75 سال پیش در خونین اقیانوس آرام

هفتاد و پنج سال پیش در ماه ژوئن سال 1945 نیروی دریایی ایالات متحده مشغول بود در حمایت از سپاه تفنگداران دریایی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

هفتاد و پنج سال پیش در ماه ژوئن سال 1945 نیروی دریایی ایالات متحده مشغول بود در حمایت از سپاه تفنگداران دریایی و نیروهای ارتش در این دو-و-نیم-ماه-نبرد طولانی را به تصرف ژاپنی ها برگزار جزیره اوکیناوا. این بزرگترین و خونین ترین نبرد جنگ جهانی دوم در اقیانوس آرام. در زمان مقاومت در جزیره به پایان رسید بیش از 150 ، 000 ژاپنی مرده بودند همراه با بیش از 15000 U. S نیروهای زمینی و دریایی.

Whitelaw رید آلن جونیور شناخته شده به عنوان رید به دوستان خود متولد شد و در سال 1923 و همراه با کتی, همسر خود را از 63 سال هنوز ساکن در پاسادنا در همان خانه به عنوان او را با پدر و مادر خود را زمانی که او یک کودک بود. پس از حمله به پرل هاربر و فارغ التحصیلی خود را از UCLA رید خدمت در نیروی دریایی است. توسط 1945 او در خدمت به عنوان یک radioman کلاس اول روی زیر مشروبی که بدرقه نوشابه SC-629 یک 110-پا بلند و سریع و چوبی-بدنه قایق با یک خدمه 28 که هدف بود برای محافظت از بزرگتر نیروی دریایی کشتی از زیردریایی حمله. نبرد خود را در ایستگاه در طول هر حمله از هوا به عنوان بخشی از قایق 40mm اسلحه ضد هواپیما خدمه.

برای ارشد-629 یک روز خاص در ماه ژوئن خطور مانند بسیاری از دیگران پس از ورود در اوکیناوا. اما آن روز متفاوت خواهد بود. در حالی که در روال های ضد زیردریایی و گشت خدمه بود به نام به ایستگاه نبرد. به عنوان رایج بود و در طول نبرد اوکیناوا, بقایای, ژاپنی, نیروی هوایی انجام شد حملات هوایی علیه اهداف از فرصت ها در آبهای اطراف.

SC-629 را تبدیل به یکی از آن اهداف از فرصت. دیگر از خلبان ازجان گذشته ژاپنی خودکشی هواپیما, ژاپنی هواپیما حمله به کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در اوکیناوا شد به طور معمول مسلح با مسلسل و توپ و بمب. پس از رها کردن بمب های خود را, این هواپیما پس از آن حمله به اهداف با استفاده از مسلسل و توپ آتش. با وجود تعیین دفاعی تیراندازی از SC-629 یک حمله هوایی موفق به در و با چنگک جمع کردن عرشه با مسلسل و توپ آتش قبل از شکستن آن حمله کند. رید می کند: "هیچ مقدار از آموزش می توانید به طور کامل آماده سازی شما برای لحظه ای که دشمن از هواپیما برای اولین بار می آید به سمت راست به شما با اسلحه فروزان."

SC-629 جان سالم به در برد با نور آسیب اما رید و سه نفر دیگر از خدمه در ایستگاه نبرد زخمی شدند. آنها داده شد و کمک های اولیه گرفته شده و سپس به نزدیکی بیمارستان نیروی دریایی کشتی USS رحمت برای ارزیابی است. پس از بازگشت آنها به SC-629 قایق اعزام شد تا به مانیل Phillipine سلیمان. تنها "مشکل" آنها در راه با آن مواجه بود و نیاز به تصویب از طریق یک گردباد گرمسیری. اين مطالعه به منظور بلند برای قایق چوبی. رید زخم است و به دست راست او شد جدی تر از فکر. پس از عمل جراحی پیچیده در مانیل او تخلیه به سن دیگو ورود در مدت کوتاهی قبل از ژاپنی ها تسلیم شدند.

او convalesced در سن دیگو کمک در بیمارستان با دیگر زخمی ملوانان. رید منتقل شد و به نیروی دریایی ایستگاه ساحل طولانی در انتظار ترخيص از وظیفه فعال است. برای زخم های خود را دریافت کرده در اوکیناوا رید اهدا شد Purple Heart مدال. او همچنین به دست آورده آمریکایی کمپین آسیا و اقیانوس آرام کمپین جنگ جهانی دوم پیروزی و رفتار خوب مدال. رید یک زندگی عضو Patrol Craft ملوانان انجمن.

پس از بازگشت به پاسادنا رید سوار بر یک کار طولانی و موفق در کارگزاری بیمه. او همچنین انجام چند دهه خدمات عمومی با Kiwanis منطقه از جمله فرماندار و شد که در آن سال 2013 افزایش یافت رژه شناور در سن 89.

برای آزادی آنها لذت بردن از تعداد بی حد و حصر آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان مدیون یک بدهی بزرگ قدردانی به جانبازان مانند آلن رید. هنگامی که تماس به بیرون رفت "که را بفرستم و کیست که برای ما برود?" او گفت: "اینجا هستم. من بفرستید."

فرمانده Ross S. Selvidge, USNR (Ret.), توسط رید آلن پاسادنا ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن