پاسادنا می بیند 4-بعد خط با هیچ coronavirus مرگ دوباره

برای سومین بار در سه هفته پاسادنا مقامات بهداشتی را در بر داشت خود را در یک خط و بدون هر گونه گزارش coronaviru

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

برای سومین بار در سه هفته پاسادنا مقامات بهداشتی را در بر داشت خود را در یک خط و بدون هر گونه گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر حتی به عنوان آنها شمارش 11 مورد جدید در روز شنبه, مارس 28.

پاسادنا نمی توان بیش از چهار روز بدون مرگ از اولین موارد منجر به مرگ گزارش شده در اوایل ماه آوریل.

در طول ماه آوریل پاسادنا دیدم یک روز خط و یک زن و شوهر از دو روز رگه اما این ماه شهر دیدم سه چهار روز رگه همه اتفاق می افتد پس از 8 مارس.

محلی مقامات بهداشتی را بلافاصله پاسخ وقتی پرسیده شد که اگر میزان مرگ و میر در واقع کند.

پس از وقوع آغاز شد 82 پاسادنا بیماران فوت کرده اند در حالی که مبتلا به این ویروس هر چند نه همه درگذشت به عنوان یک نتیجه مستقیم از آن و برخی از کسانی که جان خود را از دست نمی شد و ساکنان.

در مجموع 911 نفر آلوده شده اند در این شهرستان از جمله پنج شنبه 11 مورد جدید.

مقامات بهداشتی می گویند و در عین حال اگر هر یک از این موارد در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات; همه تحت بررسی هستند. این می افزاید: به یک تعداد در حال حاضر 191 موارد که ممکن است یا ممکن است مربوط به این شهر خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

در میان 11 مورد جدید در روز شنبه هفت درگیر و درگیر یک مرد است. سه نفر دیگر هنوز تحت بررسی است.

در اینجا چگونه به 11 نفر بودند پراکنده میان گروه های سنی مختلف:

 • یک مورد درگیر یک بیمار جوان تر از 18. بیست و پنج کودکان آلوده شده اند از شیوع این بیماری آغاز شد و بیش از نصف شده است شمارش در چند هفته گذشته. مقامات بهداشت در حال بررسی است و انتظار می رود به یک توضیح در روزهای آینده.
 • شش مورد درگیر بیماران بین سنین 18 و 40; در مجموع 189 آلوده شده اند در این گروه سنی است.
 • یک مورد درگیر کسی بین سنین 41 و 64; در مجموع 263 آلوده شده اند در این گروه است.
 • سه مورد درگیر بیماران 65 ساله یا مسن تر; 434 سالمندان آلوده شده اند تا کنون در بسیاری از شهر مراقبت از سالمند امکانات که در آن مقامات را به انجام منظم تست در طول ماه گذشته است.

در این شهر مراقبت از سالمند امکانات مورد ادامه داد: به آرامی کنه به سمت بالا در انتخاب امکانات در حالی که بسیاری از دیگران نیست و گزارش هر گونه موارد جدید در هفته و یا حتی ماه.

در صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی چهار بیشتر ساکنان و یک کارمند اضافی آزمایش مثبت برای coronavirus. در مجموع 71 ساکنان و 27 اعضای هیات آلوده شده اند از شیوع این بیماری آغاز شد و این تسهیلات شده است مربوط به هفت مرگ و میر.

این شهر در بخش بهداشت و درمان شروع به انجام منظم تست امکانات خود را در اوایل ممکن است از جمله صلیب طلایی. تا زمانی که نقطه مرکز گزارش شده کمتر از یازده موارد اما موارد پس باید تا این حد رواج چشمگیری

پس مارس 8, تسهیلات گزارش موارد جدید در میان ساکنان آن و یا کارکنان تقریبا هر روز حتی به شمارش در دیگر امکانات را با رکود مواجه ساخت.

امکانات زیر را گزارش نمی شود هر گونه موارد جدید از آوریل:

 • تاکستان ویستا
 • کالیفرنیا, همچنین شناخته شده به عنوان پاسادنا نقاهت در بیمارستان
 • کاملیا باغ مرکز مراقبت
 • اوکس نمایشگاه توسط پارک ریجنسی
 • سنت وینسنت بهداشت و درمان

در ضمن امکانات زیر باید موارد گزارش شده در این ماه اما هیچ کدام در دو هفته گذشته:

 • دامنه ارتفاعات مرکز مراقبت (آخرین مورد گزارش شده در مارس 16)
 • تاثیر خانه – پاسادنا (مارس 4)
 • میراث مراقبت از پاسادنا (18 مه)
 • Pasa آلتا مانور (May 12)
 • پاسادنا مرکز مراقبت (مارس 4)

از جمله صلیب طلایی که برگ حدود نیمی از این شهر امکانات گزارش موارد جدید بیشتر به تازگی:

 • برایتون مرکز مراقبت — 12 جدید موارد گزارش شده در ميان کارکنان در مارس 26/27
 • گوهر انتقالی مرکز مراقبت — دو مورد جدید در میان کارکنان گزارش May 28
 • هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع پرستاری مرکز — سه مورد جدید در میان کارکنان گزارش May 27
 • جاسمین تراس — 13 مورد جدید در میان کارکنان گزارش May 27
 • ویلا باغ — یک مورد جدید در میان کارکنان گزارش May 28
 • باغ گل رز مرکز بهداشت و درمان — یک مورد جدید در میان کارکنان گزارش مارس 21
 • پاسادنا گرو مرکز بهداشت — یک مورد جدید در میان ساکنان گزارش مارس 21

خارج از پاسادنا در پنجشنبه مقامات دولتی به نام برای تست سیستماتیک در پرستاری ماهر خانه -- چیزی در این شهرستان در حال حاضر انجام حداقل یک بار در حال حاضر — overruling لس آنجلس مقامات بهداشتی در این فرآیند است.

قبلا مقامات شهرستان گفت: آنها را به انجام استراتژیک, تست که کمتر منابع فشرده اما کمتر دقیق تر از تست تک تک مقیم و کارکنان عضو در سراسر صدها نفر از امکانات.

همچنین در لس آنجلس در روز پنج شنبه مقامات گزارش یکی دیگر از 48 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus همراه با 1,094 جدید تایید موارد به استثنای پاسادنا آخرین آمار و ارقام. تعداد مرگ و میر در حالی که devestating برای عزیزان منعکس کننده در مورد آنچه مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آنها انتظار دارند به عنوان شهرستان کاسته و آن را امن تر در خانه ،

اگر هر چیزی, بهداشت مقامات گفته اند که آنها انتظار می رود این تعداد به افزایش است که آنها تا کنون. این هفته میانگین مرگ و میر trended رو با تعداد کم در روز دوشنبه و سه شنبه و سپس 53 مرگ و میر گزارش روز شنبه.

در حالی که نتایج گزارش شده در اوایل هفته اغلب ناشی از انباشت پرونده ها در, گزارش, مقامات گفت: نتایج در روز پنج شنبه و جمعه در اغلب نشان دهنده یک تصویر دقیق تری از روند.

تا کنون در مجموع 2,241 اند از coronavirus در L. A. شهرستان 30 از آنها کارکنان مراقبت های بهداشتی. تقریبا 47 درصد رخ داده است در پرستاری ماهر با امکانات تقریبا 5 درصد در دیگر نهادی تنظیمات. نزدیک به 50,000 موارد را در حال حاضر تایید شده است.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de