USC safeties در آغوش نقش جدید به عنوان 'quarterbacks دفاع'

حتی تحت USC دفاعی طرح safeties بودند حیاتی گالری برای تروجان ها. فصل گذشته به تنهایی Talanoa Hufanga دوم به پا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

حتی تحت USC دفاعی طرح safeties بودند حیاتی گالری برای تروجان ها. فصل گذشته به تنهایی Talanoa Hufanga دوم به پایان رسید در این تیم با 90 پردازد و با وجود از دست رفته سه بازی و اشعیا پلا-مائو سوم به پایان رسید با 73 takedowns.

اما تحت جدید دفاعی هماهنگ کننده تاد اورلاندو safeties مانند Hufanga و پلا-مائو را در یک نقش جدید یک موقعیت خود را مربی توصیف به عنوان "quarterbacks از دفاع."

Safeties در طرح جدید خواهد بود وظیفه با رله نقش از حاشیه و قرار دادن هم تیمی های خود را در نقاط مناسب قبل از ضربه محکم و ناگهانی. آن را طبیعی ترین کار برای بازیکنان مانند Hufanga و پلا-مائو که شناخته شده به عنوان رهبران به عنوان مثال به جای اینکه آوازی در اتاق قفل و یا زمینه است.

اما هر دو در حال استقبال از این نقش جدید. آن را نه لزوما جدید برای Hufanga که در واقع بازی کارفرمایی در مدرسه بالا است. و هر دو تشخیص اهمیت این کار است.

"در این زمینه شما در حال رفتن به آوازی. من فکر می کنم که صرف نظر از اینکه یک مرد آرام و یا با صدای بلند مرد" Hufanga گفت. "من فکر می کنم آن را به همان. من می خواهم به رهبری و به کمک بچه ها, آیا من در آواز نقش یا نه."

"هنگامی که همه در همان صفحه ما بازی خیلی سریع تر و بهتر" پلا-مائو توضیح داد. "من قطعا می تواند بیشتر آوازی اما من می خواهم به نظاره نشست و گوش دادن. من صحبت می کنند وقتی که من نیاز به صحبت می کنند."

آموزش دفاع است که معمولا یک دست روند. Safeties مربی کریگ Naivar گفت: در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس او نمی خواهد می دانم که کالیبر بازیکنان او تا زمانی که او را دیدم آنها را در پد.

بنابراین روند نصب دفاع عملا به جای طول بهار فصل فوتبال محو شده توسط coronaviurus همه گیر شده است و خسته کننده. اما آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای یادگیری صرف نظر از تنظیمات.

با نوار تنها یک بهار عمل در دسترس برای استفاده Naivar تا به حال برای دریافت خلاق با این فیلم او را نشان می دهد و موقعیت خود را طول زوم جلسات. او را نشان می دهد بازی فیلم از خود و اورلاندو قبلی متوقف می شود در تگزاس و هوستون به نمایش دفاعی خود را در عمل است.

و گاهی اوقات او به جلو و فیلم از تیم NFL نشان دادن آنها با استفاده از یک طرح مشابه در موقعیت های خاص به بازیکنان است.

"من همیشه تست [Hufanga و پلا-مائو] تا آنجا که تکالیف" Naivar گفت. "کسانی که دو بچه گرگ جانسون تعقیب ویلیامز حداکثر ویلیامز بسیار رقابتی مورد که رفتن به دریافت بهترین نمره. که نوع رقابت ایجاد رهبری با کسانی که بچه ها در تلاش برای گرفتن یک نقش فعال."

Hufanga همواره از چرم گاومیش فیلم, تماشای 2-3 ساعت در روز در یک تابستان به طور معمول. این offseason متفاوت بوده است مخلوط کردن در یادگیری طرح جدید با بررسی خود فیلم های قدیمی.

"من به تماشای بسیاری از فیلم فقط از سال گذشته به طور کلی به دیدن من سبک بازی چه نگه می دارد من سالم چه چیزی می تواند به من صدمه دیده است" گفت: Hufanga است که در برخورد با یک سری از آسیب های شانه در USC.

پلا-مائو مورد علاقه ابزار یادگیری شده است مجموعه ای از مخروط USC فرستاده شده به برخی از بازیکنان. او را مخروط را به حیاط خود را و آنها را در حمله سازند بنابراین او می تواند تجسم آنچه او را در آن شرایط.

پلا-مائو همچنین اضافی به دوره سقوط در فوتبال در طول قرنطینه که او در سن دیگو در خانه عمویش سابق USC و پیتسبورگ استیلرز بزرگ Troy Polamalu. او عموی خود ذهن و آمد دور در هیبت در Polamalu سبک زندگی.

"همه چیز او می کند این است که فقط با یک هدف" پلا-مائو توضیح داد. "آموزش خود رژیم غذایی و خواب خود را."

و بهترین توصیه او از عمویش این بهار ؟

"او فقط به من کمک کرد تا با برخی از اعتماد به نفس من مسائل را با انسان-به-انسان و دشوار را پوشش می دهد" پلا-مائو گفت.

پلا-مائو و Hufanga دو سال از واجد شرایط بودن سمت چپ اما هر دو نامزد به ترک USC اولیه برای پیش نویس NFL اگر خود را junior فصل با توجه به برنامه ریزی. Hufanga نام کرده است و حتی آمده است تا به عنوان اولین انتخاب دور در پیش نویس ساختگی.

"من یک راه طولانی به دور از آن است. من هنوز هم یک کل دو سال به سمت چپ" Hufanga گفت. "من نمی باید در رسانه های اجتماعی به این دلیل است که به نگه داشتن بینی من از این گوشی تا آنجا که من می تواند برای من فقط به همچنان به رشد, برای کمک به موفقیت این تیم جلوتر از من است."

و بخشی از آن خواهد شد یادگیری به بیشتر های صوتی تا حدودی با توجه به نقش جدید و تا حدودی با توجه به مسئولیت به عنوان یک upperclassman.

پلا-مائو می داند که او به شما نیاز به انتخاب خود را از نقاط و با استفاده از اورلاندو اصطلاح برای توصیف چگونه او می دانم زمانی که: او را به دنبال "دوران تاریک" وقتی همه خسته و سختی است که هدف قرار دادن.

آن را نشانه دیگری از خرید به USC جدید دفاع.

"من می خواهم بگویم هر کسی خریداری کرده است زیرا آنها را به این انرژی است که شما فقط باید به بازی" پلا-مائو گفت. "اگر شما آنچه شما انجام می دهند ؟ اگر شما در حال انجام کار خود است که به کمک برادر خود را به طوری که او می تواند بازی کند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب