توسط SB 939 اجاره تسکین خوبی برای تجاری صاحبان املاک و مستغلات?

امروز من سهم کمی از اخبار مربوط به مجلس سنا لایحه 939. در صورت تصویب این لایحه ارائه اجاره امداد املاک تجاری م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 خرداد 1399

امروز من سهم کمی از اخبار مربوط به مجلس سنا لایحه 939. در صورت تصویب این لایحه ارائه اجاره امداد املاک تجاری مستاجر تحت تاثیر COVID-19 shutdown.

در برخی موارد مستاجران خواهد بود مجاز به فسخ اجاره نامه خود را اگر آنها نمی تواند رسیدن به یک توافق با صاحبخانه. SB 939 در حال حاضر ساخت راه خود را از طریق مجلس سنا کمیته فرعی و به تازگی تایید شد در قوه قضاییه با رای 5-1 با سه رای ممتنع. بعد سنا تخصیص بودجه.

در آن اصلاح فرم اجاره نامه فسخ ارائه شده است تنگ شده و تنها به رستوران ها و کافه ها و مکان های سرگرمی است اما اجاره بها امداد در دسترس خواهد بود به تمام مستاجران تجاری جلسه معیارهای خاص.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این لایحه در https://leginfo.legislature.ca.gov.

بنابراین این لایحه خوب برای CRE? در این مقاله نویس نظر – هیچ! OK. ببینید خانواده در هفته آینده. اما از آنجایی که من کردم کمی فضای بیشتر, لطفا به من اجازه می دهد به گسترش است.

برای مطمئن شود, بخش خاصی از اقتصاد ما ویران شده اند عالی مستند. رستوران ها و مکانهای تفریحی و پارک های تفریحی, فیلم و تئاتر و مانند آن ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

ما شاهد چندین بالا مشخصات ورشکستگی براده مانند JC Penney هرتز و اسکله یکی از واردات با دیگران در معرض تهدید از جمله 24 ساعت تناسب اندام و AMC تئاتر زنجیره ای.

برخی ممکن است می گویند ما قطع همراه بسیار خوبی قبل از COVID-19. در واقع ما در سرعت به بهترین سال ما هنوز. سپس با تصادم ایجاد صدا! ما درآمد و در نتیجه ما توانایی پرداخت اجاره – بود فلج میکروسکوپی مقصر و دولت دستور به ماندن در خانه.

و از آنجا که کسب و کار تاثیر به طور کامل خارج از کنترل ما کسی باید گام و ارائه یک درمان است. وارد SB 939. آسان به اندازه کافی در تئوری است. کمی مشکل تر است ،

مختل است و رابطه قراردادی با رضایت طرفین — مستاجر و صاحبخانه.

در اینجا است که چگونه: یک اجاره نامه تمدید اعتبار از یک مالک به مستاجر. در بازگشت برای یک برنامه به موقع پرداخت اجاره صاحبخانه ارائه ساختمان خود را به مستاجر برای یک دوره از زمان. ساکن قانونی ممکن است با استفاده از محل. ساده است.

تجاری اجاره برای ارائه راه حل در این رویداد به طور پیش فرض – مستاجر تصمیم به پرداخت و یا یک مالک نتواند به تعمیر چیزی. در نهایت مالک ممکن است اخراج یک متخلف مستاجر. SB 939 تغییرات این رابطه به نفع مستاجر — با توجه به مالک. اینجا چرا چنین یک طرفه رویکرد یک مشکل است.

برخی از صاحبان اهرم اجاره چک به عنوان بازپرداخت بدهی. اگر مستاجر نتواند به پرداخت یک مالک پس از آن باید یارانه وام مسکن خود را. اگر عمیق-سوراخ – بزرگ! اگر نه پس چه ؟

با درآمد خود را از مستاجر و هیچ توانایی برای پیدا کردن یکی دیگر از مستاجر – از آنجا که این لایحه مقررات – مالک باید درخواست تجدید نظر خود را به بانک برای کمک به.

SB 939 مکان حاکمیت قانون در پشت مستاجر برای اجاره امداد اما نه پشت صاحب که باید دفع کردن برای خود و رنج می برند عواقب اعمال شده توسط وام دهنده خود را. کاملا لغزنده است شیب زمانی که دولت در تلاش برای مداخله بین موافقت نامه های ساخته شده توسط خود شهروندان.

نگاه من همه برای صرفه جویی مستاجران آنها به عنوان نیروی حیاتی از تجاری املاک و مستغلات. به علاوه من به شما اعتراف برخی از املاک تجاری صاحبان لذت می برد بسیار خوب سوار پس از افسردگی از رکود بزرگ. برخی از افزایش اجاره بر مستاجران که چند گزینه اما به باقی می ماند در محل اقامت و فرو دست انداز.

اما از آنجا که این موضوع ایجاد شده توسط دولت در واکنش به این ویروس راه حل این است که با ایجاد دولت نفس بیش از حد با اسکناس مانند SB 939. ترس من این است که موجی از فروش اموال به رهن بانک خواهد بود.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن