جرقه' Nneka Ogwumike کشیدن به چالش کشیدن عمل تعادل در Wubble'

خواسته آنچه در آن به معنی برای موفقیت در "Wubble" — WNBA بازیکنان مدت برای نسخه خود را از NBA حباب — جرقه' Nne

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

خواسته آنچه در آن به معنی برای موفقیت در "Wubble" — WNBA بازیکنان مدت برای نسخه خود را از NBA حباب — جرقه' Nneka Ogwumike ذکر شده هم تیمی Candace پارکر که در هفته گذشته گفت: "در این فصل ندارد یک ستاره در کنار آن یک علامت تعجب."

"برای من به راه رفتن دور با هر چیزی مهمتر از همه واقعا فقط یک قهرمانی جاوا بسیار خوبی به دست آورده" Ogwumike گفت. "این است برای رفتن به یک فصل است که هیچ کس را فراموش کرده ام."

شش-زمان همه ستاره رو به جلو است که یک دلیل بزرگ برای آن ،

به عنوان رئیس جمهور WNBPA, Ogwumike کمک هماهنگ بازگشت به عمل برای یک فصل کامل را پرداخت برای هر بازیکن شرکت کننده — با وجود تمام مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با شروع این ماه 12 تیم لیگ بازی خواهد کرد 22-بازی های نجومی و سنتی برگشتی به طور کامل در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا که در آن Ogwumike کمک به صاف فرود به WNBA بازیکنان تنظیم به زندگی در آن Wubble از جمله پرداختن به چالش های که فنر مربوط به غذا و مسکن.

Ogwumike انجام است که در حالی که طلوع در انواع عدالت اجتماعی از طرح های است که به معنی بسیار به او و همکاران او.

و وجود بسکتبال بیش از حد.

Ogwumike های 2016 WNBA MVP است که بخش عظیمی از جرقه' چشم انداز این خلاصه فصل هنگامی که آنها بازی بدون All-Stars کریستی Toliver و Chiney Ogwumike هر دو از آنها را انتخاب و به جست و خیز فصل به دلیل آسیب دیدگی نگرانی.

"(Nneka Ogwumike است) مسلما با ارزش ترین فرد بازیکن ... در کل لیگ گفت: جرقه مربی Derek Fisher که تقدیر برای Ogwumike به حجم کار داشتن به عنوان NBPA رئیس جمهور از 2006-2013.

در زوم ویدئو کنفرانس روز شنبه با خبرنگاران پس از تیم دوم تمرین Ogwumike اعتراف او هنوز در تلاش برای تعادل همه از او در حال انجام وظایف.

"هنگامی که ما به مذاکرات برای CBA من تجربه یک سطح معینی از مسئولیت است که من به سرعت یاد گرفت ... چه انتظار از نقش" Ogwumike گفت. "اما پس از ورود به مذاکره است که من پیش بینی می شد یک بیماری همه گیر. آن را کاملا به چالش کشیدن واقعا فقط به دلیل آنچه که در همه صفحه; آن بوده است زیادی.

"من احساس می کنم که اگر من نیاز به خودم در دسترس تعداد زیادی از بازیکنان و البته کارکنان به طوری که ما واقعا می تواند آدرس همه نگرانی و انجام آنچه که ما آنچه که ما بشود آیا در این حباب چه ما پرشور در مورد هر دو بازی و همچنین تقویت صدای ما. پس از آن هنوز هم یک نوع کار در حال پیشرفت است اما من بسیار سپاسگزار به برگزاری این نقش است."

به تقویت بخش است به خصوص مهم برای زنان ورزش حرفه ای لیگ Ogwumike گفت. او اشاره کرد که لیگ قصد دارد به مناسبت گرامیداشت روز هر دو سیاه و سفید زندگی می کند و ماده می گویند نام او حرکات در آخر هفته باز شروع به کار کند.

"اگر چه ما در یک جهان در حال حاضر که در آن سیاه و سفید زندگی می کند و ماده می گویند نام او در جلو و مرکز عدالت اجتماعی شورا هنوز هم بسیار درگیر در رای گیری حقوق و ثبت نام و LGBTQ طرح" Ogwumike گفت: با اشاره به تازه تشکیل شورای که جرقه' Tierra Ruffin-پرات خدمت است.

این گفتگوها را تمدید خوبی در خارج از Wubble: در هفته گذشته لیگ را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع جلب protestation از آتلانتا رویای مالک کلی Loeffler این سناتور از گرجستان است که برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر. او نوشت: نامه ای به سازمان لیگ برای ابراز ناامیدی او و پس از او "ادامه در مورد تلاش برای قرار دادن یک پلت فرم سیاسی به لیگ برتر."

بسیاری از بازیکنان در پاسخ گفت که آنها می خواستند Loeffler حذف از WNBA.

Ogwumike گفت که او نمی تواند صحبت می کنند و از طرف WNBPA اما شخصا او فکر می کند Loeffler غلط است.

"همه به من می گویند این است که اگر کسی معتقد است که, و این چیزی نیست که لیگ مخفف سپس شما می توانید ترک" Ogwumike گفت. "شما لازم نیست به ماندن است."

اضافه شده Ogwumike: "جالب است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در نظر گرفته شده است و سیاسی نیست. این حقوق بشر موضوع است. بنابراین به سیاست به یک فضای که در آن بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر می گویند که ما نباید سیاست را به ورزش آن را کاملا متناقض زمانی که ما آورده بودن به سیاست است."

برای اینکه آیا یا نه Loeffler باید که نیست یکی از مسائل او را موظف به حل Ogwumike گفت: "وقتی که می آید به آن کسی که خواهد یا نمی خواهد تا آنجا که مالکیت که WNBA سوال است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب