که در آن برای پیدا کردن معاملات در ملی همبرگر روز شنبه, مارس 28

هر غذایی که شما می توانید از فکر می کنم یک روز را کنار بگذارند به آن جشن می گیرند و رستوران ها اغلب استفاده از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

هر غذایی که شما می توانید از فکر می کنم یک روز را کنار بگذارند به آن جشن می گیرند و رستوران ها اغلب استفاده از آن روزها برای تبلیغات. آنها معمولا آیتم های ارزان قیمت و اغلب به برنامه های وفاداری یا برنامه استفاده کنید.

همه چیز کمی بیشتر جالب ملی همبرگر روز طول می کشد که پنج شنبه, مارس 28.

کردن منوی اشتراک ناهار خوری باشگاه اختصاص داده شده به "پیدا کردن و ایجاد مخفی کردن منوی مواد غذایی" در لس آنجلس با همکاری بارگذاری می خورد بر روی برگر مرحله نهایی مسابقات که در آن افراد با سرآشپزها به ایجاد رویای خود را همبرگر. پیروان می توانید فیلم ها رای برای مورد علاقه های شما و یا حتی سفارش همبرگر اگر آنها زندگی می کنند در محدوده یک شرکت رستوران.

در مرحله نهایی مسابقات آغاز شد و در سال 2018 به جمع آوری کمک برای هیچ بچه ای گرسنه & تغذیه امریکا با تامی لی در میان ستاره.

این سال را به ترکیب ویژگی های ده ها تن به دنبال مرتب کردن بر اساس مانند یک Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره پوستر با Matthew McConaughey, Dwayne Wade, Melissa McCarthy and Jason Sudeikis در بالای لیست.

رستوران های شرکت کننده عبارتند از بارنی همبرگر لذیذ است که با حضور در منطقه خلیج و لس آنجلس که خود را ارتقاء که در روز چهارشنبه ارسال شده تصویری از یک "Miss USA آسایش در جنوب برگر" در دسترس برای $13.50 ممکن است 28-31.

اطلاعات: theburgershowdown.com

وجود دارد یکی دیگر از مشارکت مارک ملی همبرگر روز بزرگ آمریکایی Takeout برگر باش ارائه توسط پنج زنجیر: کشاورز پسران, The Habit Burger Grill, Mooyah, Wayback همبرگر و قلعه سفید. اما قلعه سفید حضور داشته در جنوب کالیفرنیا اما عادت و کشاورز پسران اکثر....

آنها با قرار دادن در یک قرعه کشی برای $2,600 کارت هدیه خوب برای یک "سال رایگان همبرگر." برای ورود به شرکت کنندگان باید پست یک عکس از یک برگر در توییتر و یا Instagram با برچسب #thegreatamericantakeout.

اطلاعات: thegreatamericantakeout.com

در اینجا چند فرد تبلیغات.

Del Taco: خرید, یکی, یکی دو دلم چیزبرگر بین مارس 27 مارس 31. قیمت متفاوت با محل با توجه به انتشار اخبار. deltaco.com

کشاورز پسران: اول 2,000 VIF وفاداری اعضای باشگاه به خرید را در روز پنج شنبه یک کوپن برای یک نگاه, پنیر برگر. farmerboys.com

Mooyah: هر برگر خرید در روز پنج شنبه به تولید 50 درصد کمک مالی به هیچ بچه ای گرسنه است. mooyah.com

Smashburger: خرید یک واحد بیکن دودی گوشت سینه برگر در روز پنج شنبه و یک دوم برای $1. 28 مه نیز ملی Brisket روز وجود دارد بیشتر در مواد غذایی تعطیلات از روز از سال است. smashburger.com

Wayback برگر: کلاسیک برگر فروش برای $5.28 on May 28. waybackburgers.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن