NFL schedule خواهد لگد کردن با روسای مقابل تگزاسی در سپتامبر. 10

The Kansas City Chiefs باز خواهد شد دفاع از خود را در سوپر جام قهرمانی با میزبانی هوستون در سپتامبر. 10 در NFL

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

The Kansas City Chiefs باز خواهد شد دفاع از خود را در سوپر جام قهرمانی با میزبانی هوستون در سپتامبر. 10 در NFL سالانه کیکآف بازی — انتظار تحولات در coronavirus همه گیر ،

تگزاسی ها برنده یک به طور منظم فصل بازی در نوک پیکان ورزشگاه در سال 2019 و سپس منفجر 24-0 سرب در بخشی از دور پلی آف.

مربوط به: قوچ خواهد باز SoFi در سپتامبر. 13 | شارژر' برنامه به نظر می رسد کنترل

یکی دیگر از برجسته از آخر هفته باز خواهد شد که تام بردی را به طور منظم فصل اولین با خلیج تمپا در برابر Drew Brees در نیواورلئان در سپتامبر. 13 — اولین matchup 40-plus quarterbacks در NFL تاریخ است.

افتتاح SoFi ورزشگاه در منطقه لس آنجلس که یکشنبه شب قوچ میزبانی کابوی ها.

Allegiant ورزشگاه در لاس وگاس را در اولین دوشنبه شب هفت. 21 با اظهارات رو Brees و پرستاران.

تمام 32 تیم منتشر شد برنامه های خود را در اوایل یکشنبه شب با کامل 2020 لیست برنامه ریزی شده بود نشان داد لیگ و کمی بعد.

این ستاد که برنده اولین سوپر باول در نیم قرن در بهمن ماه سال گذشته نیاز به بیس بال سلطنتی به حرکت خود بازی برای سپتامبر. 10 که در حال حاضر بخشی از doubleheader دو روز زودتر. این تیم ها در استادیوم های به اشتراک گذاری پارکینگ.

NFL schedule, نه به ذکر است offseason فعالیت ها و فصل شده است در نظر گرفته شود آزمایشی با توجه به زمان ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

اما کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ در حال برنامه ریزی برای یک فصل عادی البته در حالی که طرح های احتمالی.

"لیگ و باشگاه ها شده اند در تماس با مربوطه محلی و ایالتی و دولت فدرال و مقامات ادامه خواهد داد به انجام این کار" NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت.

سنتی شنبه شب doubleheader در آخر هفته باز خواهد شد که پیتسبورگ در New York Giants است که یک تازه کار سر مربی در جو قاضی و تنسی در دنور.

"شماره یک مثبت است و ما در حال گرفتن آماده برای بازی فوتبال به طوری که بزرگترین چیزی که" قاضی گفت. "هنگامی که شما برنامه شروع می شود در حال حرکت کمی سریع تر در ذهن خود را در شرایط آماده شدن برای آنچه که در مقابل شما است."

بالا کلی پیش نویس انتخاب جو نقب زدن و Bengals شروع کردن در برابر ششم انتخاب کلی در مارس پیش نویس جاستین هربرت و شارژر در سینسیناتی. این Bengals نیز روبرو خواهد شد که دیگر از شدت کارفرمایی تازه کار توا Tagavailoa و دلفین ها در هفته 13.

جدید انگلستان بدون بردی در QB برای یک درب بازکن تنها برای دومین بار پس از سال 2001 او به حالت تعلیق در آمد برای اولین بار چهار بازی از سال 2016 میزبان میامی در افتتاحیه یکشنبه.

شکرگزاری بازی ها باید هوستون در دیترویت واشنگتن در دالاس پس از آن یکی از لیگ شدیدترین رقابت با بالتیمور در پیتسبورگ در شب بازی.

در اواخر فصل چهار شنبه ها برنامه ریزی خواهد شد اما با نامشخص ترکیب هیرو به صورت انعطاف پذیری چیزی NFL انجام داده قبلا.

برخی به رسم سنگین در اوایل فصل مورد علاقه خواهد بود گذشته دو لیگ MVPs پاتریک Mahomes و Lamar جکسون رو در هفته 3 شنبه شب در شهر کانزاس. اشراف و کلاغ هر پنج نخست-زمان بازی ها به عنوان انجام انگلستان, Dallas, سبز, خلیج, خلیج تمپا دفاع از NFC قهرمان سان فرانسیسکو و قوچ.

دیترویت و واشنگتن هیچ نخست-زمان گردش.

یک شب جمعه, مسابقه, در, کریسمس, که, مینه سوتا بازدید نیواورلئان.

هر تیم دارای دو خانه و دو دور بازی در ماه اول برنامه. آیا این یک تغییر ناگهانی و یا با طراحی ناشناخته است.

این فصل به پایان می رسد Jan. 3 با همه بخشی از ترکیب هیرو به عنوان در سال های اخیر است. سپس به دنبال پلی آف با سوپر باول میله میله برای Feb. 7 در تمپا, فلوریدا.

در انتظار تحولات با کروناویروس ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب