LA County گزارش 4,592 جدید کروناویروس موارد – یک رکورد دیگر

به عنوان coronavirus همچنان گسترش آن در سراسر جنوب کالیفرنیا لس آنجلس را بالا افسر بهداشت هشدار داد پنج شنبه,

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

به عنوان coronavirus همچنان گسترش آن در سراسر جنوب کالیفرنیا لس آنجلس را بالا افسر بهداشت هشدار داد پنج شنبه, 16 جولای که در محل کار هستند و منبع اصلی انتقال و کارفرمایان موظف به رعایت بهداشت محدودیت برای محافظت از کارکنان.

مقامات بهداشت عمومی در روز پنج شنبه گزارش داد 4,592 بیشتر موارد از رمان coronavirus در L. A. County, بالاترین, تک-روز مورد تعداد پس از همه گیر آغاز شد. بالاترین روزانه مورد تعداد قبلا رخ داده در 14 ژوئیه هنگامی که 4,192 موارد گزارش شده است.

در طول دو روز گذشته 7,350 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شده در شهرستان لا مجموع 147,468 مجموع موارد در حال حاضر بیشتر از هر شهرستان در کشور است.

مرگ یکی دیگر از 59 نفر مرتبط با این ویروس همچنین گزارش شده است که پنج شنبه, آوردن تعداد کل مرگ و میر در این شهرستان به 3,988.

اضافی 31,000 نتایج آزمون گزارش شد پنج شنبه, کمی بالاتر از روزانه به طور متوسط در طول هفته گذشته.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره از ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است.

ساحل طولانی در روز پنج شنبه گزارش یک مرگ و 120 موارد جدید آوردن این شهر تلفات به 157 نفر و تعداد موارد در 6,252. پاسادنا گزارش 35 موارد جدید در مجموع از 1,620 اما اضافه شده جدید مرگ و میر آن در مجموع 101.

شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu, دیویس گفت: بازرسان در طول چند ماه گذشته بوده است در پاسخ به 2000 تا 3000 شکایت از یک هفته در مورد پتانسیل سلامت پروتکل نقض در محل کار.

ده ها تن از محل شیوع بیماری تحت بررسی هستند که بزرگترین آنها همچنان در لس آنجلس, پوشاک, پوشاک و امکانات تولیدی در جنوب لس آنجلس, دیویس گفت:. مقامات بهداشتی گزارش هفته گذشته که 300 نفر در این کارخانه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و چهار نفر کشته شده اند.

دیویس گفت: تعداد موارد تایید شده در این مرکز افزایش یافته است به 375 میان شرکت 2,290 کارکنان.

"تولید کننده است که هنوز بسته در انتظار برخی از فعالیت های اضافی به آنها را به رعایت و برای ما به پایان بررسی هر مخاطبین بالقوه است که هنوز هم ممکن است نیاز به تحت قرنطینه در این مکان," او گفت:.

دیویس گفت: محل کار تنظیمات را دیده اند بیشترین افزایش اخیر در موارد. کسانی که بیشتر در معرض شیوع بیماری مواد غذایی-شرکت پردازش و توزیع امکانات از جمله گوشت-بسته بندی گیاهان تولید کنندگان پوشاک کارخانه ها و انبارهای عمده فروشی, او گفت:.

"این محل باید چند چیز مشترک," او گفت:. "آنها در حال کارفرمایان بزرگ با تعداد زیادی از کارگران کم درآمد و آنها را به کارگران که در حال گذراندن شیفت های طولانی با هم در نزدیکی و در فضاهای داخلی."

آن شرایط به کمک این داده ها نشان می دهد که "سیاه و لاتین ساکنان و مردم در فقر مناطق در حال تحمل فشار از این ویروس است."

او همچنین گفت: بسیاری از کارفرمایان هنوز هم در حال سقوط کوتاه از جلسه عامل پروتکل گفت: شهرستان است "نه دیدن انطباق است که ما باید با سلامت عمومی مدیر بخشنامه بودن در محل برای حفظ سلامت مردم و امرار معاش امن است."

"کسب و کار شرکت های بزرگ اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود را به ارائه یک محیط امن کار," او گفت:. "آنها باید پایبند به همه افسر بهداشت احكام است. سلامت مردم در زندگی و معیشت در معرض خطر هستند."

دیویس اشاره کرد که در حالی که این شهرستان دریافت و پاسخ به هزاران نفر از محل کار شکایت یک هفته برخی از کارگران ممکن است تمایلی به جلو آمده و به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه از کارفرمایان خود را. او گفت: این شهرستان دارای یک خط کارگران می توانید تماس بگیرید و با خیال راحت به گزارش ممکن است تخلفات در 800-700-9995.

به طور کلی کارفرمایان به طور داوطلبانه آمده به انطباق هنگامی که آنها در حال بازدید توسط بازرسان دیویس گفت: و این بسیار نادر است برای شهرستان به توسل به جریمه و یا ممکن است تحت تعقیب کیفری.

دیویس' نظرات یک روز پس از این شهرستان اعلام کرد 65 درصد گسترش آن تست ظرفیت متمرکز صرفا در خدمت جوامع است. این شهرستان خدمات پزشکی, مدیر, دکتر کریستینا Ghaly گفت: سایت جدید بودند در حال تاسیس در Montebello دروازه جنوبی, Azusa چشم انداز شهر کامپتون و داونی-Norwalk. او گفت: سایت های موجود بودند در حال گسترش در بللفلور در شهر پومونا ال مونته و شرق لس آنجلس.

از روز شنبه وجود دارد 2,193 افراد بستری در این شهرستان با توجه به این ویروس و نه از جمله ساحل طولانی و پاسادنا که سلامت خود را بخش. این تعداد بالاترین آن شده است پس از همه گیر آغاز شد.

تعداد مرگ و میر با توجه به کروناویروس در شهرستان بود در 3,937 که از روز شنبه در حالی که تعداد موارد بود که در 143,207. روزانه به طور متوسط تعداد موارد تایید شده در این شهرستان دو برابر شده است بیش از دو ماه گذشته از 1,452 در اوایل ماه ژوئن به 2,859 در حال حاضر بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

بیش از 1.4 میلیون نفر از مردم تست شده برای این ویروس در این بیماری همه گیر با کلی رای مثبت آزمون در 9% از چهارشنبه. نورد به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته بود و کمی بالاتر در 9.8%.

فرر دوباره اشاره کرد که جوانتر ساکنان بین 18 و 40 ادامه به نمایندگی از یک بزرگتر تکه از مردم تست مثبت برای این ویروس و گرفتن بیمارستان فضایی — یک روند است که با شروع آخر هفته روز یادبود.

"افراد جوان بین سنین 18 و 40 نیز بستری در به طور قابل توجهی بالاتر از ما قبل از دیده می شود و آن را همچنان به افزایش است. آن را تقریبا در 30 ٪ در حال حاضر" فرر گفت.

مقامات بهداشتی شده اند فورا تماس را برای ساکنان به بازگشت به سختگیرانه تر پایبندی به عفونت-اقدامات کنترلی از جمله اجتماعی-دورى و اجتناب از تجمعات با افراد خارج از جمع خانواده خود و پوشیدن پوشش صورت در ملاء عام.

آنها کاهش یافته است به شناسایی هر گونه دقیق نقاط ماشه ای است که ممکن است منجر به بازگشت به اصل "امن تر در خانه" که به نام ساکنان به در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است ترک تنها برای کارهای ضروری و توقیف اکثر کسب و کار.

"اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب برای اجرای تمام ابزار ما در دست ما می تواند به کاهش گسترش و که باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد که شما را به امن تر در خانه" فرر گفت.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تمدید محدودیت های کسب و کار در 30 California counties از جمله لس آنجلس. سفارش خود را دوباره مجبور به بسته شدن سرپوشیده ورزشگاه, سالن مو, ناخن, سالن, عبادتگاه, ماساژ, کسب و کار و تو سرو است. Newsom همچنین دستور داد یک ایالت بسته شدن تمام میله ها و رستوران ها در سراسر کالیفرنیا را متوقف داخلی خدمات.

در روز سه شنبه, L. A. شهرستان گزارش یک روز رکورد 4,244 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد و 73 مرگ و میر — فقط سه تا از این رکورد در ماه مه.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب