهترین های ما در اینجا."

در اوایل روز شنبه لیگ اعلام کرد که از آزمون اداره به 344 بازیکنان NBA بین ماه های ژوئن 24-29 نه بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. بیست و پنج نفر از 351 بازیکنان آزمایش مثبت پس از آغاز تست در ژوئن 23, هر NBA آن اضافه شده است که در تست های انجام شده از 884 تیم کارکنان بین ماه های ژوئن 23-29, 10 آزمایش مثبت است.

در هر لیگ را سیاست: "هر بازیکن مربی و یا تیم کارکنان عضو که تست مثبت باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا آنها برآورده بهداشت عمومی پروتکل برای قطع جداسازی و پاکسازی شده اند توسط یک پزشک."

روز چهارشنبه کلیپرز گارد Landry Shamet گفت که او در مورد زندگی در داخل NBA حباب در اورلاندو در بخشی به دلیل این بیماری بسیار گسترده از جمله در L. A. شهرستان که در آن مقامات بهداشت عمومی گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 55 LA County ساکنان درگذشت با توجه به کروناویروس-علل — 20 بیش از تعداد گزارش روز شنبه.

"اگر وجود دارد یک سناریو که در آن شما احساس می کنید راحت تر آن خواهد بود که در یک حباب است که به عنوان کنترل به عنوان هر محیط می تواند" Shamet گفت. "وجود دارد هیچ گزینه ای با هیچ خطر در این نقطه است. شما می توانید آن را برای دریافت گاز از امروز پایین خیابان. بدیهی است که یک نگرانی, اما من فکر می کنم ما در بهترین وضعیت ممکن و سناریو برای مبارزه با آن است."

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب