تایوان COVID-19 تعداد در حال حاضر به زیر 400. این است که در مقایسه با چین که بیش از 82,000 موارد گزارش شده. تعداد کم COVID-19 نفر در تایوان با وجود نزدیکی به چین است کاملا قابل توجه است.

در اینجا تعدادی از نقاط که در تایوان دارای رفتار بسیار خوبی با توجه به CCP coronavirus.

این نقاط کلیدی از چیزهایی که افتراق تایوان از بقیه جهان از نظر تعداد COVID-19 موارد گزارش شده است:

تایوان در زمان اقدام فوری

تایوان آموخته زیادی از آن شیوع بیماری سارس در سال 2003. بسیاری از این تجربه در آینده دستی در حال حاضر در هنگام برخورد با جریان همه گیر.

شفافیت

در مقایسه با چین و تایوان بود و شفاف با مردم در مورد شیوع و در نتیجه پیشگیری غیر ضروری گسترده این بیماری در میان جمعیت آن است. حتی اگر که در ستایش چین به صورت شفاف و مشارکتی با توجه به شیوع CCP coronavirus در ووهان آن را به مردم نمی گویند همان است.

در داخل چین مقامات دولتی عنوان چقدر جدی ویروس واقعا بود و حتی سعی در سانسور هر گونه اخبار در مورد شیوع, چگونه ویروس را انتقال از فرد به فرد و تعداد افراد آلوده. این اجازه COVID-19 به گسترش به طور گسترده ای قبل از CCP اعلام کرد این بیماری همه گیر ،

یکی از اولین چینی خبرچین دکتر لی Wenliang شد و مجبور به امضای بیانیه ای که در آن او متهم ساخت نادرست است که اختلال در نظم عمومی. یک زمان کوتاه بعد از درگذشت او پس از عقد قرارداد COVID-19 از یک بیمار است.

ماسک صورت تولید

جلوتر از تقاضای بالا برای ماسک در اواخر ژانویه تایوانی دولت پیش بینی آینده نیاز برای ماسک صورت و آغاز سهمیه بندی های موجود خود را عرضه.

به گفته کارشناسان بهداشت و تایوان مورد استفاده قدرت از آن در بخش تولید و سرمایه گذاری در حدود US$6.8 میلیون به ایجاد 60 جدید ماسک صورت و خطوط تولید در اوایل ماه مارس.

مصرف سرب که دیگران سقوط کوتاه

نسبت به تایوان و ایالات متحده آمریکا پیش بینی نیست نیاز به صورت ماسک به اندازه کافی. بخشی از دلیل این بود که دولت را ندارد CCP coronavirus به طور جدی به اندازه کافی در آغاز از دست دادن زمان با ارزش.

به عنوان یک نتیجه تولید کنندگان آمریکا فاقد ظرفیت تولید ماسک صورت در مقیاس مورد نیاز برای دیدار با تقاضا از جمعیت آمریکا پس از همه گیر در مجموعه. بسیاری از کشورها هنوز از ماسک صورت و دیگر PPE.

به معاون اجرایی رئیس جمهور از اعتبار Ameritech مستقر در تگزاس گفت: من درخواست برای شاید یک میلیارد و نیم ماسک, اگر شما اضافه کردن آن را. درست است — 1.5 میلیارد دلار است. به طور معمول دریافت نمی کنم هر, او در مصاحبه ای گفت: با توجه به NPR. اعتبار Ameritech یکی از معدود تولید کنندگان از ماسک جراحی و ماسک های صورت که هنوز ساخت آنها در ایالات متحده است.

که مدیر کل در حال حاضر تاکید بر اهمیت ماسک صورت برای سلامت کارگران نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است. کشور نیاز به گام تا و انجام کاری برای اطمینان از زنجیره تامین است که می تواند نیاز به ماسک و پزشکی دیگر چیزهای مورد نیاز برای هر دفع CCP coronavirus یا درمان علائم COVID-19.

متاسفانه ایالات متحده و بقیه جهان با تکیه بر چین برای تولید تقریبا تمام جهان PPE است که منجر به جریان فاجعه است.

A family with face mask for protection against the CCP Corona Virus pandemic

ماسک صورت در تقاضای بالا هستند. اما بسیاری از کشورها لازم نیست که ظرفیت تولید آنها را به عنوان مورد نیاز است. (تصویر: Pixabay)

ماسک های صورت هستند و بین المللی کمبود

“بدون تامین امن و زنجیر خطر برای بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان واقعی است” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“صنعت و دولت باید به سرعت عمل برای افزایش عرضه سهولت محدودیت های صادرات قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از حدس و گمان و احتکار.”

با توجه به کوارتز رسانه های آنلاین در شرایطی که ایالات متحده در صنعت مد به سوئیچ بیش به ساخت ماسک های پزشکی نشان می دهد که سیستم بهداشت و درمان در حال انجام کاری اشتباه است.

در حال حاضر لباس های شرکت در سراسر ایالات متحده در حال تبدیل کردن ماسک صورت به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به بحرانی کمبود ماسک صورت در دسترس پزشکی آمریکا کارگران است.

متاسفانه این ماسک های صورت هستند که گفته می شود به طور منظم ساخته شده از پارچه و منسوجات مانند پنبه است. به گفته محققان این نوع از پارچه پارچه را کمی حفاظت در برابر بیماری های عفونی از جمله coronavirus.

CDC اما توصیه می کند که مردم می پوشند “پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها).”

دلیل بودن که این ویروس نشان داده است که انتقال از فرد به فرد حتی اگر انتقال فرد را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای نشده است.

بعلاوه CDC اعلام کرد که توصیه می شود “پارچه پوشش صورت” را به عنوان آنها تشخیص آنها نیست فولاد ماسک یا N-95 ماسک.

بیشتر کارآمد پزشکی-درجه ماسک صورت باید همچنان محفوظ است برای کسانی که کار در صنعت بهداشت و درمان و یا برای افرادی مانند پزشکی اولین پاسخ دهندگان.

فن آوری برای اطمینان از تشخیص زود هنگام

تایوانی دولت است که با استفاده از فن آوری داده ها برای کمک به متخصصان پزشکی شناسایی و پیدا کردن مظنون به بیماران و افراد در معرض خطر.

دکتر جیسون وانگ بهداشت عمومی کارشناس سیاست در دانشگاه استنفورد در آمریکا تاکید تایوان با استفاده از تکنولوژی به ترجمه و بومی سازی محل از کسانی که تحت قرنطینه. او در مقاله منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

(Image: Kai Stachowiak)

تایوانی دولت است که با استفاده از فن آوری داده ها برای کمک به متخصصان پزشکی شناسایی و پیدا کردن مظنون به بیماران و افراد در معرض خطر. (تصویر: کای Stachowiak/Publicdomainpictures سی سی 1.0)

حمایت از کسانی که تحت قرنطینه

تایوانی دولت به مردم انگیزه بیشتری برای گزارش علائم خود را.

آنها همچنین نشان داده اند یک درجه بالایی از شفقت با دادن پشتیبانی به افراد تحت قرنطینه.

محلی ایجاد کرد رهبران آوردن منابع اولیه مانند غذا و یا کتاب به افراد تحت قرنطینه.

زیرا بسیاری از قرنطينه هستند و نه با انتخاب تایوانی مقامات همچنین ایجاد یک برنامه رفاه. این برنامه می دهد افراد به ما 30 دلار کمک هزینه در هر روز در طول 2 هفته دوره قرنطینه.

کارشناسان بهداشت بر این باورند این به مردم انگیزه بیشتری برای گزارش علائم خود را آشکارا.

تایوان debunks چینی دروغ

در طول زمانی که تایوانی دولت مشغول حاوی COVID-19 شیوع این جزیره نیز تجربه ظهور CCP coronavirus دروغ در رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل تحریک توسط CCP.

تایوان FactCheck مرکز یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر رد کردن دروغ در تایوان است. این سازمان برای پاسخ سریع و اطلاع عموم مردم از این دروغ مبارزات. این دروغ مبارزات عمدتا با هدف تایوانی دولت است.

تحقیقات پزشکی در تایوان

تایوان نیز با قرار دادن مقدار زیادی از پول و تلاش را در آن زیستی و تحقیقات پزشکی. بیش از چند ماه گذشته تایوان تیم های تحقیقاتی کار کرده اند که راه را برای تولید انبوه سریع تست تشخیصی برای COVID-19.

یکشنبه گذشته آنها موفق شد به عنوان یک تیم تحقیقاتی در تایوان Academia Sinica که قادر به تولید و تست آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی پروتئینی که مسئول coronavirus که قادر به انتقال به انسان است.

هدف آنها این است که برای تولید یک جدید “rapid test” برای CCP coronavirus که اجازه خواهد داد که تشخیص به کمتر از 20 دقیقه در آینده است.

تمایل به کمک و به اشتراک گذاری

حتی اگر پکن تلاش برای جلوگیری از تایوان از پیوستن به سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حال تشدید و کارشناسان بهداشت عمومی مانند وانگ می گویند که در تایوان نشان می دهد که یک روح بزرگ از همکاری با به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در مبارزه با COVID-19 شیوع با کشورهای دیگر است.

“تایوان شده است های خود را اپیدمی استراتژی های پیشگیری با کشورهای دیگر از طریق تلفنی و در حالی که کمک به کشورهایی که فاقد پزشکی پیشرفته قابلیت فرایند نمونه از بیماران” وانگ گفت.

به گفته کارشناسان بهداشت و درمان مانند وانگ “که نیاز تایوان به مراتب بیشتر از تایوان نیاز دارد که” در مبارزه با CCP coronavirus.

خلاصه

به نظر می رسد که تایوان است تا چند مورد از COVID-19 دلیل آن به کار گرفته شیوع و های از کمک های انسان دوستانه با دور مراقبت بیشتر و شفافیت از چین انجام داد, میان چیزهای دیگر.

  1. تایوان در زمان اقدام اولیه و آموخته شده از تجارب گذشته با مشابه شیوع بیماری مانند ویروس سارس.
  2. تایوان سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از زمان و پول به تحقیق و توسعه و استقرار اولیه تکنولوژی تشخیص.
  3. راه تایوان رفتار مردم تحت قرنطینه بسیار سخاوتمندانه با حمایت از آنها را با منابع و کمک به دیگران انگیزه ای برای گزارش خود موارد خیلی دیر است.
  4. تایوان debunks چینی دروغ به طور منظم. مقیاس شیوع این بیماری در چین و مسلما در جهان ممکن است به دلیل اطلاعات غلط و عدم وجود اطلاعاتی که در چین عرضه شده و مردم آن است.
  5. با توجه به تجربه های گذشته تحقیقات پزشکی در تایوان بسیار پیشرفته است.
  6. تمایل به کمک و سهم خود را در پیشرفت و تحقیقات با مردم خود و دیگر ملت ها باعث می شود تایوان یک کلید جهانی بازیکن در بازی شامل کنترل و شکست COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر شما علاقه مند در خواندن بیشتر از ما محبوب مقالات محور در چین و CCP coronavirus مطمئن شوید برای بررسی از مقالات زیر:

چرا این تایوانی دانش آموز می پرسد که مدیر کل برای عذرخواهی

چین خریداری 2.2 میلیارد ماسک صورت در حالی که پنهان کردن خطرات ناشی از CCP ویروس

و فراموش نکنید که به…

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

تایوان ماسک صورت معجزه ای در مبارزه با CCP Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو