چگونه لیکرز در حال آماده سازی خود برای شیمی برای آزمایش

در لیکرز' قفل اتاق او یکی از بلندترین صدای. پس از آن ساخته شده حس که حتی اگر تیم خود را مشترک نشده است یک اتاق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 تیر 1399

در لیکرز' قفل اتاق او یکی از بلندترین صدای. پس از آن ساخته شده حس که حتی اگر تیم خود را مشترک نشده است یک اتاق قفل در نزدیک به چهار ماه جرد دادلی فکر نمی کند که نقش او تغییر کرده است.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تعطیل بسکتبال و خیلی از جهان دادلی هنوز متصل است. او پیامک. او در توئیتر خود نوشت. وی افزود Instagram بنابراین او می تواند چک کردن با هم تیمی های بیشتر: دیدن LeBron James' ریش جوانه های خاکستری در اطراف لبه; دیدن Kyle Kuzma خانه مد نشان می دهد.

او همچنین در میان اکثر آوازی بازیکنان تشویق هم تیمی های خود به تمرین تسهیلات هنگامی که آن را باز کرد تا بیش از یک ماه پیش مشاوره که با مراجعه به جدول آموزش آنها می تواند کمک زیادی. زیرا در حالی که دادلی شده است یک اتصال آیا لیکرز با هم بوده است یا نه او را نیز نگه داشته و تمرکز بر روی هدف بیشتر: یک قهرمانی.

"سپس یک زمان وجود دارد که در آن شما رو به سفت شدن آن شروع به گرفتن جدی (در مورد) چرا ما در اینجا به پایان فصل," او گفت:. "برای ما این ماندن قفل شده است. چرا که همه ما می دانستیم که این می تواند یک احتمال است."

لیکرز' شیمی که آنها تبلیغ می شود به عنوان پایه و اساس یک 49-14 شروع خواهد شد تست شده مانند قبل از هرگز در محدوده NBA دیزنی جهان پردیس. آنها خواهید بود قفل شده و بعید است که به دیدن خانواده خود را برای نزدیک به دو ماه. آنچه آنها باید یکدیگر است که هم می تواند یک قدرت یا یک سویه.

LeBron James و دادلی شده اند و دو نفر از رهبران تا کنون که کمک به حفظ گروه با هم از طریق گروه متن موضوع است. زوم تمرینات و شایعه جلسات خصوصی اجرا شده توسط جیمز نیز نگهداری لینک های منطقی قوی برای یک تیم با واقع بینانه عنوان آرمان.

اما در اورلاندو بازیکنان هنوز در انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در زندگی می خواهم در همه بسیار کمتر از این مقدار هم تیمی تعامل درگیر است.

"صادقانه بگویم من هیچ ایده" لیکرز به جلو آنتونی دیویس گفت:. "این رفتن به یک مقدار زیادی از بازی های ویدئویی است. بسیاری از ماندن در اتاق خود را. من فکر نمی کنم آن را بسیار ما می توانید انجام دهید. من می دانم که وجود دارد برخی از چیزهایی که ما قادر خواهیم بود مانند گلف و من فکر می کنم آنها گفت: ماهیگیری و چیزهای شبیه به آن است, اما من فکر می کنم آنها می خواهند را امتحان کنید تا حباب به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

یکی از موانع معمولی تیم پیوند خواهد بود واقعی فاصله فیزیکی. NBA بهداشت یادداشت توصیه می کند که حتی هم تیمی باید در تلاش برای شش پا و یا بیشتر از یک دیگر به جز در طول بازی و دیگر موقعیت های غیر عملی. به جز زمانی که تمرین و بازی پرسنل در محوطه دانشگاه نیز نیاز به پوشیدن ماسک. رایج دیگر رسانه های اجتماعی و حتی کارت بازی و تیم شام باید دستورالعمل های دقیق در اثر.

فرانک وگل گفت: او در حال حاضر در تلاش برای اشفتگی فکری موقتی راه برای مربی روحیه که او معتقد است مهم خواهد بود بخشی از یک اجرا حذفی است که می تواند اجرا از طریق اکتبر.

"چگونگی رویکرد ما به روحیه و روان از جنبه های آن مورد بررسی قرار خواهد شد در یک, روزانه, هفتگی," او گفت:. "و اگر وجود دارد چیزهایی که ما می تواند نه تنها برای حمایت از بچه ها که به طور بالقوه می تواند به مبارزه با آن, اما فقط به آن را سرگرم کننده ما در حال رفتن به انجام این کار است. که یک قطعه مهم است که به من این است که ما همه در جاوا وجود دارد, و وجود دارد, جاوا برخی از منفی به آن است. اما ما سعی می کنیم به بهترین از هر موقعیتی که ما در آن هستیم."

هر کس در راه اندازی مجدد شده است Laker برای: Markieff Morris بازی های برگزار شده است در مجموع هشت بازی به عنوان یک Laker; Dion پیشخدمت و J. R. Smith بازی کرده اند هیچ کدام. لیکرز به اشتراک گذاشته اند, فیلم پیشخدمت در عمل امکانات, اما هیچ یک از آنها قادر خواهد بود به بازی با هم تیمی های رسمی تا ورود در اورلاندو و عبور از قرنطینه. دیویس گفت که او نگاه به جلو به طور رسمی استقبال اسمیت در تیم هواپیما به فلوریدا.

وگل گفت که او تا به حال ایده های در مورد چگونه آن دسته از بازیکنان مناسب خواهد بود اما او فقط به عنوان کنجکاو برای دیدن واقعی در دادگاه محصول خود را.

"بدیهی است که من می دانم که بازی های خود را واقعا به خوبی از نیاز به رقابت در برابر آنها را در طول سال" Vogel گفت. "اما برای کسانی که دو بچه (پیشخدمت و اسمیت) فقط با داشتن یک فرصت برای دیدن آنچه که آنها مانند نگاه در سیستم ما چیزی است که من علاقه مند هستم."

وگل گفت: او را گرفته و مقدار زیادی از زمان برای تماشای تیم های دیگر تلاش برای یادگیری که در آن نقص ممکن است دروغ و تصور چگونه لیکرز می توانید به هموار کردن راه خود را به یک قهرمانی. اما این تیم نیز پذیرش است که تعدادی از عوامل غیر منتظره به سادگی بالاتر: پتانسیل مثبت COVID آزمون صدمات در کوتاه همهوایی دوره و یا بازیکنان که به سادگی را انتخاب کنید به تعظیم و برای یک دلیل و یا دیگر.

در حالی که او می خواهم عشق یک دفاع که smothers و جرم که hums ، Vogel گفت که او سعی در رشد راحت تر با برنده زشت است. یکی از دلایل لیکرز بر خاست 17-مرد فهرستی شد به حساب غیر قابل پیش بینی از دست دادن بازیکنان است. در حالی که برگشتی به طور معمول یک زمان کوتاه یک چرخش شرایط منحصر به فرد از اورلاندو می تواند به معنای هر نقش از جمله پیشخدمت اسمیت و دو طرفه قرارداد بازیکنان Devontae Cacok و Kostas Antetokounmpo.

این عجیب و غریب بودن از راه اندازی مجدد قالب و همه چیز است که می تواند آن را تکان خواهد بود یک چالش منحصر به فرد دادلی گفت. اما او معتقد است که نباید کاستن از دستیابی اگر لیکرز می تواند در آنجا گرد هم می آیند و پیروزی از آن همه است.

"این است که در آن جاوا در تاریخ," او گفت:. "شما پایین وجود دارد و مردم می گویند ستاره که به انجمن خوش آمدید نظر همه است. اما به نظر من اگر ما برنده مسابقات قهرمانی ما هنوز هم یک رژه در اینجا. ما یک رژه و سپس آن را شمارش برای من که همه میگویم. بنابراین من فقط هیجان زده برای رفتن از طریق فرایند که با لیکرز."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب