لیگ برتر فوتبال فصل تنظیم رزومه میان عدم قطعیت ناشی از COVID-19

لیگ برتر فوتبال تا به حال پرده برداری از برنامه های خود را برای 25 فصل جشن در ماه ژانویه. این جشن هرگز در مسیر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

لیگ برتر فوتبال تا به حال پرده برداری از برنامه های خود را برای 25 فصل جشن در ماه ژانویه.

این جشن هرگز در مسیر به عنوان فصل بسته شد پس از دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

امشب پس از نزدیک به چهار ماه وقفه MLS خواهد سر فصل آن در یک "حباب" در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا با MLS برگشت مسابقات است.

چه اتفاقی می افتد پس از آن حدس و گمان است.

منجر به شروع مسابقات وجود داشته است مثبت تست های کروناویروس و FC Dallas خارج از مسابقات روز پنج شنبه گزارش 10 بازیکن و یکی از اعضای ستاد تست مثبت است.

FC Dallas برنامه ریزی شده بود برای باز کردن گروه B بازی در برابر ونکوور پنج شنبه.

شده اند وجود دارد تیم نیاز به تاخیر در ورود آنها با توجه به تست اما از شنبه همه تیم وارد شده بود به این مجموعه.

"به صداقت, من احساس امن در اینجا" اورلاندو سیتی انگلستان نانی روز دوشنبه گفت:. "پس من در اینجا وارد این هتل می بینم تمام شرایط. راه آنها را مدیریت همه چیز را برای بازیکنان به امن ...

"من مثبت در مورد این مسابقات را در مورد حباب در اینجا در دیزنی و من امیدوارم که ما همچنان مانند که تا پایان این دوره از مسابقات است."

همانطور که برای بقیه از مسابقات را نشان می دهد بر روی بروید در حال حاضر شروع با اورلاندو سیتی گرفتن در بین میامی CF (5 p. m.; ESPN).

"ما 550 بازیکنان که در حال حاضر تست شده و 13 تن از آنان را آزمایش مثبت" MLS کمیسر دان گاربر روز دوشنبه گفت:. "در حال حاضر آن را بسیار پایین در صد. این بازیکنان هستند که در اورلاندو امن هستند آنها راحت, آنها, آموزش, آنها در حال غذا خوردن آنها در حال بازآفرینی است. آنها در حال انجام کارهایی که مطابق با پروتکل های آنها با پوشیدن ماسک های آنها به لحاظ اجتماعی فاصله. آنها در حال مدیریت زندگی خود را در یک حباب.

"در حال حاضر در صورتی که حباب است مشکوک و چیزی باید اتفاق می افتد, پس از آن ما در حال رفتن به آدرس آن است."

سه شنبه بالقوه آینده وضعیت به وجود آمد که لیگ به تعویق افتاد, Nashville, انگلستان, درب بازکن, در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه در برابر آتش سوزی شیکاگو.

با توجه به MLS Nashville تا به حال پنج بازیکن تست مثبت برای COVID-19 پس از ورود جولای 3 و چهار نفر دیگر را دریافت کرده اند مجمل نتایج آزمون. باشگاه قرنطینه شده به خود را در اتاق های هتل و تا به حال نه یک جلسه تمرینی پس از 30 ژوئن.

در لیگ نیز گفت: "آن را ادامه خواهد داد به منظور بررسی نشویل SC مشارکت در MLS برگشت مسابقات زیر نتایج تست اضافی." بنابراین ممکن است که یک تیم دیگر می تواند خارج شود.

"بله نگرانی وجود دارد و وجود دارد بسته به جایی که شما می توانید اطلاعات وجود دارد چیزهای مختلف متفاوت گزارش میاد بیرون آمدن از داخل حباب" LAFC مربی باب برادلی گفت. "بنابراین من می دانم که بازیکنان صحبت کردن با بچه های دیگر که در حال حاضر وجود دارد و ما فقط بحث داخلی و به دنبال راه هایی است که ما می توانیم به یکدیگر کمک کنیم."

هر دو کهکشان و LAFC وارد اورلاندو شنبه شب. بازی خود در گروه F آغاز خواهد شد ژوئیه 13. همه در داخل "حباب" را آزمایش می شود هر روز دیگر و خواست به تمرین همان پروتکل های ایمنی به عنوان آنها را در بازار به خانه خود.

"آن را متفاوت از" اینتر میامی هافبک خواهد Trapp گفت. "ما همه در اینجا در تلاش برای بازی فوتبال به دلیل ما می خواهیم به انجام این کار است و به عنوان بازیکن ما می خواهیم به بازی اما شما یک مسئولیت به عنوان بازیکن نیز در این لیگ به رعایت پروتکل های هستند که در مقابل."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب