مسئولیت شخصی کلیدی در این بیماری همه گیر بار

Coronavirus همه گیر و جهانی آتن شامل گسترش آن باید قابل درک است که یک منبع اضطراب و نا امیدی به آمریکایی ها اس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

Coronavirus همه گیر و جهانی آتن شامل گسترش آن باید قابل درک است که یک منبع اضطراب و نا امیدی به آمریکایی ها است. حتی با اقدامات فوق العاده گرفته شده برای محدود کردن انتشار COVID-19 ادعا کرده است زندگی بیش از 130,000 آمریکایی ها و بسیاری از سراسر جهان است.

ما همه می خواهم به بازگشت به زمانی که ما می توانید به مورد علاقه ما کسب و کار بدون ماسک و موانع. ما همه می خواهم به قادر به دیدار با دوستان و خانواده بدون احساس مانند ما در حال گرفتن یک خطر است. و ما همه می خواهم به زندگی می کنند بدون شبح از یک ویروس است که نه تنها از بین بردن زندگی می کند اما کدام دهید دولت برای محدود کردن آزادی.

برای اکثر آمریکایی ها باید به طور جدی در پاسخ به خواسته های این زمان. کسب و کار پاسخ داده اند با پا تا شستشو کنترل جمعیت و نقل مکان کرد به سمت گسترش استفاده از telework زمانی که امکان پذیر است. افراد از مدتها پیش به پایان رسید و وحشت-خرید از اوایل هفته در حالی که وحی در نظر گرفتن نوع معقول اقدامات پیشگیرانه مورد نیاز برای محدود کردن گسترش ویروس.

با این تلاش های آمریکایی که خوشبختانه قادر به دیدن روشنایی ضعیف تابیدن از حالت عادی در هفته های اخیر و ماه. افزایش موارد و خوشه در بستری شدن در بیمارستان هستند متاسفانه و در نتیجه برخی از محدودیت.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به نقد محاسن خاص هر اندازه گیری انجام آنچه که ما به عنوان افراد باید انجام دهید این است که مالکیت را از ما چگونه رفتار خودمان است.

همانطور که با شستن دست و وزن خطرات ناشی از فعالیت های خاص آن نباید و نمی کند, دولت حکم به تحقق بخشیدن به ارزش پوشیدن ماسک زمانی که در تماس نزدیک با دیگران است.

یک جامعه آزاد است که متکی بر افراد تصمیم گیری آگاهانه و رفتار در راه است که احترام به بدن استقلال از دیگران است. تحقیقات در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان روشن است که ماسک ماندگاری است که در ارتباط با کاهش و نرخ مرگ و میر. کار درست را انجام دهید و سپس آشکار است. شما لازم نیست که به مانند ماسک حکم به رسمیت شناختن ارزش پوشیدن ماسک.

زندگی خود و آزادی با ارزش هستند. بنابراین زندگی و آزادی های دیگران است. شما باید پوشیدن ماسک خود را شستن دست های خود و ادامه به اقدامات احتیاطی را نمی کند چرا که شما گفته شده برای انجام این کار, اما چون آنها کار درست را انجام دهید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن