اسب مسابقه: عمو جانم بدست آورده پیروزی آسان در لوس آلامیتوس دربی

عمو چاک و سوارکار اسب دوانی شدن لوئیس Saez برنده Grade III $150,000 لوس آلامیتوس دربی در شنبه 4 ژوئیه سال 2020

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 تیر 1399
  • عمو چاک و سوارکار اسب دوانی شدن لوئیس Saez برنده Grade III $150,000 لوس آلامیتوس دربی در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 در لوس آلامیتوس دوره مسابقه. (Benoit عکس).

  • سوارکار اسب دوانی شدن لوئیس Saez راهنماهای عمو چاک به دایره برنده پس از پیروزی خود را در کلاس III $150,000 لوس آلامیتوس دربی شنبه, جولای 4, 2020, در لوس آلامیتوس دوره مسابقه. (Benoit عکس).

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • عمو چاک و سوارکار اسب دوانی شدن لوئیس Saez برنده Grade III $150,000 لوس آلامیتوس دربی در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 در لوس آلامیتوس دوره مسابقه. (Benoit عکس).

  • سوارکار اسب دوانی شدن لوئیس Saez راهنماهای عمو چاک به دایره برنده پس از پیروزی خود را در کلاس III $150,000 لوس آلامیتوس دربی شنبه, جولای 4, 2020, در لوس آلامیتوس دوره مسابقه. (Benoit عکس).

عمو چاک بزرگ پسر عمو, Mo, در زمان یک گام بزرگ به سمت 146 کنتاکی دربی در روز شنبه در لوس آلامیتوس دوره مسابقه نقاشی دور در کشش به راحتی برنده $150,000 درجه سوم لوس آلامیتوس دربی و کسب 20 مقدماتی امتیاز برای اجرا به صورت گل رز.

زده شده توسط لوئیس Saez که در پرواز به سمت یکی از مربی باب Baffert بسیاری از کنتاکی دربی امیدوار با مایک اسمیت به خارج از شهر سوار McKinzie در ملاقات مایل در بلمونت پارک عمو چاک خود را به دنبال نخستین پیروزی در سانتا آنیتا در ژوئن 12 با یکی دیگر از قدرتمند تلاش کنند. پیروزی او را 21st, در کنتاکی دربی امتیاز آنلاین.

عمو چاک عرضه در یک مایل چیزی Baffert به ندرت می کند و خود را به دست آورد اولین سفر هفت طول باعث اسمیت به مقایسه به غصب بعد از مسابقه.

او زد 1 1/8 مایل در یک بسیار خوب 1:47.65 در روز شنبه به عنوان 2-5 مورد علاقه, بالا بردن سوال که چه خواهد شد در آینده برای یک کلت که Baffert می گوید او را گرفته و وقت خود را با دلیل اندازه خود.

"او پر بود از خود را هنگامی که او آمد" گفت: Baffert که برنده لس Al دربی برای چهارمین سال متوالی پس پیروزی با سواحل غرب یک بار در ویسکی و برنده بازی. "این هیجان انگیز است. او در یادگیری به سرعت و به او درخشندگی. من تحت تاثیر قرار گرفته بود. من فکر می کنم ما فقط دیدم چیزی بسیار ویژه و او شده است ویژه از یک روز."

قدرت های بزرگ با Drayden ون دایک های تنظیم سرعت با فراکسیون 22.76, 47.15 و 1:11.39 قبل از عمو جانم دوم مقدار از راه را پشت سر خود قرار داده است در اطراف به نوبه خود و سپس به تدریج کشیده دور از طریق کشش.

هزار کلمه گذشته در چهار اسب زمینه از طریق رفتن زود هنگام ساخته شده یک حرکت جسورانه در بالا کشش اما مجبور شد برای حل و فصل دوم پول در حالی که در پایان هفت طول روشن Cosmo. Anneau d'or خراشیده شد به دلیل یک بیماری جزئی.

یک بار فکر می کردم که شاید عمده Kentucky Derby مدعی قبل از بازگشت به عقب بدون زرق و برق و تلاش در سن فلیپ سهام در سانتا آنیتا و Oaklawn سهام در Oaklawn پارک, هزار واژه, که موفق به کسب درجه دوم لوس آلامیتوس اینده در دسامبر, بازگشت با قوی تر تلاش روز شنبه.

"در بالای خط من فکر کردم هزار کلمه ممکن است دریافت کنید (عمو جانم)," Baffert گفت. "اما حداقل او بهتر است."

Saez تحت تاثیر قرار گرفته بود با برنده.

"او را شکست و من فقط او را از چپ به تنهایی" او گفت:. "او انجام شد آن را آسان به تمام راه را. زمانی که من به او شلاق او در زمان خاموش. او بسیار خوب کلت."

اضافه شده Baffert: "ما فقط یادگیری بیشتر در مورد عمو چاک. او هنوز هم خیلی سبز ولی اون چرخ دنده ها. "لوئیس هیجان زده بود در مورد او و من فکر می کنم او یکی از سواران برتر در کشور است. او گفت: (عمو جانم) است که هنوز هم یادگیری و او بسیاری از بهبود در او."

Baffert موفق به کسب پنج نفر از هفت نسخه از این لوس آلامیتوس دربی روز پس از مسابقات اسبهای تروبرد بازگشت به اورنج کانتی آهنگ در سال 2014. او همچنین برنده با بده دا لوت در سال 2015.

در روز شنبه دوم مخاطرات مسابقه در لوس آلامیتوس:

— رخنه کردن یک پسر 4 ساله هندی شب دختر شوخ و جوان که رفت postward در 7-1 برنده $200,000 درجه دوم بزرگ بانوی M. سهام تحت مارتین گارسیا ناراحت کننده 1-2 مورد علاقه Bellafina.

برنده مربی بود Hall of Famer جری Hollendorfer.

دزدانه دوم مقدار از راه را در 6 1/2-فورلانگ رویداد برای fillies و مادیان را باز کرد یک ظهر سرب در سر کشش و برگزار کردن Bellafina توسط سه چهارم از ظهر برای اولین مدرج مخاطرات پیروزی از 11-مسابقه حرفه ای.

Bellafina برگزار شد دوم با دو طول بیش از 16-1 longshot مات و متحیر کردن.

زمان نهایی برای 6 1/2 furlongs شد 1:14.62.

"که خوب بود" Hollendorfer گفت. "او تخمگذار خارج و او کمی استراحت در اطراف به نوبه خود. هنگامی که (گارسیا) از او خواست برای رفتن او تا به حال بسیاری باقی مانده است. او به پایان رسید تا واقعا خوب است."

گفت: گارسیا: "ما قادر به نشستن در نقطه دقیق من می خواستم در اوایل فقط در پشت با سرعت و او احساس قوی است. من مطمئن هستم که ما در آنجا ماند و ما لین به کشش. او حفر شده و نمی خواهد اجازه دهید آنها را."

پیروزی رخنه خارج پنجم در 11 تلاش می کند و به Hollendorfer دوم خود را بزرگ بانوی M. برنده شوید. او برنده با Doinghardtimeagain در سال 2014.

هفت روز تابستان با تجربه, جشنواره, نتیجه پنج شنبه با هشت مسابقه برنامه. اولین پست 1 p. m.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب