پاسادنا می بیند هیچ مرگ و میری اما 15 موارد جدید در روز جمعه

پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش جدید مرگ اما 15 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد در جمعه 22 مه دربندی خاموش ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش جدید مرگ اما 15 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد در جمعه 22 مه دربندی خاموش نسبتا متوسط در هفته به این شهر به طور کلی شمارش با وجود تعداد زیادی از موارد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه.

در کل شهرستان است و در حال حاضر دیده می شود 805 موارد و 79 و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

بین شنبه, مارس 16 و جمعه پاسادنا شمارش 135 موارد جدید و 10 جدید مرگ و میر. در چهار از شش هفته گذشته پاسادنا اتحاد بين نه و 13 مرگ و میر.

هفته گذشته این شهر شاهد آن حداقل مرگبار هفته در بیش از یک ماه تنها با چهار مرگ اما دو هفته قبل از آن شهر دیدم آن کشنده ترین هفته با مرگ و میر 23.

مورد شمارش همچنان به افزایش به عنوان شهر افزایش یافته است و آن تست اما حتی کسانی را برگزار نسبتا ثابت در هفته های اخیر. از چهار هفته گذشته این شهرستان دارای اندکی بین 112 و 139 تازگی تایید موارد است.

مورد جدید فقره کمتر بود در سراسر مه اما این راستا با به تازگی منتشر شده جدول زمانی توسط مقامات شهرستان که نشان داد که نظام تست از این شهر خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی آغاز شد در اوایل ممکن است.

شایان ذکر است که 80 از هفته 135 تازگی تایید coronavirus موارد همه گزارش در یک روز — نتیجه تست جمع شدن.

پاسادنا بالا سلامت رسمی دکتر یانگ-یانگ Goh گفت: این گروه خبری او در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر به طور سیستماتیک آزمایش تمام ساکنان و کارکنان در این منطقه مراقبت از سالمند و امکانات در برخی از مکان آنها به انجام چند دور از تست.

این توضیح می دهد که چرا در مورد شمارش در این شهر خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی دیده می شود نیست این نوسانات که امری عادی بود هفته پیش.

از 15 مورد جدید گزارش شده در دوشنبه حداقل دو نفر در ارتباط با این شهر امکانات یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

علاوه بر این یکی دیگر از موارد نیز مربوط به امکانات, اما این ممکن است گزارش شده است در یک روز قبل از آن; مقامات یک تحقیق تعداد 136 موارد که ممکن است یا ممکن است مربوط به امکانات. که پرونده کاهش دو مورد در روز جمعه.

در میان این 15 مورد جدید گزارش روز شنبه سه نفر شامل کودکان کمتر از 18 و دو درگیر سالمندان 65 ساله یا مسن تر.

یکی دیگر از 10 نفر تقسیم به طور مساوی بین 18 تا 40 سال و گروه همتایان بین سنین 41 و 64.

در این شهر خانه های پرستاری دو مورد جدید شمارش شدند در میان کارکنان در برایتون مرکز مراقبت که در حال حاضر دیده می شود 37 مورد در میان کارکنان خود و 77 مربوط به ساکنان آن است. این یکی از سخت ترین ضربه امکانات در این شهرستان با 16 مرگ و میر مرتبط با آن پس از وقوع آغاز شد.

صلیب طلایی بهداشت و درمان همچنین گزارش یک مورد جدید در میان ساکنان آن در روز جمعه ارسال آن تجمعی در مجموع به 61 مورد. اضافی 14 کارکنان قراردادی به این ویروس بیش از حد. و پنج مرگ و میر مرتبط شده اند به مرکز تا کنون.

هنوز اینها خفیف اعداد نسبت به این افزایش دیده می شود هفته پیش از آن.

پس May 14 وجود ندارد یک روز از دو رقمی مورد تعداد را افزایش می دهد در هر شهر خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

در لس آنجلس در روز جمعه, محلی, مقامات بهداشت عمومی گفت: منطقه روندها هستند "به دنبال بسیار خوب" با وجود نصب — اما کاهش — مرگ و میر.

که تلفات شامل یکی دیگر از 35 ساکنان که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات اعلام کرد جمعه هل دادن در این شهرستان در مجموع به 2,049. این شهرستان همچنین اعلام کرد 1,072 جدید تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن تعداد کل عفونت تا کنون به 43,052.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود پاسادنا آخرین شمارش به عنوان شهرستان به طور معمول نشدم یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان رایان کارتر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن