'این یک کابوس است.' داخل چتسورث خانه سالمندان مبارزه برای مهار آن شیوع کروناویروس

برای چند روز لیزا طبخ هیچ ارتباطی با زن 61 ساله و شوهر بود که محدود به چتسورث را Stoney نقطه خانه سالمندان پس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

برای چند روز لیزا طبخ هیچ ارتباطی با زن 61 ساله و شوهر بود که محدود به چتسورث را Stoney نقطه خانه سالمندان پس از سکته مغزی در سمت چپ او فلج است.

هنگامی که او در نهایت متقاعد یک پرستار به او اجازه FaceTime با او کوک به سختی به رسمیت شناخته شده ، "ژولیده و اصلاح نشده" او مثل یک غریبه. اما ظاهر او آخرین چیزی که کوک نگران بود. او می ترسید شوهرش بود نه گرفتن مناسب مراقبت و دارو. او همچنین نگران عدم ارتباط از خانه سالمندان تیم مدیریت.

"دولت شده است سکوت" گفت: طبخ 60. "این یک کابوس است."

132-تخت سنگی نقطه مرکز بهداشت و درمان شده است ضربه سخت شیوع کروناویروس که با توجه به شهرستان آمار تا به بیمار 17 ساکنان و 25, کارکنان, کشته شدن شش نفر و مانند مراقبت ارشد امکانات در سراسر کشور — مجبور به بسته شدن این مرکز به مردم است.

کوک گفت که او با دقت به دنبال جلسات روزانه با شهرستان و مقامات دولتی امیدوار به افزایش سطح نیروی انسانی و ارائه تست برای همه ساکنان و کارکنان پرستاری در خانه, اما او هنوز هم می ترسید این وضعیت در Stoney نقطه خارج از کنترل فزاینده.

پس از خانه سالمندان ممنوع بازدید کننده در ماه مارس FaceTime تماس به طبخ تنها فرصت خود را برای اتصال با شوهرش. اما پس از آن او گفت که او دیگر نمی تواند با او صحبت می کنند چرا که پرستاران هم به نگه داشتن یک تلفن همراه برای او.

آخرین بار او سخن گفت با او "او بسیار ژولیده و من مطمئن هستم که آن را چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی پرستاران" کوک گفت: صدای شکستن. "من خیلی نگران است که او در حال گرفتن دارو در زمان."

حدود یک هفته پیش شوهرش شروع به سرفه و طبخ خواسته پرستاران به او آزمون برای COVID-19. نتایج برگشتم منفی اما چند روز بعد او را توسعه زونا یک عفونت ویروسی است که باعث درد بثورات پوستی.

مدت کوتاهی پس از او بود نقل مکان کرد و به انزوا اتاق که در آن یک coronavirus بیمار استفاده می شود به اقامت او بعد از آن آموخته است.

کوک گفت: مدیریت هرگز به اطلاع او در مورد شوهرش محل. در عوض او در گرفتن به روز رسانی از پرستاران که به او گفت که آنها مشغول به کار بود با یک اسکلت به عنوان خدمه باقی مانده کارکنان خواستار شد در بیمار و یا ترک.

"من می ترسم در مورد آنچه اتفاق می افتد به او را به دلیل من نمی دانم که او به طور کلی وضعیت," او گفت:.

دیوید Oates بحران متخصص ارتباطات به نمایندگی Stoney نقطه نوشت: در یک ایمیل که این مرکز دارای "نیروی انسانی مناسب سطوح مطابق با County سلامت و دستورالعمل CDC با 110 مجموع کارکنان از جمله بیش از 60 نفر از پرستاران."

در حالی که 23 نفر از کارکنان در حال کار نمی کند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 نوشت: این شهرستان در بخش بهداشت عمومی و محلی مراقبت از سلامت سازمان را فراهم پرسنل آموزش دیده برای کار در Stoney نقطه.

"این حادثه تأکید خدمات و فداکاری های ساخته شده توسط تیم اختصاص داده شده ما هر روز" اوتس نوشت: در ایمیل.

کار مقامات می گویند خانه های پرستاری شده اند دست و پنجه نرم با ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان — بسیاری از آنها دستمزد پایین کارکنان — که اغلب با بیماران آلوده بدون ابتدایی ترین حمایت. بعضی از آنها تبدیل به بارانی و ژنده پوش به انزوا لباس.

کیم Evon, معاون اجرایی رئیس جمهور از SEIU محلی 2015 — که نشان دهنده هزاران نفر از خانه سالمندان کارکنان در سراسر کشور و از جمله کسانی که در چتسورث تسهیلات — گفت: این مهم به "عمل با فوریت" و ارائه کارگران با تجهیزات حفاظت فردی "را به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به کار با خیال راحت و حفاظت از ساکنان آنها مراقبت و محافظت از خود و خانواده."

او افزود که کارگران نیاز به دانستن است که "کارفرمایان خود را در حال رفتن برای حمایت از آنها را اگر آنها مریض و آنها نیاز به مطمئن شوید که اگر آنها را آلوده به آنها مرخصی استعلاجی در دسترس را و می آیند."

در طول سال های اخیر روزانه همه گیر توجیهی, L. A. County Department of Public Health مدیر باربارا فرر پیشنهاد کرد که خانه های سالمندان نظر به ارائه چند شیفت به کارکنان خود را به طوری که آنها نمی خواهد نیاز به کار در بیش از یک مرکز بالقوه حامل ویروس از یک خانه سالمندان را به دیگری.

اما Evon گفت: این پیشنهاد در حال رفتن به حل این مشکل است.

"این خانه نیست پرداخت این کارگران به اندازه کافی و به همین دلیل آنها مجبور به کار دو-سه شغل," او گفت:, و اضافه کرد که خانه های سالمندان نیاز به افزایش دستمزد بنابراین کارگران می تواند یک کار است که ارائه می دهد بیمه و مرخصی استعلاجی.

در ضمن کوک گفت که او به نظر می رسد به جلو به زمانی که او می تواند به طور منظم در ارتباط با شوهرش دوباره حتی از طریق FaceTime.

"من او را از دست رفته زیادی," او گفت:. "من می ترسم از آنچه اتفاق می افتد به او."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب