لیکرز دستیار لیونل فلوریس نخواهد سفر به اورلاندو با توجه به نگرانی های بهداشتی

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در طول دو هفته گذشته NBA دارای ماساژ پیام خود را جهانی دیزنی پردیس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در طول دو هفته گذشته NBA دارای ماساژ پیام خود را جهانی دیزنی پردیس: با یک محیط کنترل شده, مهاجم, تست و نظارت و محدود پرسنل به اصطلاح حباب که در آن لیگ است که عملیات خود را راه اندازی مجدد به طور بالقوه می تواند امن تر از جهان اطراف آن است.

اما وجود دارد برخی از خطرات NBA کمتر مایل به گرفتن که روشن تر شد جمعه زمانی که یاهو ورزشی شد به گزارش لیکرز دستیار لیونل فلوریس نمی خواهد سفر به اورلاندو با توجه به نگرانی های اساسی در مسائل مربوط به سلامت. یک فرد با دانش لیکرز' پیشنهاد 35-سفر عضو حزب تایید به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه فلوریس که نمی خواهد به تیم ملحق شوند اما در حال برنامه ریزی برای کار از راه دور.

هنگامی که او پیوست Frank Vogel کارکنان در طول تابستان او منادی تجربه خود را به عنوان یک دو بار سر مربی NBA و دیرین نیمکت حضور پس از بازی خود را حرفه ای در '70s به. اما عوامل ساخته شده است که او را هدایت صدا برای لیکرز هستند که در حال حاضر گمان او بالاتر عامل خطر برای COVID-19: در 66 او قدیمی ترین عضو لیکرز کارکنان و یکی از اعضای ارشد و مربیان در NBA.

این فلوریس تصمیم گیری است به احتمال زیاد یکی وگل اشاره شد به عنوان او در مورد "نسبتا بدبختی" فرایند تصمیم گیری که آیا حضور در NBA فصل راه اندازی مجدد هنگامی که لیکرز پرواز به اورلاندو در جولای 9. نیاز به پرسنل پزشکی به نشانی بازیکن مسائل بهداشتی نیز با قرار دادن فشار بر کارکنان مربیگری سفر نقاط وگل گفت: پنج شنبه.

"وجود چند تن از اعضای کارکنان ما است که ما در حال رفتن به قادر به آوردن به حباب که کاملا رک و پوست کنده ما باید در حباب" او گفت:. "اما محیط زیست فقط اجازه نمی دهد ما را به انجام این کار و که فقط بخشی از این بیماری همه گیر زندگی و وضعیت ما هستید."

موشک دستیار جف Bzdelik, 67, نیز, نیست, سفر به اورلاندو به دلیل یک تصمیم شخصی با توجه به ESPN گزارش. سه NBA سر مربیان — Gregg Popovich, Mike D'Antoni و آلوین Gentry — 65 ساله یا مسن تر و تا کنون هیچ یک از آنها شده است بنا به گزارش اداره کردن از راه اندازی مجدد. در یک یادداشت NBA مشخص شده در ماه گذشته لیگ و تیم ها باید از این قدرت برای رد کردن کارکنان برای نگرانی های بهداشتی — که درو واکنش از ملی بسکتبال مربیان کانون است که آن را می تواند ناراحت ثبات شغلی از برخی از اعضای ارشد خود را.

به طور کلی در NBA کارکنان که تا کنون آزمایش شده در نرخ پایین تر از بازیکنان. نتایج منتشر شده توسط NBA و NBPA نشان داد 25 از 351 بازیکنان حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس (7.1 درصد) در مقابل 10 از 884 تیم و کارکنان (1.1 درصد). اما با توجه به اینکه بازیکنان جوان و فیزیکی اعداد اول جرد دادلی گفت: او بدست این معنا که بسیاری نگران جدی پزشکی عوارض ناشی از ویروس اما بیشتر ترس از انزوا قرنطینه.

"هنگامی که ما وجود دارد منظورم این است که شما باید بهترین متخصصان پزشکی," او گفت: در روز شنبه رسانه های جلسه. "من در تلاش برای نگه داشتن مردم در پایان روز, من فکر نمی کنم هر کسی ترس مرگ من فکر می کنم آنها از ترس آنها به طور بالقوه می تواند آن را دریافت کند. و من فکر می کنم آنها فکر می کنند که آن را sucks که آنها را می توان در قرنطینه به مدت هفت روز در یک خانه کوچک آنها نمی دانند که هیچ چیزی در مورد."

فلوریس است که انتظار می رود شرکت از راه دور با لیکرز' postseason اجرا شود. در حالی که لیکرز انتظار می رود به اضافه کردن کارکنان به عنوان طولانی به عنوان آنها پیش از طریق پلی آف بعید است فلوریس می تواند اضافه شود و بعد با توجه به نگرانی های بهداشتی خود را.

مدیر کل راب Pelinka گفت: قبلا در این هفته که "انعطاف پذیری نیروی انسانی" یکی از این سازمان بزرگترین چالش است.

"است که یک منبع ثابت از گفت و گو داخلی: چگونه ما انعطاف پذیری کارکنان ؟ اگر ما نمی تواند ما را کامل کارکنان چگونه ما را تشکیل می دهند برای این زن یا این مرد است ؟ چگونه می توانم زمین و با آن کمک کند?" او گفت:. "و من فکر می کنم حتی برای کارکنان است که نمی اجازه دهید تا روشن شود آنها ادامه خواهد داد به انجام شغل خود را از آنها ادامه خواهد داد تا بخش بزرگی از آنچه ما به عنوان یک سازمان در اورلاندو — آنها فقط توان انجام آن را از راه دور مانند بسیاری از ما انجام شده است شغل ما در طول این COVID همه گیر به هر حال."

لیکرز نیز در ادامه به صبر در یادگیری اگر تیم خود را سالم خواهد بود: Avery Bradley در حال حاضر متمایل و دوایت هاوارد هنوز خانههای گلی خالی یک تصمیم گیری که آیا برای پیوستن به. هر دو مردان ارائه کرده اند به چالش کشیدن موقعیت خانواده به توضیح تصمیمات خود را حداقل در بخشی.

دادلی شده است که یکی از مهمترین آوازی طرفداران در پایان فصل گفت که او تا به حال هیچ مشکل پذیرش تصمیم گیری های مختلف با هم تیمی های خود را — هر چند او هنوز هم امیدوار است هوارد که در لیکرز' راه اندازی مجدد فهرستی قادر خواهد بود برای پیوستن به پایین دست.

"برای اوری مرد با پسر خود و آن نوع از بهداشت نگرانی شما را کاملا درک کنند و با دوایت وضعیت منظورم این است که ما همه را به احترام به آنچه که او نیاز به تحمل با آن" دادلی گفت. "برای ما زندگی مهم تر است. ما دوست دارم به آنها را داشته باشد اما وجود ندارد هر بیمار را به سمت هر بازیکنی که می خواهد به نشستن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن