Don't stop خدمات پستی را سویفت اتمام منصوب دور

خدمات پستی ایالات متحده دچار مشکل است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد مانند آن را می خواهد ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 خرداد 1399

خدمات پستی ایالات متحده دچار مشکل است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد مانند آن را می خواهد برای رساندن ضربه نهایی را به یک موسسه که ایجاد شد در قانون اساسی ما توسط هیچ یک دیگر از بنجامین فرانکلین برای اولین بار ما postmaster به طور کلی. افرادی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند آنها می خواستند برای اخلال در وضع موجود است, اما آنچه که ما در حال گرفتن به جای تخریب پایه های دموکراسی ما.

یک ایمیل حامل یک بار به من گفت که خدمات پستی را می توان نجات داد و اگر آن را اجازه داده شد برای تبلیغ. من فکر کردم این یک ایده عالی است. پست الکترونیکی کامیون ها باید مقدار زیادی از اتاق را برای تبلیغات و آنها را بالا و پایین خیابان در هر شهر و شهرستان در ایالات متحده است. این یک فرصت طلایی برای تبلیغ است.

نرخ هزینه پستی پایین بروید قبل از بودجه مورد نیاز برای بازنشستگی خواهد بود و تحویل خواهد ماندن در شش روز هفته است. شهرهای تبلیغات بر روی اتوبوس خود را در داخل و خارج و همچنین اتوبوس خود را متوقف می کند. نور راه آهن و مترو انجام همان. مدارس و زمینهای بازی و دیگر شهرستان تفریح سایت تبلیغات در همه جا: در حصار از رفع خستگی غرفه در پارکینگ اساسا در همه جا.

با استفاده از تبلیغات به مکمل درآمد دولت است که آمریکا به عنوان پای سیب. پس چرا U. S. خدمات پستی?

وقتی که من ایمیل حامل چرا این راه حل نیست به تصویب رسید سال پیش خود را پاسخ نمی تعجب من است. "کنگره نمی خواهد اجازه دهید ما," او گفت:. جمهوریخواهان کنترل سنا این شرکت باید در هیئت مدیره با این ایده و اجازه خدمات پستی با استفاده از تبلیغات برای کمک به آنها را به ماندن در کسب و کار. چه چیزی اشتباه است با یک قوطی پپسی بر روی یک تمبر پستی? اگر آن را موجب صرفه جویی در یک موسسه آمریکایی پس از آن می شود.

تصور کنید آنچه در بسته متحده و تغذیه سابق انجام خواهد شد زمانی که آنها ایمیل کامیون ها رانندگی کردن در خیابان ورزشی نایک آیکون و یا تبلیغ برای فیلم های آینده. آنها را در رقابت به عنوان کسب و کار و تولید بیشتر تبلیغات است. رقابت و سرمایه داری دست در دست.

پست الکترونیکی حامل به یاد می آورد سرخوردگی خود را با ایده های خوب است که هیچ کس به کاوش در 42 سال در کار است. هر آمریکایی که ایستاده بود در یک خط طولانی در اداره پست با یک پنجره باز و دیگر چهار یا پنج ایستگاه بسته شده است ناراحت است. خدمات پستی دارای اعتبار بودن کارکنان با "lifers" که به نظر می رسد بی تفاوت. شاید این نگرش می آید از نظارت دولت که کدو تنبل نوآوری و تغییر دهید. من نمی دانم اگر این درست است اما یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن.

ایمیل قطع است به خدمات پستی کسب و کار برای سال های بسیاری و رسانه های اجتماعی خواهد روزی را عملا تمام ارتباطات الکترونیکی منتقل می شود. اما داشتن یک دفتر پست محلی است که هنوز هم مهم است. هر کس نمی پرداخت صورتحساب خود را آنلاین و یا می خواهد به ارسال حساس اسناد مالی به صورت الکترونیکی و بسیاری از همین حالا در نظر بگیرید یک ایمیل با تشکر از شما توجه داشته باشید کافی است.

مردم شکایت در مورد ایمیل های ناخواسته و من سهم من, اما من هم یک پوشه اسپم در ایمیل من حساب است و به طور معمول پر از برخی از سایه های ناخواسته. از همه مهمتر آمریکایی ها نیاز به خدمات پستی به ارائه بسته های خریداری شده از شرکت های آنلاین. عملا همه ما دستور داده اند که یک مورد یا 10 به توان تحویل به درب ما به خصوص با COVID-19 بیماری همه گیر.

وجود دارد بدون هیچ دلیل منطقی چرا کنگره نمی تواند اجازه می دهد U. S. خدمات پستی به شروع تبلیغات. شاید اداره پست باز خواهد شد کمی بیشتر از آن پنجره که به نظر می رسد برای همیشه بسته شده و کارکنان شاد کارمند خواهد شد که شما فروش یک رول از تمبر با یک آگهی کوچک در آنها.

کنگره کار خود را و نجات U. S. خدمات پستی.

کاتلین Vallee Stein نویسنده در مونروویا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب