L. A. قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک مدرسه و دانشگاه به بازگشایی در سقوط

مدارس کاتولیک در لس آنجلس ونتورا و سانتا باربارا شهرستان را از سر در دانشگاه آموزش این سقوط لس آنجلس قلمرو مذه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

مدارس کاتولیک در لس آنجلس ونتورا و سانتا باربارا شهرستان را از سر در دانشگاه آموزش این سقوط لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم اعلام کرد در بیانیه ای روز شنبه, ژوئن 16.

مدرسه دهانه در بیش از 250 شعبه در سراسر سه شهرستان منطقه را به دنبال راهنمایی از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است که شامل فاصله فیزیکی منظم و بهداشت و شستن مکرر دست و صورت پوشانده اند. هر مدرسه نیز سفارشی کردن یک برنامه برای دیدار با نیازهای خاص خود.

این طرح شبیه به یکی از بیرون آمدن از لس آنجلس یکپارچه مدرسه منطقه و مناطق دیگر در سراسر کشور. شبیه به LASD طرح L. A. قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت که آموزش از راه دور ادامه خواهد داد به یک گزینه است.

"با توجه به غیر قابل پیش بینی از شرایط بهداشتی و به جای دانشجو و کارکنان نیازهای مدارس را آماده فاصله یادگیری برنامه باید از تبدیل شدن آنها لازم است" نوشت: Paul M. Escala, سرپرست مدارس برای اداره مدارس کاتولیک. "مدارس خواهد شد در حال توسعه فردی خود را بازگشت به دانشگاه, برنامه ای مطابق با این تغییرات

Escala نیز افزایش استفاده از فضاهای باز برای آموزش است. مطالعات نشان داده اند رمان coronavirus بسیار پایین تر احتمال انتقال در یک هوای محیط نسبت به محیط داخل تنظیمات. درجه حرارت از دانش آموزان را نیز بررسی می شود و دانش آموزان را در کلاس در سطح گروه هنگامی که mingling در زمین بازی.

"برخی از مدارس ممکن است تغییر در برنامه های روزانه و هفتگی, ادغام تکنولوژی به درس با استفاده از پردیس فضاهای متفاوت, مجموعه مبلمان کلاس درس در یک راه جدید و روش های دیگر به جای این پروتکل جدید," Escala نوشت.

زمانی که مدرسه رزومه این سقوط دانش آموزان شده است به دور از کلاس درس برای پنج ماه گذشته Escala اشاره کرد.

"تاثیر از دست رفته فرد در یادگیری بیش از چند ماه نمی توان نادیده گرفت و در عین حال همه ما نگران آن است که بازگشت می تواند خطرات بهداشتی به کودکان ما مربیان و جامعه" Escala نوشت. "هدف ما این است که به اعتصاب تعادل بین جلوگیری از گسترش COVID-19 و ارائه کودکان با آموزش و پرورش ، تغذیه ، فعالیت فیزیکی و سلامت روان مزایای ارائه شده از طریق بازگشایی مدارس کاتولیک."

جزئیات بیشتر در مورد بازگشایی طرح ارائه شده به مدیران مدارس در آینده نزدیک و در آینده هدایت قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن