مرد سیاه و سفید می میرد پس از فیلم را نشان می دهد افسر زانو در گردن

توسط امی FORLITIمینیاپولیس (AP) — سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دیده می شد در یک تماشاچی ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

توسط امی FORLITI

مینیاپولیس (AP) — سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دیده می شد در یک تماشاچی های تصویری شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد به عنوان یک افسر زانو در گردن او در هنگام بازداشت و نگهداری از زانو وجود دارد برای چند دقیقه پس از انسان متوقف شد.

مرگ دوشنبه شب پس از یک مبارزه با افسران تحت بررسی بود توسط اف بی آی و وزارت امور خارجه مقامات اجرای قانون است. آن را درو مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید روز سه شنبه در یک پست در Facebook صفحه.

"سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس," فری ارسال شده است.

مینیاپولیس پلیس گفت: مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل و مقاومت کردند. این ویدیو نشان می دهد یک افسر ناشناس دو زانو بر گردن خود و نادیده گرفتن درخواست خود. "لطفا, لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد" مرد شنیده گفتن افسر.

پس از چند دقیقه یکی از افسران می گوید این مرد به "استراحت." "من نمی توانم نفس بکشم" او پاسخ می دهد. ساعت عبور و مرد می شود حرکت تحت افسر داری. افسر برگ زانو خود را در گردن برای چند دقیقه بیشتر.

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو با برخی از ضبط بر روی تلفن های خود را. تماشاگران شد افزایش آشفته به عنوان مرد التماس کرد با پلیس است. یکی از اطرافیان می گوید افسران که آنها نیاز به او اجازه نفس کشیدن. یکی دیگر فریاد زد و ماموران برای بررسی این مرد پالس.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo صحبت با خبرنگاران سهشنبه خواسته شد تا در مورد استفاده از زانو در گردن در طول بازداشت.

"ما به وضوح سیاست های در محل مورد قرار دادن کسی که تحت کنترل" Arradondo گفت و توضیح داد که این سیاست ها "خواهد بود بخشی از تحقیق کامل می کنیم و داخلی است."

شهر نیویورک افسر گارنر مورد گفت: او با استفاده از یک حقوقی مانور به نام "کمربند ایمنی" برای پایین آوردن جلب آنها به پلیس گفت: تا به حال شده است مقاومت در برابر بازداشت. اما به پزشکی قانونی مراجعه به آن به عنوان یک سبد در گزارش کالبد شکافی و گفت: آن منجر به مرگ او. سبد مانور ممنوع تحت پلیس نیویورک سیاست.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است "غیر کشنده نیروی گزینه" با توجه به سیاست اداره کتاب است.

یک سبد در نظر گرفته شده است یک نیروی مرگبار گزینه و شامل کسی که مانع تنفس. با توجه به این بخش را استفاده از نیروی سیاست ماموران پلیس به استفاده از تنها یک مقدار نیروی لازم خواهد بود که عینی معقول است.

پیام های چپ با افسران پلیس اتحادیه نمی شد و بلافاصله بازگشت.

Nekima لوی-آرمسترانگ برجسته محلی فعال گفت استار تریبیون که به تماشای فیلم هایی که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ساخته شده او را "بیمار به معده او" و او را به یاد این گارنر مورد. یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر در جلب مرگ جرقه تظاهرات در سراسر کشور است.

مرگ این مرد در مینیاپولیس نیز آمد در میان خشم و انزجار بیش از مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله Feb. 23 در گرجستان پس از یک پدر و پسر به دنبال 25 ساله سیاه پوست در آنها خال خال در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از اتهامات آورده بودند.

ماموران در مینیاپولیس نامیده می شدند حدود 8 بعد از ظهر دوشنبه به منظور بررسی یک گزارش جعلی در یک کسب و کار به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. پلیس این مرد اعتقاد بر این بود در 40s خود را مطابق مشکوک توضیحات در ماشین خود را.

"او دستور داد به گام از اتومبیل خود را. پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران" سالمند در بیانیه ای گفت. "افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی."

این که بلافاصله شناسایی گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او به زودی درگذشت, پلیس گفت:. نام او و علت مرگ انتظار می رود که منتشر شده توسط پزشکی قانونی.

تمام بدن دوربین فیلم تبدیل شده به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره و آژانس خواسته به صحبت می کنند و با هر کسی که شاهد دستگیری و یا ثبت تصویری. ماموران درگیر شده اند و قرار بر پرداخت مرخصی اداری در هر بخش پروتکل. این سازمان گفت: نام افسران منتشر خواهد شد پس از مصاحبه های اولیه با مردم درگیر و شاهد است.

اف بی آی در حال انجام یک جداگانه فدرال حقوق مدنی تحقیق در درخواست از مینیاپولیس پلیس BCA گفت. پیام های چپ با اف بی آی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

پلیس در مینیاپولیس آمده اند تحت بررسی در سال های اخیر برای مرگبار اجرا فهم با شهروندان است. یک زن 24 ساله سیاه Jamar کلارک بود به ضرب گلوله در سر و درگذشت در سال 2015 پس از رویارویی با دو افسر پلیس در پاسخ به یک گزارش حمله. یک دادستان شهرستان کاهش یافته و به تعقیب ماموران گفت کلارک تلاش شد برای یکی از افسران تفنگ زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

یک زن سفید, جاستین Rusczcyk Damond درگذشت در سال 2017 زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد در معده توسط یک مینیاپولیس افسر در پاسخ به 911 تماس بگیرید. که افسر که سیاه و سفید بود که به جرم قتل نفس و قتل و در حال گذراندن 12 سال در زندان.

آسوشیتد پرس نویسنده گرچن Ehlke در میلواکی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن