ما یک انتخاب!

بعد از انتخابات ریاست جمهوری ما را مجبور به تصمیم گیری بین دو-هزینه های داوطلبان نه از آنها ابراز علاقه زیادی در دولت محدود.

در حال حاضر ما یک سوم جدی انتخاب است. این هفته دکتر جو Jorgensen یک مدرس روانشناسی در دانشگاه کلمسون برنده حزب آزادیخواه ریاست جمهوری نامزدی.

خوب من نمی خواهد فریب خودم — یک آزادیخواه است که بعید است برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. اما Jorgensen پلت فرم است که یک تغییر طراوت.

او به درستی اشاره می کند که دولت “بیش از حد بزرگ است بیش از حد متمایل به ریاست مابی هم نصی و راه بیش از حد سرزده است.”

البته بسیاری از نامزدها می گویند که هنگامی که در حال اجرا برای دفتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن گفت: اما هنگامی که او انتخاب شد او افزایش هزینه های یک و نیم تریلیون دلار جدید ایجاد شاخه نظامی طراحی شده برای حفاظت از منافع ایالات متحده در فضا اعمال تعرفه و خواستار بودجه بیشتر برای “زیرساخت” و “ساخت یک دیوار بزرگ.”

جو بایدن می خواهد به صرف $532 میلیارد دلار افزایش هزینه در چیزهایی مثل آموزش و پرورش, آب و هوا و مراقبت های بهداشتی.

در مقابل Jorgensen می گوید: دولت باید کمتر و کمتر خرج کنند.

او راست. بنیانگذاران’ اصرار بر دولت محدود است چه ساخته شده امریکا مرفه.

Jorgensen متوجه چگونه ما بزرگ و دست و پا گیر دولت کند پاسخ ما به کوروناویروس.

“ما تا به حال حدود 60 شرکت های آمریکایی ساخت تست کیت و FDA تنها مورد تایید دو,” او گفت: در فینال حزب آزادیخواه بحث است. “آنچه رئیس جمهور باید انجام می شد با استفاده از اورژانس قدرت عمل می کنند و می گویند,” FDA شما فقط باید برای اثبات ایمنی نه کارآمدی. این کیت وجود دارد.'”

اگر برخی از تست ها کار نمی کنند, بازار آزاد خواهد شد علف های هرز که می گوید Jorgensen. “اگر شما یک بزرگ مواد مخدر, شرکت, شما نمی خواهید برای قرار دادن مواد مخدر یا کیت تست که کار نمی کند — شما ورشکسته.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از آخرین multitrillion-دلار محرک لایحه گفت: آن “ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما و خانواده های کارگران است.” بایدن به نام برای یکی دیگر از محرک — “جهنم خیلی بزرگتر است.”

Jorgensen نمی ثبت نام یا لایحه. “اجازه دهید مردم نگه داشتن پول خود را,” او می گوید. “اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که باید به ماندن در کسب و کار و که نباید.”

او اشاره می کند که دولت نه به عنوان خوب به عنوان افراد در تصمیم گیری که در آن پول باید بروید. “دولت پول معمولا به دوستان خود و منافع خاص و لابی است.”

امریکا محبوب ترین برنامه دولت است که احتمالا امنیت اجتماعی است. ایجاد شده برای کمک به اقلیت آمریکایی که به زندگی گذشته سن 65 سالگی در آن زمان که آن را در حال حاضر غیر قابل تحمل جزوه برای بسیاری از افراد مسن است. امنیت اجتماعی است که شکست چرا که مردم سن و سال من فقط نگه داشتن زندگی طولانی تر است. با عرض پوزش. ما نمی داوطلب به مرگ است.

Jorgensen را نجات دهد امنیت اجتماعی با ارائه همه “فوری opt-out” چیزی مانند موسسه Cato است 6.2% راه حل که اجازه افراد سرمایه گذاری 6.2 درصد از حقوق و دستمزد خود مالیات به خصوصی حساب بازنشستگی.

در حالی که توقف تدریجی برنامه از او می گوید: سالمندان خواهد بود با توجه به آنچه که آنها قرار داده ایم. “فروش آن دارایی های دولت معدنی, حقوق, حقوق آب, ساختمان, شهر,” او می گوید. “را که پول به سالمندان است.”

در نهایت Jorgensen پایان خواهد بود “این نیازی جنگ که ناشی از صدمات یا مرگ و میر صدها هزار نفر از سربازان آمریکایی… و اتلاف تریلیون دلار مالیات.” او می خواهم “را به آمریکا یک غول سوئیس مسلح و خنثی… هیچ پرسنل نظامی آمریکایی مستقر در کشورهای خارجی است. بدون کمک های خارجی. هیچ وام تضمین می کند.”

این است pacificism او می گوید: “من پیشنهاد آمریکا نیروی نظامی آماده و قادر به دفاع از قاره ایالات متحده آمریکا, آلاسکا, هاوایی و تمام مناطق ایالات متحده در برابر خارجی حمله است.”

اما مانند اکثر معتقدین به او نمی خواهند امریکا درگیر در جنگ های خارجی.

به عنوان حزب آزادیخواه را نامزد ریاست جمهوری دکتر Jorgensen خواهد بود در انتخابات در بسیاری از کشورها. رای دهندگان باید یک انتخاب واقعی در ماه نوامبر.

آزادیخواه ایده های بسیار متفاوت از آن برگزار می شود امروز دموکرات ها و جمهوری خواهان. به جای آرزو برای پول بیشتر و قدرت حزب او پیشنهاد دولت نگه می دارد که صلح و بیشتر مردم را به تنهایی.

برای تلفن های موبایل خوب به من.

جان Stossel نویسنده “من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو