L. A. s جکی Lacey می پیوندد همکاران در خشونت زوم-بازیگران

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey پیوست وکلای منطقه از چهار California counties در چهار شنبه 29 آوریل در انتشار دو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey پیوست وکلای منطقه از چهار California counties در چهار شنبه 29 آوریل در انتشار دو بخش زوم پادکست به ارائه منابع به قربانیان خشونت خانگی و کودک آزاری سالمند آزاری و تجاوز جنسی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این شهرستان را بالا دادستان — که فاش عموم برای اولین بار است که او را مادر بزرگ مادری بود که ادعا قربانی سوء استفاده های داخلی — گفت: در این پادکست که او می خواست مردم را به یاد داشته باشید که "در حالی که ممکن است صلح آمیز خود را پشت درب بسته آن ممکن است که راه دو درب بیش از و شما رو واقعا درگیر کنید."

Lacey, San Diego County دا وکیل تابستان استفان Sacramento County دا آنه ماری شوبرت و شهرستان سانتا کلارا دا جف روزن در حال بدست گرفتن بخشی در این پادکست که سهام چگونه هر یک از این دفاتر در حال کار برای حمایت از قربانیان در طول بیماری همه گیر.

Lacey اشاره کرد که "برخی از افرادی که در سوء استفاده از خانه های در حال حاضر که در آن آنها قادر به خارج — کودکانی که در مدرسه ها و زنان و یا مردانی که ممکن است قادر به دیدن دیگران."

"این فقط خانواده که آنها را ببینید و آنها در واقع ممکن است قفل شده در داخل خانه خود را با سو استفاده کننده" لاکی گفت: در این پادکست. "من خوشحالم که ما در حال گذراندن این زمان صحبت کردن در مورد قربانیان زیرا آنها می تواند فراموش شده مردم در میان صحبت کردن در مورد بهبود سیستم عدالت کیفری ... من همیشه گفته ام که شما می دانید که هنگامی که شما به کسی که معنی به اندازه کافی به سوء استفاده خود را شریک صمیمی فرزند ارشد و یا حیوان که شما واقعا باید به کسی که با تاریک قلب بد و شما رو به انجام آنچه شما می توانید به مطمئن شوید که آن شخص که موضوع خطاب است."

Lacey او نمی تواند صحبت در مورد خشونت خانگی "بدون فکر کردن در مورد شخصی خود من سابقه خانوادگی است."

"... پدر بزرگ من یک الکلی بدرفتار و او به طور مداوم مورد آزار قرار گرفته مادربزرگم جسمی" Lacey گفت و اشاره کرد که مادر او اطلاع پلیس در مورد سوء استفاده زمانی که او 17 و پدربزرگ و مادربزرگ او شد هشدار به "ارسال این دختر دور" از شهر کوچک در گرجستان که در آن زندگی می کردند در اوایل 1950s پس از "او به معنی مشکل" چرا که او گزارش خشونت خانگی.

"او (مادرم) متنفر معتادان به دلیل زندگی در یک خانه با یک بدرفتار و او من و خواهرم هم که کسی را برای صحبت کردن, کسی به در آن وجود دارد و درگیر" دادستان منطقه گفت.

پادکست در دسترس است www.youtube.com/channel/UCi0AEGcHEB460WW_VC1g6NA و از طریق عدالت مجله پادکست در اپل پادکست, Google Play, Stitcher, iHeartRadio و دیگر پادکست سایت.

هفته گذشته Lacey و دادستان شهرستان مایک Feuer اعلام کرد که از شروع پشت درهای بسته و ابتکار عمل در همکاری با فروشگاه های مواد غذایی, لس آنجلس Unified School District و سازمان های دیگر برای ارسال آگهی در مکان های خود را با اطلاعات تماس برای قربانیان جرم و سوء استفاده است.

این کمپین همچنین خواستار کارگران از خدمات ضروری برای آگاهی از نشانه هایی از سوء استفاده از روابط و شرایط و برای تماس با مقامات اگر آنها گمان می کنند کسی در خطر است.

از آنجا که امن تر در صفحه اصلی سفارشات تصویب شد در ماه مارس Feuer هفته گذشته گفت که اداره پلیس لس آنجلس در بر داشت 47 درصد کاهش در گزارش فیزیکی کودک آزاری و 67 درصد کاهش در گزارش سوء استفاده جنسی از کودکان در مقایسه با این زمان در سال گذشته است.

Feuer همچنین گزارش داد 50 درصد کاهش در گزارش سالمند آزاری است. او نسبت داد که به همه گیر, اما, به عنوان بازدید کننده ممنوع ارشد از امکانات زندگی در این زمان که Feuer گفت: اغلب منابع گزارش پتانسیل سوء استفاده و یا غفلت.

دادستان شهرستان گفت: مردم باید تقاضا مراقبان در زندگی ارشد امکانات اجازه می دهد تا بستگان خود و یا عزیزان خود برای استفاده از ارتباطات بصری اگر آنها اجازه می دهد کسی دسترسی به فن آوری است.

گزارش خشونت خانگی کاهش یافته است 13 درصد بوده است و وجود دارد 71 درصد افت در گزارش از حیوانات سوء استفاده Feuer گفت: در هفته گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن