در داخل بنا: 10 takeaways از یک هفته از بازی

یادداشت سردبیر: این جمعه, جولای 10 نسخه از داخل داجرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این جمعه, جولای 10 نسخه از داخل داجرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


'll be تماشای چهارم من intrasquad بازی در چهار روز جمعه. پس من نبوده است تماشای هر یک از SportsNet LA پخش من مطمئن هستم که چقدر از جو (یا فقدان آن) می آید از طریق یک صفحه نمایش. آنچه که من دیده ام تا کنون چیزی است که من تصور اتفاقی می افتد اگر شما برداشت بهار, آموزش نقل مکان کرد و آن را به طفره زن ورزشگاه در اواسط فوریه. آن را ترکیبی از خارجی و آشنا.

در اینجا 10 scattershot از مشاهدات یک خبرنگار که تصمیم گرفتند از "واقعی" بهار آموزش و سپس تصمیم گرفتند به "اردوگاه تابستانی":

1. Calendrical ناهماهنگی.

بازیکنان, زبان بدن, زبان خود را با شدت تمام آنچه که من انتظار می رود از اواسط فوریه intrasquad بازی. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رفتن در آن ضرب المثلی "رمپ" به اولین بازی که شمارش. در زمینه اقدامات هدفمند اما هدف این است که اغلب خو چیزی نزد یک محل باشگاه وانجمن همراه پخش چپ میدان نیمکت مربی اقدام به عنوان تنها داوری در این زمینه عدم وجود کل از طرفداران. حتی برخی از طرفداران مجاز به تماشای intrasquad فعالیت در پشت زمینه Camelback در مرتع پرورش احشام.

در اواسط فوریه, البته, باز, بعد نیست کمتر از دو هفته به دور است که در آن ما خودمان را پیدا کنید امروز. من نمی دانم اگر این است که باید دلیلی برای نگرانی و با یک استثنا من نمی دانم اگر همان درست است با هر تیم دیگری در حال حاضر.

2. توجه داشته باشید که در ...

فرشتگان' intrasquad بازی شنبه متفاوت بود. پنبه حلاجی شده خود را "نظم" بود اما وجود ندارد. خود را در بهترین موقعیت بازیکنان تنها آمار خود را در برابر بهترین کوزه برخی از پنبه حلاجی شده سه بار در سه نوبت. زمانی که خود را "junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده" کوزه (به قرض گرفتن جو Maddon مدت) در زمان تپه خود را در "junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده" hitters در زمان درست و به تیم اول دانشگاه یا دانشکده در زمان خاموش. و وجود دارد به مراتب بیشتر "JV" در فرشتگان " کمپ; آنها را در از ماهواره اردوگاه در ساحل طولانی دولت فقط به بازی در فرشته ورزشگاه.

من با استفاده از فرشتگان به عنوان مثال برای نشان دادن که چقدر به تیم های خود را مرور این رمان مفهوم "کمپ تابستانی." داجرز در حال اجازه دادن به خود را در بهترین موقعیت بازیکنان خفاش در برابر همه. شب گذشته که به معنای جاستین ترنر رو به خفاش در برابر مایکل بیشه که بازی برای کلاس رانچو کوکامونگا فصل گذشته. (Turner مبتنی است.) وجود ندارد هر بازی تعویض در میان بازیکنان موقعیت تنها کوزه. چرا اضافه کردن یک قابلیت و COVID-19-رایگان جزئی لیگ outfielder به بازیکن خود را استخر به جای چوب "چیکو" این Clubbie در سمت چپ ؟ من اعتماد وجود دارد خوب پاسخ به این سوال اما این است چگونه داجرز بازی همه چیز در حال حاضر.

3. کودی Bellinger نوسان به نظر می رسد کمی متفاوت است.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دیروز Bellinger به ذکر است که او می خواهم مشغول به کار در نوسان را طی کافی را در این سال است. که التماس سوال: چه نوع نوسان تغییر می کند حاکم با ارزش ترین بازیکن واقعا نیاز به? "فقط جزئی از چیزهایی که من فکر می کنم در مورد در طول سال فقط fine-tuning کسانی که همه چیز" او گفت:.

از مطبوعات جعبه آن نگاه مانند Bellinger است که سیم پیچ اسلحه خود را پشت کمی بیشتر در مجموعه خود از او در سال گذشته است. احتمالا کمک خواهد کرد که او را در تولید بیشتر بت سرعت. شما هرگز نمی تواند بیش از حد سرعت بت. من مشکلی با این نوع مشاهدات قبل از. من نیز درست است. من پیگیری من تیراندازی در صد.

4. Kiké هرناندز سبیل.

او آن را نگه داشته است.

5. در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در این زمینه ... یا نه.

در میان بی شمار اقدامات احتیاطی مربوط به COVID-19 هر کسی که خم بر روی یک ستاره شرق راه آهن در این فصل قرار است برای قرار دادن یک حوله تمیز بین خود و راه آهن. من دیده ام بسیاری از تکیه. من را دیده اند هر حوله.

برای بیشتر قسمت ها, فیزیکی, فاصله اقدامات مشاهده شده در dugouts و در این زمینه است. من را دیده اند هر ماسک بر روی بازیکنان و یا مربیان در این زمینه که در آن ماسک اختیاری هستند. (من در اینجا توجه داشته باشید که Donald G. McNeil را پوشش می دهد که این رمان coronavirus همه گیر برای نیویورک تایمز در مصاحبه ای گفت: در اوایل این هفته که مطالعات معتبر تایید ایمنی نسبی از تجمع خارج از منزل: "همیشه وجود دارد یک کمی از حرارت خارج است. رطوبت نیز باعث می شود قطرات سقوط از هوا اما اغلب آن ها باد. ... ایستاده شش پا را در خارج از منزل حتی بدون ماسک در نظر گرفته شده است امن است.")

زمانی که ادوین ریوس ضربه اجرا خانه در چهارشنبه او بالا fived اولین تیمی او را دیدم و هوا-fived دوم. زمانی که پارچ مایکل گرو motioned به جالب ویل اسمیت برای چت در نزدیکی تپه شب گذشته اسمیت تحت پوشش دهان خود را با خود جالب توجه است میت. بیشه را پوشش نمی کردن. هر کس جایی در منحنی یادگیری.

6. کوزه کمی آماده تر از hitters.

دیو رابرتز ساخته شده این مشاهدات در روز گذشته کنفرانس تلفنی وجود دارد و برخی از آشکار امتیاز از تایید در intrasquad بازی. میچ سفید و یک راست دست پارچ کاملا خجالت Joc Pederson در 3 زمین strikeout در اولین ورود انجماد او را با موبایل و کامپیوتر پایین وسط صفحه برای اعتصاب 3. سفید به من گفت بعد از بازی که او اعدام توالی راه او می خواست اما یک تصور است که یک رقابتی تر در-بت تحت شرایط عادی است.

نمونه های دیگری وجود دارد من می توانم استناد, اما, نیز وجود دارد کاهش ضریب ...

7. خمیر چشم.

آن را غیر منتظره داستان از اردوگاه. هنگامی که حداکثر Muncy نمی تواند انتخاب کنید تا یک زمین در بازی روز سه شنبه این smacked او را در انگشت حلقه دست چپ خود را. پنج شنبه, Dave Roberts تایید کرد که تغییرات ساخته خواهد شد به پس زمینه جدید در مرکز میدان است.

8. کوری Seager و ادوین ریوس را یک روز خاموش است.

آنها به نظر می رسد تطبیق تا هر توپ آنها را در بازی. من تعجب می کنم که چقدر این است که با توانایی خود را برای تنظیم به خمیر چشم.

9. زاک McKinstry پیاده روی آهنگ است "کشمیر" با لد زپلین.

او را از آمدن تعقیب Utley

10. حیوانات برای طرفداران و جعلی جمعیت سر و صدا خواهد بود بهتر از این پوچی.

وجود دارد. من آن را گفت. شاید سعی کنید آن را برای نمایشگاه بازی در برابر فرشتگان و اگر آن را یک تجربه پر از بدبختی برای همه در این زمینه کمک مالی به موسسه خیریه و نجات جعلی جمعیت سر و صدا برای رسانه ها بازی در ماه دسامبر.

است وجود دارد یک رسانه بازی در ماه دسامبر ؟

-J. P.


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن در داخل داجرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


این معافیتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de